- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Rybáři i hudebníci?
Hrajete na nějaký hudební nástroj,nebo zpíváte?Nemyslím tím ve chvílích, kdy je v ááálejích nablito, ale jaksi na vyšší úrovni.
Na jaký nástroj (nástroje) a jaký druh hudby provozujete?
Muzicírujete jen s přáteli,či o samotě, nebo veřejně?
Hraju na kytaru a flétnu (někdy v legraci i na banjo).Jako hlavní směr u sebe vidím bluegrass, ale k tomu i lecos.
Dřív jsem vystupoval,ale zjistil jsem, že mne podium nebaví a naopak stressuje, tak jsem z něho slezl.
Píšete vlastní věci?(ukázky uvítám)
Tak jsem zvědav, jak je to s tím národem muzikantů.
Co čech-to muzikant?
A nebo jen "Já nic-já muzikant":-))
Fotky vítány eventuálně linky na video.
Díky.
Autor diskuse: Azbest - Profil , 4.8.2010 všeobecné - ostatní
Jaký hudební nástroj preferujete?Málo místa, takže jen ty, co mne zajímají nejvíc. Netřeba polemiky o tom, že je víc smyčcových, či dechových nástrojů:-)
A) Kytara35%
B) Basa11%
C) Klávesy9%
D) Bicí10%
E) Banjo4%
F) Dechové9%
G) Smyčcové3%
H) Zpěv5%
I) Mandolína4%
J) Jiné11%
Od 4.8.2010 hlasovalo 141 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
5x v oblíbených a 13x v ignorovaných.
Npavel68 - Profil | Ne 8.8.2010 23:03:14
xxl >> Za ty drobný bych se koukl po jetý Takamine,i Martin by se dal pohledat.To už jsou prachy poněkud přes čáru za českou kejtru - vyjma si nechat postavit...
Ale je to jen můj názor o)
Ale je to jen můj názor o)
Npavel68 - Profil | Ne 8.8.2010 23:01:13
Azbest >> Já se v akustikách vůbec koule vyznám,ale jak říkám.
Jednou v pravěku (r.90) jsme kdesi v Bavorech vyklízeli starou půdu - bordelu tři velký kontejnery.Domácí pravil "Alles vek schmaisen" tak se vyhazovalo.Edit - nevíš kde na český klávesce najdu německý měkký "es"?
Jak tak nosíme a kýblujeme objevil jsem pod vrstvou nechutností slušnou sbírku LPíček - půda suchá a nic jim nebylo.Následoval Roland Cube30W z roku 82 - až na suť kolem repráku mu taky nic nebylo a ouplně dole byla dvanáctka Framuska.Váhou co na ní ležela měla pod kobylou bouli bo ty dvě výztuhy to vzdaly ale jinak nic - vomlácenost a poškrábanost ouměrná stáří.
Tuším jsem jí dal Jiříkovi Milejch z poslední kapely Palice a hraje doteď.
Jednou v pravěku (r.90) jsme kdesi v Bavorech vyklízeli starou půdu - bordelu tři velký kontejnery.Domácí pravil "Alles vek schmaisen" tak se vyhazovalo.Edit - nevíš kde na český klávesce najdu německý měkký "es"?
Jak tak nosíme a kýblujeme objevil jsem pod vrstvou nechutností slušnou sbírku LPíček - půda suchá a nic jim nebylo.Následoval Roland Cube30W z roku 82 - až na suť kolem repráku mu taky nic nebylo a ouplně dole byla dvanáctka Framuska.Váhou co na ní ležela měla pod kobylou bouli bo ty dvě výztuhy to vzdaly ale jinak nic - vomlácenost a poškrábanost ouměrná stáří.
Tuším jsem jí dal Jiříkovi Milejch z poslední kapely Palice a hraje doteď.
Nxxl - Profil | Ne 8.8.2010 22:49:26
Azbest >> ...je to bluegrassová řada....cena kolem 25000,-..)))
NAzbest - Profil | Ne 8.8.2010 22:45:40
pavel68 >> tak na tom něco asi bude,ale já furchy do krámu neberu,protože mě to nějak neuchvátilo za ty peníze.
Npavel68 - Profil | Ne 8.8.2010 22:40:01
Azbest >> Bacha - na levnější modely se nadává kvůlivá nadejmání vrchní desky pod kobylou - paradoxně se jedná o levnější masivy - překližky to nedělají...
Jen papouškuju přečtená infa z kytary.cz - měl jsem v pazourách Furcha jenom jednoho...
Jen papouškuju přečtená infa z kytary.cz - měl jsem v pazourách Furcha jenom jednoho...
NAzbest - Profil | Ne 8.8.2010 22:35:09
xxl >> ten model vůbec neznám,ale obecně fabrička Pepy Furcha dělá slušný věci.
Npavel68 - Profil | Ne 8.8.2010 20:56:51
: vydrák >> Ty jsi překrásnej příklad duševního naháče co si myslí,že mu to projde.Jenže se těžce pleteš a ve své jednoduchosti (teď jsem jednodušší lidi hodně urazil) ti to ani dojít nemůže,stejně jako tvejm pobratimům.
Otíráš si svá uslintaná ústa o lidi aniž bys tušil,s kým se pokoušíš tančit - jednou na to hrubě dojedeš...věř mi.
A tohle je milej zlatej poslední post k tvé osůbce - více mne nezajímáš a až spadne klec,vzpomeneš si na všechna má dobře myšlená varování.
Otíráš si svá uslintaná ústa o lidi aniž bys tušil,s kým se pokoušíš tančit - jednou na to hrubě dojedeš...věř mi.
A tohle je milej zlatej poslední post k tvé osůbce - více mne nezajímáš a až spadne klec,vzpomeneš si na všechna má dobře myšlená varování.
NFigos - Profil | Ne 8.8.2010 20:41:54
Azbest >> Tak alespoň někdo je zná se mnou tak ať ti to hraje
N: vydrák - Profil | Ne 8.8.2010 20:35:45
Azbest >> Náš zákazník-náš pán.Za 1.republiky to platívalo.
Jinak Azbeste,nikdy jsem se ti nepokoušel vetřít do přízně,to jsi to špatně pochopil,fakt.Netuším,co bych z toho měl za přínos.Doufám,že mi zbyde čas abych navštívil Tvůj obchod.Tak zatím zdar
Jinak Azbeste,nikdy jsem se ti nepokoušel vetřít do přízně,to jsi to špatně pochopil,fakt.Netuším,co bych z toho měl za přínos.Doufám,že mi zbyde čas abych navštívil Tvůj obchod.Tak zatím zdar
NAzbest - Profil | Ne 8.8.2010 19:32:38
: vydrák >> já nemám důvod si nevěřit.
Bude lepší,když mi budeš věřit taky.
Ty si asi myslíš,že přijdeš,představíš se,já mávnu rukou,zasmějeme se tomu,co tady proběhlo a chlapácky s tebou poplkám,případně ještě navíc budu rád za nějakou kačku,kterou utrousíš.
Omyl.
Já si tady na nic nehraju a když mě potkáš face to face,tak nebudu někdo jinej,než tady ani v případě,že ty ano.
U mne jsi jako člověk definitvně vyřízernej,stejně jako kolibřík a hnátek.
Takže přijít mi na oči není ani v reálu dobrej nápad.
Klidně se dál poťouchle posmívej a popichuj-mně neublížíš, protože o tobě se už veřejně ví,co jsi za sráče.
Pokud někdo neunese kritiku a zruší registraci,protože nemá na to aby obstál a obhájil se.
Pak se vrátí pod jiným nickem a snaží se pod debilně průhlednou novou identitou i novej virtuální život stejně stupidním způsobem,jako vedl ten minulej.
Pokud někdo přileze na můj web a lísá se za účelem vlichocení do přízně a udobřuje se-a pak mne zase vřejně pokouší špinit(a to mluvím pochopitelně o tvý činnosti naprosto konkrétně) a rozesírat lidi.
Pokud si tenhle někdo myslí(š),že si můžeš dovolit nakráčet ke mně do krámu chovat se tam jako zákazník, tak to zkus.
Třeba se opravdu obětuju a půjdu si tam na celej den sednout.
Uvidíme, jak jsi na tom skutečně s koulema.
Bude lepší,když mi budeš věřit taky.
Ty si asi myslíš,že přijdeš,představíš se,já mávnu rukou,zasmějeme se tomu,co tady proběhlo a chlapácky s tebou poplkám,případně ještě navíc budu rád za nějakou kačku,kterou utrousíš.
Omyl.
Já si tady na nic nehraju a když mě potkáš face to face,tak nebudu někdo jinej,než tady ani v případě,že ty ano.
U mne jsi jako člověk definitvně vyřízernej,stejně jako kolibřík a hnátek.
Takže přijít mi na oči není ani v reálu dobrej nápad.
Klidně se dál poťouchle posmívej a popichuj-mně neublížíš, protože o tobě se už veřejně ví,co jsi za sráče.
Pokud někdo neunese kritiku a zruší registraci,protože nemá na to aby obstál a obhájil se.
Pak se vrátí pod jiným nickem a snaží se pod debilně průhlednou novou identitou i novej virtuální život stejně stupidním způsobem,jako vedl ten minulej.
Pokud někdo přileze na můj web a lísá se za účelem vlichocení do přízně a udobřuje se-a pak mne zase vřejně pokouší špinit(a to mluvím pochopitelně o tvý činnosti naprosto konkrétně) a rozesírat lidi.
Pokud si tenhle někdo myslí(š),že si můžeš dovolit nakráčet ke mně do krámu chovat se tam jako zákazník, tak to zkus.
Třeba se opravdu obětuju a půjdu si tam na celej den sednout.
Uvidíme, jak jsi na tom skutečně s koulema.
NAzbest - Profil | Ne 8.8.2010 15:36:19
: vydrák >> pokud se stane,že tam budu já a představíš se,tak ty si nekoupíš nic.
Nevěříš?
Věř.
Nevěříš?
Věř.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
21:00NATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
20:25NStaré Česke rybářské vybavení 394
20:11NRybáři vs ochránci přirody 65
20:08NRybářská videa: Jeden rychlý SUMEC na zahájení s vábničkou a belly boatem 1
19:06NDaiwa Whisker SS 2600 173
16:31NKurz Teo Daška pro Otoše 305
15:53NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
13:44NÚprava chodu woblerů. 11
12:08NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 40
11:41NPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
8:45NPolsko, okolí Dunajce 6
8:22NLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....













