- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Zabavená povolenka za lov po půlnoci
včera respektive dneska ráno (00:50hod) mi porybný na Labi 20 zabavil povolenku za chytání přes noc...
Máte někdo zkušenosti s tím jak se to řeší, popř. jaké jsou sankce?
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
2x v oblíbených a 3x v ignorovaných.
Jaroch - Profil | St 21.7.2010 6:37:44
Jak asi ? Tam kde není konkurence tak se mám jako prase v žitě - normál ne ?
Jaroch - Profil | St 21.7.2010 6:26:54
Žádný trafikant nemůže nikdy povolenku VYDAT ! jen zprostředkovává její prodej pro pohodlí cizích rybářů. ( načemž není nic špatného a pokud přeci jen se Ti to nezdá tak si ji můžeš jít koupit na oficiální místa v úředních hodinách )
VYDAT a PRODAT jsou dva nezaměnitelné pojmy.
Jaromírek - Profil | St 21.7.2010 6:23:06
Dendan - Profil | St 21.7.2010 6:02:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Mrknato - Profil | St 21.7.2010 6:00:42
Mrknato - Profil | St 21.7.2010 5:52:59
Bosanac - Profil | St 21.7.2010 4:47:18
Zaslouzils medaili za trpelivost .
Sumec - Profil | St 21.7.2010 2:05:44
tomfisherman - Profil | Út 20.7.2010 23:10:38
Ty když něco podepíšeš a pak z toho budou nějaké následky, tak budeš tvrdit, že ty ne, že Tě někdo pověřil ??!!
Lee-Haney - Profil | Út 20.7.2010 21:39:45
Ano dodržujme zákony a proto nechytejte přes čáru,dodržujte rybářský řád a Bp a nemusíme tady řešit paragrafy ohledně kárných opatřeních a já nevím co ještě.
Zase se ukazuje ta česká povaha.Na jednu stranu všude vykřikují chce to přísné tresty a až když je to postihne tak se budou ohánět tak,aby se jich to netýkalo...
Mě prostě přijdou směšní lidé co poruší jeden zákon a hájí se druhým...
MrCement - Profil | Út 20.7.2010 21:24:02
A k otázce: když někomu stojí za to příjít o noty, tak ať chytá, pokud není uplné pako, tak ví co riskuje. Třeba jen v čase 0:00 - 4:00 hledá odpověd na otázku, proč je to zakázáno. Protože ryby spí? Protože je tento regulativ nutný z důvodu, že kontrolní mechanismus na další podmínky, které máme dodržovat je krátký? Protože zákonodárci to nezmění, protože .......
kakr - Profil | Út 20.7.2010 20:50:44
Stále jsem přesvědčen, že zákon neporušujeme a za tím si stojím, máme své právníky ,nejsme amatéři.
Nicméně zákony může vykládat pouze soud a ne MRK,nebo právníci.
Jaromírek - Profil | Út 20.7.2010 20:42:27
kakr - Profil | Út 20.7.2010 20:18:07
Zmíněný § se týká znalosti práv a povinností RS.
Domnívám se a mám to potvrzeno osvědčením hospodáře a RS, že o tom něco málo vím.
O porušování zákona může rozhodnout jen soud , ne Tvé blábolení na MRKu.
Jen nechápu, proč takoví znalci práva a zákonů jako Ty a kolega tomfisherman se stejnou vehemencí nebojují na virtuálním kolbišti, MRKu proti lovu mimo stanovenou dobu, lovu na více udic, nepovolenému zavážení, braní podměrečných ryb, uvazování sumců atd.....
Jaromírek - Profil | Út 20.7.2010 19:58:58
kakr - Profil | Út 20.7.2010 19:47:41
Pepo, práce s lidmi je mým koníčkem, co bych pro ně neudělal:-))
kakr - Profil | Út 20.7.2010 19:46:09
Zřejmě stále nechápeš a už asi ani nepochopíš i přes mou nezměrnou snahu jemné nuance chodu občanského sdružení MRS, které postupuje přesně dle platných zákonů a vyhlášek.
Tak ještě jednou povolenky vydává uživatel revírů ( MRS) prostřednictvím MO, trafik a penzionů.
Je to špatně?
RS zadrženou povolenku do 5ti dní vrací přímo uživateli revíru (MRS)
Je to špatně?
Pokud jsi na obě otázky odpověděl ano je Tvou občanskou a rybářskou povinností podat na mně trestní oznámení, můžeš na kterékoli služebně PČR.
Kde to žije - všechna témata
16:03ATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
15:57Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 30
15:57Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 44
15:20Rybáři vs ochránci přirody 78
14:34Poradna: Redakce MRK.cz 1766
10:11Staré Česke rybářské vybavení 396
8:49Poradna: Sumcařina 2572
2:11Hlídač slev eshopů 751
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
ÚtPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtLabe fishing store 19
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
Co je nového - všeobecné
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . Bleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
-25% akce na FOX a FOX RAGEZa 48 Kč
FOX Weekend od čtvrtku 25.6. do pondělí 29.6.2026 (do půlnoci), akční ceny na celý sortiment vč. novinek. Stačí se zaregistrovat a zadat kód: G_FOX25. Více na www.chytil.cz
CHYTIL.cz Tyčová bojka 5mZa 990 Kč
Tyčová bojka šroubovací 5 m - pevné nerezové závity. Spodní část bójky je zakončena odolnou nerezovou karabinou. Lze zakoupit i náhradní díl 1 m. NOVINKA! Více info na chytil.cz
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...










