- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Jak si vydělat rybolovem
Dobrý den vážení přátelé. Už jsem velkej kluk a tedy by bylo na čase začít vydělávat nějaký peníze, abych si mohl postavit vilu, koupit auto ,splodit několik synů a na ně následně platit alimenty. Nicméně naskytl se zádrhel v tom, že nic neumím a jsem línej. Jediný, čemu rozumím, je rybolov. Proto by mě zajímalo, jakým způsobem se dá uživit rybolovem. Beru opravdu každou odpověď, byť sebenesmyslnou, neboť není hloupých nápadů, jen hloupých nápadníků. Kastování rybolovu na kaprařinu, muškařinu atd. je zde irelevantní a rybařina je zde brána v nejširším možném slova smyslu.
PS Pakliže by jste přišli přímo s konkrétní pracovní rybářskou nabídkou, přidám si vás do přátel ( věřte, že kamarádit s Netipou je dneska terno)
PS Pakliže by jste přišli přímo s konkrétní pracovní rybářskou nabídkou, přidám si vás do přátel ( věřte, že kamarádit s Netipou je dneska terno)
Autor diskuse: Netipa - Profil , 19.6.2010 všeobecné - ostatní
Těžký prachy by se v rybařině daly vydělat kdybych......
A) Chytal na svazovkách velký kapry a prodával je na soukromáky11%
B) Chytal na svazovkách malý kapry a prodával je do hospod2%
C) Fotil nahatý mladý nezletilý kapry a fotky prodával němcům54%
D) Fotil nahatý němce12%
E) Psal články do časopisu Mladý Kaprař1%
F) Založil časopis Mladý Kaprař1%
G) Založil nový a neotřelý rybářský obchod2%
H) Založil nový a neotřelý rybářský web4%
I) Založil požár12%
Od 20.6.2010 hlasovalo 242 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
2x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
Npepa-č - Profil | So 19.6.2010 19:09:58
KOLIBŘIK >> nenapadlo tě někdy prodávat svoje zápisy cukrovarům místo řepy a třtiny? Cukru obsahují určitě víc.
Nsmradzjzd - Profil | So 19.6.2010 19:08:42
MafiaCarp >> schreier - 19.6.2010 19:05:05 >> o to přece nejde, jde i o pocit. Snad mě nechceš přesvědčít i o tom, jaký je přes photoshop výborná lupačka
Npepa-č - Profil | So 19.6.2010 19:08:04
Turňa >> navíc jsou všechny ty romány v podstatě stejné. Stačí si přečíst jednu Kolibříkovu reakci na cokoli a je to jako bys četl všechny.
Npepa-č - Profil | So 19.6.2010 19:07:10
Kachna >> jistěže je. Mám normální práci za tvrdý peníze, tohle je jen taková platba od MM. Když mi to nabídl, tak jsem to vzal, nijak jsem nelicitoval. Nejsem na těch platbách z MRK závislý, takže se tím netrápím.
NTurňa - Profil | So 19.6.2010 19:05:54
pepa-č >> Proč mám ty dlouhý přeslazený plky číst, dávám ho do ignorací.
Nschreier - Profil | So 19.6.2010 19:05:05
smradzjzd >> ve fotoshopu jde upravit cokoliv a pozná to jen profík, kterým se tím živí a upravuje fotky... největší profíci jsou v Blesku:))
NGeorgino - Profil | So 19.6.2010 19:04:59
Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa - >> dobrý je prej prodávat velký kapry ze svazovek do soukromáků, přemýšlel jsem o tom že bych to zkusil, ale neumím chytat velký kapry
Npepa-č - Profil | So 19.6.2010 19:02:34
Já dostávám za každou reakci na svůj zápis na mrku 1000korun.
Nschreier - Profil | So 19.6.2010 19:02:33
Šumichrást >> uživí, aleplatí je rybářská cestovní kancelář, pod kterou pracují.. znám 4lidi v anglii co nabízejí rybářského průvodce po českých revírech..
NKOLIBŘIK - Profil | So 19.6.2010 19:01:38
Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa - >> Zdravím.Já ti prozradím i můj příběh který se podobá tak trochu tvému přání.Měl jsem ve svém oboru poměrně dosti velké štěstí a i poměrně velký úspěch.Tuším že to bylo v roce 1984 jsem vyhrál jednu velkou prestižní kuchařskou soutěž a první cena byla třinácti denní zájezd do Mongolska.O tom jaký jsem fanda rybář a gastronom byla zde už řeč ale že se podívám do země kde ryba není pronásledována a žije a vyrustá bez stresu z okolí tak to byla vážně odměna vskutku pro mne vášnivého rybáře a ještě většího milovníka přírody přímo skvostná.A tak jsem vyrazil.Nebyl to ale rybářský výlet ale gastronomický nicméně ale rybám velmi blízký.Já jsem se tam v tom hotelu seznámil s vedoucím recepce který měl stejné vzdělání jako já.Oba dva jsme měli hotelovou školu.On když viděl že mě příroda a rybaření zřejmě uchvátila daleko víc u srdce nežli vařečka jen tak ze srandy řekl,,Tak k nám pojd dělat rybářského průvodce.!!!,,.Asi by to problém nebyl,jelikož jsem odmaturoval z Ruského jazyka a Německy uměl jak když bičem mrská.Jedinný problém byl že jsem měl doma dvě opravdu malé děti.To bylo jedinné v čem byl problém.Ale já jsem tenkrát ani na chvíli nezapochyboval že to co mě nabídl bych okamžitě bral a bez jakých koli problémů chtěl dělat.Můj to byl sen od malinka.Živit se rybolovem.On už dohodnul i bydlení a odstěhování mé rodiny z Československa,vážně by zařídil absolutně vše.A mě by se tak splnil můj tajný celoživotní sen,,Živit se tím co mi bylo v životě nejmilejším,,Rybolovem a životem v v přírodě,,!!!.Zájezd zkončil a já opět vystřízlivěl.Doma mě čekala milovaná žena dvě milované děti a mé Milované Jižní Čechy.Ten člověk mě dal adresu i telefonní spojení at se rozhodnu a zavolám a nebo se spojím přímo z Ruskou ambasádou.Nic z toho se však nestalo a tak jsem zůstal v gastronomii kterou se živím po celý život a mám svůj obor rád.Nedokáži vlézt do jiného oboru bez patřičné kvalifikace.Ale být rybářským průvodcem v dalekém Mongolsku??Kdo ví jak by to dopadlo dnes.Já jsem se s tím člověkem už nikdy nesetkal ale jeho telefon s adresou Netipo ještě mám.
Nsmradzjzd - Profil | So 19.6.2010 19:01:32
MafiaCarp >> schreier - 19.6.2010 18:51:29 >> bych tě chtěl vidět, jak se muckáš s fotoshopem, nebo skotačíš ve vodě a točíš to na video
NKachna - Profil | So 19.6.2010 19:00:13
Šumichrást >> Když u vás je velká úmrtnost. Provoz jak na václaváku je životu nebezpečnej. :o)
NŠumichrást - Profil | So 19.6.2010 18:58:14
Jediné co mě slušného napadá je dělat profesionálního rybářského průvodce.
Ale zatím jsem neslyšel, že by to někoho v ČR uživilo.
Ale zatím jsem neslyšel, že by to někoho v ČR uživilo.
Nschreier - Profil | So 19.6.2010 18:53:38
Detreux >> takový bordel s kaprama pro skopčáky kapři, jim je budou bafat ve vodě:)))
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
ÚtNRybáři vs ochránci přirody 68
ÚtNATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtNStaré Česke rybářské vybavení 394
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 40
ÚtNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic











