Nepravdiva nosnost vlascu

Hojte podrobill jsem vlasce zkouskam jejich uvedene nosnosti ani jeden neobstal s uvedenou nosnosti napsanou na obalu . Mate taky takoveto zkusenosti ? a nektere vlasce ktere vydrzi uvadenou nosnost na feeder znate ?
Autor diskuse: RRRPePPER - Profil , 14.6.2010 feeder - náčiní, doplňky

NCarpHouser - Profil | Ne 1.4.2012 16:09:08

ASSO, s tím nemám problémy :o)

    NErva - Profil | Ne 1.4.2012 16:07:07

    cmeliak87 - Jj, přesně jak píšeš :-))

      Ncmeliak87 - Profil | Ne 1.4.2012 15:55:54

      Erva >> a este si to daju na tisicínu presne ze ich hanba nefackuje :)

        Ncmeliak87 - Profil | Ne 1.4.2012 15:52:28

        RomanBA >> teraz som este raz meral strofty 0,16 vychadzala tak 0,175 az 0,18 a 0,20ka tak 0,215-0,22 a raptor mam len tu 18ku ale to som uz od oka videl ze trochu utopia..aj mne sa zda hruby a strasne tvrdy navyse 0,50ku som este v rukach nedrzal ..ja mam tiez na feedroch aj na privlac vacsinou stroft konkurencia ktoru mam k dispozicia ma vzdy nejaku chybicku a ten sa mi nemota netrha dost toho vydrzi stoji sice na moje pomery dost ..ale tie nervy pri vode s inymi jak furt previazujem, trham atd atd su na nezaplatenie :)

          NBrtek - Profil | Ne 1.4.2012 15:49:33

          Kdyby každej říkal pravdu tak jsme v komunizmu a ne v posranym kapitalizmu to jste si na to za ty roky ještě nezvykli!!!na ty naše čudli nemusíme zas tak moc přemýšlet nad kvalitou né :D !!!

            NErva - Profil | Ne 1.4.2012 15:49:28

            Ahoj taková AwaShima má místo 0,354mm 0,39mm a místy 0,40mm a to už je síla :-))

              NRomanBA - Profil | Ne 1.4.2012 15:46:35

              cmeliak87 >> si meral aj ine priemery Raptoru?minule som cital,ze 0,50 namerali 0,56:-)
              mne sa vzdy ten raptor zdal hrubsi:-)
              ja mam na heavy feederke Stroft 0,22mm,super silon,ale tiez sa mi zda akoby bol hrubsi.ale inak je super.

                Ncmeliak87 - Profil | Ne 1.4.2012 15:41:00

                RomanBA >> sak unesie ale taka udavana 0,22 uz neprejde cez posledne očko na feedri potom :)

                  NRomanBA - Profil | Ne 1.4.2012 15:33:30

                  cmeliak87 >> raptor je tym znamy,ze az o moc im nesedi udavany priemer vlasca.preto ta ich 18tka,v reale 21tka unesie viac ako ine 18tky/mozno/,asi sa spoliehaju ze väcsina rybarov dokaze najme len skontrolovat nosnost vlasca,co neni zlozite,ale mikrometer uz kazdy nema.

                    NAďo - Profil | Ne 1.4.2012 15:19:14

                    Ta s tym som sa este nestretol! Vyrobcovia uvadzaju vzdy len pravdu!

                      NŠlapeto - Profil | Ne 1.4.2012 15:13:23

                      RRRPePPER - >> Na nosnost nikdy nekoukám, jsou to věci strašně relativní a téměř vždy přpísknuté. Používám pouze odskoušené vlasce.

                        N2Livecrew - Profil | Ne 1.4.2012 15:11:13

                        cmeliak87 >> hehe, presne tak.. je to vsechno podvod..

                          Ncmeliak87 - Profil | Ne 1.4.2012 15:03:24

                          2Livecrew >> mam svojich favoritov co pouzivam uz 2-3 rok a som celkom spokojny ci uz feeder alebo privlac ostatne ma netrapi kazdy dnes klame a kto tvrdi ze neklame zase klame

                            N2Livecrew - Profil | Ne 1.4.2012 15:00:59

                            cmeliak87 >> Uz, kdyz se budes blizit k polovine toho co pisou, budou praskat:)

                              Ncmeliak87 - Profil | Ne 1.4.2012 14:28:17

                              2Livecrew >> no ale mna nosnost velmi nezaujima ja si vypytam vzdy z kazdeho vlasca meter trham trham a si vyberiem potom ...len tie priemery ma zaujimali chcel som robit este test nosnosti ale si ma odradil :)

                                N2Livecrew - Profil | Ne 1.4.2012 14:23:34

                                cmeliak87 >> Kdyz chce blbec hodne kil, tak mu je tam napisem at je treba chytrejsi:)

                                  Ncmeliak87 - Profil | Ne 1.4.2012 14:21:29

                                  2Livecrew >> divam sa na to ze ked spravim uzlik taham z celej sily musim si nasjkor porezat ruky a az potom musi prasknut vlasec..hold nedivim se ale nuda je nuda tak ma to zaujimalo

                                    N2Livecrew - Profil | Ne 1.4.2012 14:19:48

                                    Cemu se tu vsichni divite?? Zacnete kazdy u sebe a vzpomente si na co se divate pri vyberu vlasce.. A nikdo vam to nevymluvi... Pokud vyrobce napise pravdu, pak neprodava...
                                    Pak se vyrobcum nedivte..
                                    OMG.......

                                      Ncmeliak87 - Profil | Ne 1.4.2012 14:15:27

                                      dodatočne meranie nasiel som doma cievku esox raptor hi tech a ten uz hraničí s nekalymi obchodnymi praktikami :) udavana 0,18 mi vysla 0,21

                                        Ncmeliak87 - Profil | Ne 1.4.2012 14:14:27

                                        lada78 >> to tazko povedat s tou nosnostou fakt mohol byt stary v teple alebo ine veci mna skor zaujimali tie priemery