Pajkovanie trojhacikov z BL jednohacikov

ako na pajkovanie kalenej vysokouhlikovej ocele? jedna sa o pajkovanie trojhakov z muskarskych bl jednohakov. normalna pajka to nechyti, resp nezmaca. uvitam tipy a triky z praxe. vdaka
Autor diskuse: ivanv - Profil , 24.5.2010 dravci - závodní sektor

NMartinbati - Profil | So 21.11.2015 9:46:27

tragy >> s olovom som neskzsal

    Ntragy - Profil | So 21.11.2015 9:17:08

    poldeci >> potrebujem čisto iba na pretek troj-haky a dobrý troj-hák myslíš Trojháčiky OWNER ST11 a neskor dospejem do štádia janarsa že s tým jebn*m.

      Ntragy - Profil | So 21.11.2015 9:07:47

      Martinbati >> zdravie je prvorade, to len pre vlastnu potrebu + niejake marmišky napajkovať na pliešok aby my to chytalo ... ta kyselina chyta aj olovo?

        NMartinbati - Profil | Pá 20.11.2015 23:37:34

        Janors >> ja uz daaavno haky nepajkujem, len som poradil jak sa to da uspesne robit :)

          NJanors - Profil | Pá 20.11.2015 23:34:14

          Martinbati >> vyser sa na pajkovanie, pokial nechces honit silou mocou ego na pidi rybach. kup si ownery a vaj si rybacku. lebo nehovorim ze hned, ale ked sa ti to nazbiera, tak to moze urobit dost slusny problem. Ale bavime sa tu o niekolko stovak, mozno tisicok kusov. ak chces urobit 20 kusov tak kludne

            NOrion24 - Profil | Pá 20.11.2015 23:28:46

            poldeci >> to co ivan odpajkoval....to Bati ani nezacal....:-))).........

              NMartinbati - Profil | Pá 20.11.2015 22:33:29

              poldeci >> musim sa ho opytat

                Npoldeci - Profil | Pá 20.11.2015 22:27:19

                Martinbati >> ja nehovorím,že ľudia ochorejú z predaja ))
                dobrý trojhák sa dá kúpiť,teda ak rybár nechytá kokotiny
                sa opýtaj janars prečo s tým prestal,a to robil aj českej reprezentácii mám dojem

                  NMartinbati - Profil | Pá 20.11.2015 22:15:55

                  poldeci >> nemoze to byt az take skodlive, inak by to nepredavali, si myslim

                    Npoldeci - Profil | Pá 20.11.2015 22:13:24

                    Martinbati >> iba blb toto ocení vs zdravie

                      NMartinbati - Profil | Pá 20.11.2015 22:12:49

                      poldeci >> ale bude mat skvele trojhaky

                        Npoldeci - Profil | Pá 20.11.2015 22:11:29

                        tragy >> pokazíš si zdravie,nerob to!

                          NMartinbati - Profil | Pá 20.11.2015 22:07:20

                          tragy >> obrazok som nikde nenasiel ale nieco taketo
                          http://www.best2buy.eu/sk/10882/430/spajkovacia-kys​elina-35ml-ag
                          ak velmi chces tak ti v nasledujucich dnoch odfotim co mam doma ja, lebo uz nepamatam, je to ale urcite nejaka taka kyselina, a cin potom krasne chyta na kazdy jeden hak

                            Ntragy - Profil | Pá 20.11.2015 21:59:26

                            Martinbati >> kyselinu? pajkovačka doma by bolo kyselina nie ...

                              NMartinbati - Profil | Pá 20.11.2015 21:54:47

                              poldeci >> parada :)

                                Npoldeci - Profil | Pá 20.11.2015 21:48:08

                                Martinbati >> ale keď ho stretnem tak mu poviem. ))

                                  NMartinbati - Profil | Pá 20.11.2015 21:45:19

                                  poldeci >> jaaaj, no ta snad tragy si z toho nieco vezme :D

                                    Npoldeci - Profil | Pá 20.11.2015 21:43:35

                                    Martinbati >> ivan odvtedy aj skončil s pájkovaním kým si sa ty rozhýbal mu poradiť-pozri založenie otázky

                                      NMartinbati - Profil | Pá 20.11.2015 21:36:04

                                      ivanv - >> taku hlavu z vrtacky musis zohnat co ma antrax na fotke, pouzi kyselinu na haky pred pajkovanim, krasni ti cin chyty a rozleje sa

                                        Ntragy - Profil | Pá 20.11.2015 20:48:07

                                        Viete o nejakej tenkej pevnej niti na viazanie, skúšam to lepiť sekundakom a omotávam to šnúrou. Šnúra na prívlač 0,10 a je to veľmi hrubé což ma serie. Vedľa je trojhak owner 18-nasť.
                                        - a aky typ bl hačikou použivate?