Pajkovanie trojhacikov z BL jednohacikov

ako na pajkovanie kalenej vysokouhlikovej ocele? jedna sa o pajkovanie trojhakov z muskarskych bl jednohakov. normalna pajka to nechyti, resp nezmaca. uvitam tipy a triky z praxe. vdaka
Autor diskuse: ivanv - Profil , 24.5.2010 dravci - závodní sektor

NOrion24 - Profil | Ne 25.8.2013 23:08:57

Marek_R >> anthrax - 25.8.2013 14:59:19 >> tak toto by som chcel vediet....ale pisem si to na zoznam veci co isto nezvladnem....:-)

    Nanthrax - Profil | Ne 25.8.2013 14:59:19

    tomas.kovalcik >> Na nezaplatenie.

      Ntomas.kovalcik - Profil | Ne 25.8.2013 11:33:48

      Marek_R >> anthrax - 25.8.2013 11:27:26 >> parada kolko beries za robotu? Material dodam :D

        Nanthrax - Profil | Ne 25.8.2013 11:27:26

        :-)

          NMysho22 - Profil | Út 5.6.2012 12:26:33

          Tatoo >> ako ktoré :-)

            NTatoo - Profil | Út 5.6.2012 12:24:05

            Mysho22 >> Ale nechal si ich vo vode nehrdzavé a o to ide, nie ?

              Nivanv 25,59 - Profil | Út 5.6.2012 12:23:01

              Tatoo >> nesmies ich namocit. potom nebudu hrdzaviet

                NMysho22 - Profil | Út 5.6.2012 12:15:15

                Tatoo >>no momentalne som v štatnicovom celibate tak do štvrtka ani..... ale o tom potom ...... hrdzavenie je daň za kvapalinu nakoľko je to na báze kyseliny a vplyvom tepla tam prichádza k určitým reakciam ,ale pudlo veci je že už to nezachraníš tiež som s tým mal problem a ani opatovné a vyčistenie nasledná sterelizacia mi nepomohli bohapusto som ich musel potrhať aj s rotačkami :-)

                  NTatoo - Profil | Út 5.6.2012 12:11:53

                  Mysho22 >> Miško ja nemám problém so strkaním.. Možno ani ty tak často nestrkáš... :-) tak neviem kto by mal pobúchať. Ale háky mi hrdzavejú statočne, ale to je o inom :-))

                    NMysho22 - Profil | Út 5.6.2012 12:05:53

                    Tatoo >> nezúfaj strč do úla a pobúchaj :-)



                    Ale nie stačí juknúť cez všemocného googla odpoveď sa dozvieš a čo ani google nevie to mrk dorazí :-)

                      NTatoo - Profil | Út 5.6.2012 12:01:13

                      Mysho22 >> Dík za dobrú radu, stále hovorím, že človek sa učí celý život a aj tak umrie ako hlupák ... :-) Keby som, vtedy na chémii nechýbal, že ? :-D

                        NMysho22 - Profil | Út 5.6.2012 11:59:18

                        ivanv 25,59 >> možností je vela kebyže chce exkluzivnu možno by bol vhodný aj panenský moč len kde ho v dnešnej dobe zohnať :-D

                          Nivanv 25,59 - Profil | Út 5.6.2012 11:56:01

                          Mysho22 >> tak, tak. staci hocijaka zasadita kvapalina. mydlo uplne postaci

                            NMysho22 - Profil | Út 5.6.2012 11:51:43

                            Tatoo >> keď používaš pajkovaciu kvapalinu tak ti to bude vždy hrdzaviet pokial to nesterelizuješ napr v jarovej vode. A nemusíš sa jebabrať s lakovaním :-)

                              NTatoo - Profil | Út 5.6.2012 11:48:55

                              ivanv 25,59 >> Ale plameňom sa oplatí letovať iba väčšie háky, lebo sa prehreje veľká časť háčika a potom hrdzavie, malé háky robím už elektrikou. A budem musieť aj lakovať po letovaní. Dá sa použiť plameň vonku, ak nemáš inú možnosť si dorobiť nejaké háky a domov je ďaleko. Ide to krásne, ale má to aj svoje nedostatky. :-)

                                NKreja - Profil | Út 5.6.2012 11:39:24

                                já zase pájím jednoháčky na wolframová lanka a bez obtočení měděným drátkem to nejde jinak to vůbec nedrží J.

                                  Nivanv 25,59 - Profil | Út 5.6.2012 11:31:41

                                  Tatoo >> aj to je riesenie :-) dnes krasne prsi, skusim si nieco zletovat. na zaciatok velkost 16

                                    NTatoo - Profil | Út 5.6.2012 10:16:49

                                    ivanv 25,59 >> Už sú všetky vymenené za očká z bicyklového lanka :-)

                                      Nivanv 25,59 - Profil | Po 4.6.2012 23:15:41

                                      Tatoo >> pekne, pekne. poradim ti. ocko sa robi z oceloveho drotu.

                                        NJojoZ - Profil | Pá 25.5.2012 12:59:27

                                        no skus na to pouzit 0.5mm drôt a 55 uhlik ako ja som to dnes s nim robil a je to trosku pracnejsie co sa tyka vyrobyoho ocka ale je o nak dobre a isto pevnejsie prosim ta a ake haciki pouzivate myslim tie najmense ja som to dnes robil s TMC 103 bl size11