Pajkovanie trojhacikov z BL jednohacikov

ako na pajkovanie kalenej vysokouhlikovej ocele? jedna sa o pajkovanie trojhakov z muskarskych bl jednohakov. normalna pajka to nechyti, resp nezmaca. uvitam tipy a triky z praxe. vdaka
Autor diskuse: ivanv - Profil , 24.5.2010 dravci - závodní sektor

NJanors - Profil | So 21.11.2015 22:27:38

Orion24 >> boj s veternými mlynmi, naco? :-)

    NOrion24 - Profil | So 21.11.2015 22:25:29

    Janors >> nejde o branenie...ale treba to nazivat realne..."pomlouvanie" nemam rad....

      NJanors - Profil | So 21.11.2015 22:22:37

      Orion24 >> mas tendenciu to branit zubami nechtami. Ak ta nieco bavi, mozes sa na nazor ostatných vysrat. mna to dost dlhu chvilu bavilo celkom dost

        NOrion24 - Profil | So 21.11.2015 22:20:17

        Janors >> neslo o Teba...ale ostatni :-)
        a nemam rad zovseobecnovanie....tie jalce sa chytali tento rok iba raz....napriklad....a isto ne 8-12cm

          NJanors - Profil | So 21.11.2015 22:19:39

          dr.david >> :-D to nie, nehrabte sa mi do vsetkeho:-D ale co som zle napisal, vsak len pravdu, naozaj to ide s tymi mensimi lepsie :-)

            NJanors - Profil | So 21.11.2015 22:18:11

            Orion24 >> preco? ja som si odzil az vela. A ked niekto napise ze ho nebavi chytat tie ligove rybky, tak to beriem, lebo aj mna to prestalo bavit

              NOrion24 - Profil | So 21.11.2015 22:15:30

              dr.david >> raz mu v tej guli ostane palec :-)

                Ndr.david - Profil | So 21.11.2015 22:14:19

                Janors >> ta ne more, bowling budeme vsetci hrat :-)

                  NOrion24 - Profil | So 21.11.2015 22:10:12

                  Janors >> prečo?...ide to v pohode....
                  ale same fundovane odpovede...hlavne tých co len o tom poculi a nezazili na vlastnej kozi :-)

                    NJanors - Profil | So 21.11.2015 21:41:02

                    Pstruh27 >> chytat take jalce na 000 rotacku je fakt umenie, ale lepsie to ide na 0000-000000 rotacku :-)

                      NPstruh27 - Profil | So 21.11.2015 19:15:10

                      Ja toho nie som zastancom. Je to jeden z dovodov preco som nechcel chytat privlacovu ligu. Chytat 8 - 12 cm Jalce na 000 rotacku nie je pre mna :-)

                        Nj.sladkay - Profil | So 21.11.2015 16:50:21

                        ja by som navrhol neonanovat s pidijalcokami, nebudete mat pokazene zdravie a uzite si viac casu na rybacke, jeb.cke alebo lyzovacke. nemate zač

                          NPstruh27 - Profil | So 21.11.2015 16:31:25

                          MISO* - 21.11.2015 15:25:10 >> ano, presne na to :-)

                            NRybkin - Profil | So 21.11.2015 15:31:30

                            MISO* >> Zřejmě.K okování dvaceticentimetrové plotice na štiku to asi nebude:-))

                              NMISO* - Profil | So 21.11.2015 15:25:10

                              Rybkin >> hmm...a naco su vlastne dobre take 3haciky v minivelkostiach bez protihrotu? aby na pretekoch chytil viac minijalcekov a vyhral?

                                NPetrSkacelik - Profil | So 21.11.2015 11:58:42

                                podle mě na čas i peníze vyjde levněji, když si koupíš kvalitní BL trojháčky třeba - Owner Cultiva Stinger Treble STBL-1.56BC barbless

                                  NRybkin - Profil | So 21.11.2015 11:56:55

                                  MISO* >> Trochu si tu počti a zjistíš že kvalitní trojháčky v tech jejich minivelikostech a bez protihrotu neni asi uplně jednoduché sehnat

                                    Nrybomil - Profil | So 21.11.2015 11:54:19

                                    MISO* >> je to dražší a dá to víc práce... :o)

                                    ( podle hesla : je to dál a horší cesta - Sněženky a machři copy )

                                      NMISO* - Profil | So 21.11.2015 11:22:16

                                      prosim vas vysvetlite mi v com su trojhaky letovane z jednohakov lepsie nez original trojhaky. dakujem.

                                        Ntomas.kovalcik - Profil | So 21.11.2015 10:26:27

                                        Orion24 >> asi tak :)))