Pajkovanie trojhacikov z BL jednohacikov

ako na pajkovanie kalenej vysokouhlikovej ocele? jedna sa o pajkovanie trojhakov z muskarskych bl jednohakov. normalna pajka to nechyti, resp nezmaca. uvitam tipy a triky z praxe. vdaka
Autor diskuse: ivanv - Profil , 24.5.2010 dravci - závodní sektor

Šlapeto - Profil | Ne 26.9.2010 20:30:18

Mysho22 >> to je pěkná prasárna =D

    Knapík - Profil | Ne 26.9.2010 20:27:50

    co jen nějaká kostřička, do který by se vložily ty háčky, aby to drželo tvar a to by se zatáhlo nějakou tenkou naříznutou kovovou trubičkou, případně zafixovat kapkou dvojsložky ...

      Mysho22 - Profil | Ne 26.9.2010 20:25:40

      ivanv 25,59 >> ivanv - 26.9.2010 19:57:05 >> tak to sa idem pozret na krabičky ked ich nájdem :-D

        ivanv - Profil | Ne 26.9.2010 19:57:05

        Mysho22 >> owner ul sa vyraba v najmensej velkosti 18. ak je to velkost 22, nie je to model st ul

          Mysho22 - Profil | Ne 26.9.2010 13:25:53

          Vo tAk som niečo tiež skúsil spajkovať pre porovnanie normal háky VMC 24 a Owner UL22 a moje z plavačkových hákov :-D

            ivanv - Profil | So 4.9.2010 16:22:58

            Mysho22 >> od hanaka nie

              Mysho22 - Profil | So 4.9.2010 11:00:33

              ivanv 25,59 >> ivanv - >> aké typy hákov si skúšal pajkovať niečo od Hanaka si neskušal?

                ivanv - Profil | Ne 30.5.2010 21:18:30

                placew >> muskarskou vyvazovacou nitou

                  placew - Profil | Ne 30.5.2010 21:03:20

                  ivanv 25,59 >> ivanv - 30.5.2010 20:45:49 >> daj nejake foto:
                  cim to omotavas? mna napadla hlavne privazovacia muskarska nit na streamre, to by mohlo byt dobre (aj co sa tyka hrubky, aj pevnosti).

                  V.

                    ivanv - Profil | Ne 30.5.2010 20:45:49

                    takze skusil som to s lepenim a omotavkou.nevyzera to bohvieako, ale drzi a funkciu splni. je to vsak obtiezne pri velkosti tychto hacikov. skusal som aj pajkovat s klasickou elektrotechnickou pajkou na acylpirine, nepodarilo sa. z troch pokusom len jeden 3 hacik, a to este nema ocko. zajtra pokracujem v experimentovani.

                      sadraj - Profil | St 26.5.2010 13:15:41

                      smradzjzd >> tak jesltli mu to praská při mekkým pajená tka ty háčky at vyhodi a koupí jiný to jaou lřekalený hačky už z výroby a praskaji i samotný bez pájení jinak to není možný pro 300 stupních se nemuže s hačken stat lautr nic naotož aby ho to jnejak tpelně zpracovalo to je nesmysl e by praskaly pájenám namekko vadná serie překlenejch jak už jsme psal vejš

                        Maxwell - Profil | St 26.5.2010 8:33:10

                        ivanv 25,59 >> ivanv - 25.5.2010 21:24:50 >> v tom případě jdi do toho epoxu s omotávkou...

                          ivanv - Profil | Út 25.5.2010 23:25:38

                          smradzjzd >> mam aeste si 3 trojhaky. ktore praskli n ohybe ramienka. podobne praskaju ownery na cultivach. je to problem nie len moj, ale tusim ani owner tuto technologiu nezvlada

                            smradzjzd - Profil | Út 25.5.2010 23:18:44

                            sadraj >> když má problémy s praskáním při zahřátí při měkkém pájení, tak ta stříbrná pájka ( jinak fakt dobrá věc) bude ještě horší. Vždyť se na to podívej, to má ty háčky tak cca 4mm

                              sadraj - Profil | Út 25.5.2010 23:14:38

                              smradzjzd >> no tak nic ja to zkusim doma spajet když se k tomu dostanu třeaba jzajtra jk namekko s tim acyxlpytinem tak i natvrdo tou stříbrou pájkou jinjak to je jen nejaký střábro technický ne zlatický jinak by ten drát s tvidle mestál 20 kaček ale tka pštibábu ale psal jem tomu vvhlapkoi ž potžrbuju by se to zjlejvalo do uzkejch skulin a doporučl mi konkretne tuhle tu pajku na tvrdo že rej i ma nižsi bd tavni žnežli mosaná tu má taky i borax ale mosaz s fakt tvi tim hořáke m blbe chtleo ba to kalsikovej tplejsí plame n

                                smradzjzd - Profil | Út 25.5.2010 22:54:29

                                sadraj >> nevím proč mi tvůj návod připadá, jako při slazení šálku kávy cukrem používat lopatu.

                                  sadraj - Profil | Út 25.5.2010 22:49:12

                                  jde to i připajet na tvrdo hořákem kterej se dá sehnat n butan a pájka střbrná je to tyčka cca 650 cm slouhá s toji kome 20 kaček kus ale dá se tin zapajet háčku hafo , já s tim pajim tvrdokovový radeco na malý noře do sostruhu , mosaznou pákju tne hořák na plany od zapalovačá neroztaví ale tu střibrnou krásne a je to lesklý a drží to tne sdátek má prumer cca 0-8 mm a je obleje tavielem a prohřát boodve střed dříu háčku a následný ihned zchlazení v e vlažný vode ba nemelo mit na prvnost vliv je toje krátkoocobej ohřev a oi zchlazen by t melo zase trochu vytvrdout aby to nembylo popuštěný na mekkotu , čim jsou dva pajený kusy silnejsí tim se to huž tim hořákem ohřejvá ale má toplamen jako z autogenu s mofrým jisdte ma udavaji až 1300 stuonu problem je s tim ohřát vetčí kus kterej to tplo rychle odvadí aly na hačky by to jit použit melo bez problemu cena cca 320 kaček za hořák a dá se použít i na uvolnování matek nebo při stahováí ložiessek z hřídelí a podobne v dilne de hodi aplni se to jen z bobby na plnení zapalovačí a najednu anpln to hoří ai 25 minut podle toho jak to pustíš na velkej plmen . je to nekd u nás sostupný v ešopu ke ptodavaji fformy na oluvbvka a doporučujou to na tabení práškový barvy

                                    ivanv - Profil | Út 25.5.2010 22:45:21

                                    smradzjzd >> myslis zmacanlivost :-) este nie sme tak daleko v tejto technologii, aby nam to cin zmacal

                                      smradzjzd - Profil | Út 25.5.2010 22:36:31

                                      ivanv 25,59 >> ivanv - 25.5.2010 22:32:39 >> to je mi jasný, ale pokud tam bude dobrá pájecí pasta, má cín sklon se jakoby rozlézt a neudělá takový ostrý přechody jako sou třeba u očka (pokud to teda není záměr) a stačí ho tam malá kapička.

                                        placew - Profil | Út 25.5.2010 22:35:10

                                        kaco >> toto je velmi zaujimavy pracovny postup a vyzera velmi doveryhodne... Sekundak staci alebo si to skusal aj s epoxy?