- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Fotografuji své úlovky pouze kvůli rubrice Můj lov
Jak jste na tom vy?
Do ML vkládám poctivě fotografie úlovků aby.....
A) si mě někdo konečně všimnul a byl mým kamarádem11%
B) má aura šla strmě nahoru a tričko i s propiskou mě neminuly10%
C) jsem se pochlubil co jsem chytil a poukázal na skutečnost, že umím chytat ryby52%
D) si mě v plkárně podali, jelikož jsem vyfotil kapra položenýho na zemi (mám rád, když mi lidé nadávají. Popřípadě mě občas praští gumovou hadičkou přes záda - jsem požitkář)14%
E) tady po mě něco zbylo, až tu už nebudu12%
Od 14.5.2010 hlasovalo 90 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
3x v oblíbených a 3x v ignorovaných.
Nkakr - Profil | So 15.5.2010 14:39:09
Zřejmě jsi profesionální lhář- tak si přečti co jsi napsal
N Fullnek - ® Po 23.11.2009 15:03:12
Diskuse: Chceme chytat nonstop - protest
MrKos >> proč by měl končit denní lov když jsem si kolem 11hodiny ponechal 78ku štiku,před ní asi hodinu jsem jednu pouštěl,potom jsem další chytil kolem pul1, tu jsem taky pouštěl a mezi tím vším byly 4kapříci kteří byl puštěni a na závěr před 16hodinou jsem chytil kapra 49cm,kterýho jsem si ponechal a ukončil lov,tak pořád nevím o jakým limitu tady diskutuješ????takže než něco plácneš tak přemýšlej,už ti to tady asi trochu leze na mozek ,měl bys k vodě
N Fullnek - ® Po 23.11.2009 14:43:24
Diskuse: Chceme chytat nonstop - protest
MrKos >> Jaký limit byl naplněn?má 78ka štika?(podle tabulek 80ka,4kg) a kapr 49ka (podle tabulek 2.5kg),tak jaký limit byl naplněn???? a myslet si o někom že je masař,taky můžeš ,ale jen myslet a né to o mé osobě oficialně psát,tak se panáčku trochu s toho snu prober!!!!! a postav se oběma nohama na zem.
N Fullnek - ® Ne 22.11.2009 21:17:47
Diskuse: Chceme chytat nonstop - protest
syny >> ano,ano,obyčejné a zapomenuté svazovky akorát trochu dál od Brna,ale je tam alespoň klid
N Fullnek - ® Ne 22.11.2009 21:10:51
Diskuse: Chceme chytat nonstop - protest
syny >> Fáro můžeš mít jaký chceš,toto je tůra pro nohy,usek má zhruba 4km,ale většinou si ryby hledáš takže měníš místo a chodíš s rybama,proto těch 15km,proto žádný podložky,židličky a další zbytečnosti ve výbavě,jen dvě udice,abys pořád nemusel převazovat,stačí ty udice v té džungli pořád skládát a rozkládat,ale jinak to nejde.
N Fullnek - ® Ne 22.11.2009 19:49:45
Diskuse: Chceme chytat nonstop - protest
Ivo >> Nikdo nepsal že pouštím kapry,ale koleguv kapr měl něco nad 75cm,tak co s ním?,každej jsme si vzaly kapra do 2,5kg.Štiky nemasím všechny,vždy si vybíram jen ryby nad 70 cm.A boužel v žádné sektě nejsu,tak budeš muset vyloučit někoho jinýho ze svého blízkého okolí.
N Fullnek - ® Ne 22.11.2009 19:40:34
Diskuse: Chceme chytat nonstop - protest
MrKos >> Boužel v paneláku bydlím(každej nemá to štěstí bydlet na baráku),ale ryby si beru jen pro svou potřebu a to jen v zimních měsících,takže nikoho neobviňuj že jsem ukázkoví masař rozdavač a to že jezdím na revíry kde projdeš klidně i 15km v prostředí podobající se džungli a nikoho tam nepotkáš je už o něčem jiným,zato s klidným svědomím můžu říct že z těch 3 štik co jsem pouštěl,tak vím že kdybych se tam už tento rok nedostal,tak příští rok tam budou zase a nikdo je nechytne,protože tam nikdo nikdy nepujde.Takže si to obviňování nech pro někoho jinačího,pane vševědoucí a samozřejmně su proti 24hodinovému rybolovu a to z jedinýho důvodu.Když se při výjezdu věnuju vždy naplno rybařině,tak si taky zaslouženě chci odpočnout a né při nahozených udicí chrápat,to neuznávám a tvrdě bych to trestal.
N Fullnek - ® Ne 22.11.2009 19:23:34
Diskuse: Chceme chytat nonstop - protest
kakr >> Jak názorný příklad omezování?????to si podle R.Ř. nemohu přisvojit jednu štiku a kapra do 2,5kg?(větší neberu,protože mě nechutnají)Však do konce roku nebude poslení,zbívá ještě 6týdnů tak počítám že bych ještě těch 15 štik mohl zvládnout,děti mají ryby velice v oblibě tak nevidím jedinej důvod proč bych si měl brát štiku kolem 60cm,když ju můžu nechat dorost do těch 75cm!!!Od vás ze svitavi bych si rybu nikdy nevzal,tam si chodím jen zachytat a podívat se jak když nasadíte tak se ryby odnáší po několika kusech.
NFullnek - Profil | So 15.5.2010 14:25:14
Nkakr - Profil | So 15.5.2010 14:06:39
Je to s Tebou mnohem horší, než je obecně známo. Cituji z Tvého příspěvku:
toto se postupem času změnilo k metodě chyť a pusť,s tím že si i rybu od vody občas odnesu,ale to jen v zimních měsících.
Důkazem je mi můj poslední odevzdaný sumář ulovků na MO-Brno1,který je bez jediné ponechaného ulovku a čest prudičům jako jsi třeba ty kolego Netipo.
A jí se táži, ryby přisvojené v zimních měsících netřeba zapisovat do povolenky a sumáře??
Nějaká nová pravidla hry, napiš nám o nich....
Nani tuk - Profil | So 15.5.2010 13:02:49
NNetipa - Profil | So 15.5.2010 12:58:47
Nani tuk - Profil | So 15.5.2010 12:57:34
Nbambus - Profil | So 15.5.2010 12:45:48
NNetipa - Profil | So 15.5.2010 12:45:29
NNetipa - Profil | So 15.5.2010 12:44:37
Nbambus - Profil | So 15.5.2010 12:42:18
NNetipa - Profil | So 15.5.2010 12:41:06
Nbambus - Profil | So 15.5.2010 12:31:15
NFullnek - Profil | So 15.5.2010 12:27:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NAnýzový dědek - Profil | So 15.5.2010 12:04:28
Takže Můj lov využívám pouze jako zápisník zážitků u vody a registraci občasných úlovků.....-:))))
ND3nny - Profil | So 15.5.2010 11:15:44
NHugo Fisher - Profil | Pá 14.5.2010 18:44:58
Kde to žije - všechna témata
ÚtNRybáři vs ochránci přirody 68
ÚtNATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtNStaré Česke rybářské vybavení 394
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 40
ÚtNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...











