Fotografuji své úlovky pouze kvůli rubrice Můj lov

Tak se to nestyďte přiznat. Kdyby zde nefigurovala tato rubrika, fotili byste každou průměrnou (a mnohdy i podprůměrnou) rybu? Já za sebe přiznávám, že kvůli této rubrice fotím i ryby, o které bych si za normálních okolností ani ono pověstné kolo neopřel, jelikož se chci vytáhnout před staršíma a dosáhnout aury 1000 procent a následně, coby odměnu, obdržet bílé tričko s potiskem úsměvu MM a žertovné propisovací pero.
Jak jste na tom vy?
Autor diskuse: Netipa - Profil , 13.5.2010 všeobecné - ostatní

Do ML vkládám poctivě fotografie úlovků aby.....

A) si mě někdo konečně všimnul a byl mým kamarádem11%

B) má aura šla strmě nahoru a tričko i s propiskou mě neminuly10%

C) jsem se pochlubil co jsem chytil a poukázal na skutečnost, že umím chytat ryby52%

D) si mě v plkárně podali, jelikož jsem vyfotil kapra položenýho na zemi (mám rád, když mi lidé nadávají. Popřípadě mě občas praští gumovou hadičkou přes záda - jsem požitkář)14%

E) tady po mě něco zbylo, až tu už nebudu12%

Od 14.5.2010 hlasovalo 90 čtenářů.

NNetipa - Profil | Pá 14.5.2010 0:12:53

match-oun >> rozhodne se shodneme, že těch možností je mnoho. Určitě by šlo nějakým způsobem do ML vložit samotnou rybu (v reálu)

    NNetipa - Profil | Pá 14.5.2010 0:11:42

    Carabus >> To bude nějaká náhoda :-)

      Nmatch-oun - Profil | Čt 13.5.2010 23:59:58

      Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa - 13.5.2010 23:57:04 >> Nebo naskicovat plastiku, skicu vyfotit, fotku do ML...to mi osobně přijde skoro jednodušší, ale je to subjektivní.

        NCarabus - Profil | Čt 13.5.2010 23:58:00

        Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa - >> Jak je možný, že kouknu do "Kde to žije" a vím, že jsi tu otázku si napsal ty? :-)))

          NNetipa - Profil | Čt 13.5.2010 23:57:04

          match-oun >> tak vždycky můž do ML dát fotografii 3D scanaru, na kterém skenuju onu kulpturu

            Nmatch-oun - Profil | Čt 13.5.2010 23:55:14

            Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa - 13.5.2010 23:51:05 >> Nojo cákryš...Počkej, co 3D skenr? Můžeš pak do ML posílat dwg soubory, nebo co já vím, co z toho leze. Všechno jde.

              NNetipa - Profil | Čt 13.5.2010 23:51:05

              match-oun >> velmi příjemná technika, ale bohužel sádrovou sošku nemůžu dát do ML. Jinak děkovačka určitě zasloužená

                NMojo - Profil | Čt 13.5.2010 23:46:57

                -Vojda- >> Já to mám nějak podobně. Je docela dobrý, kouknout se po roce do "databáze" a zkusit to třeba tam, kde to zrovna bralo atd. Já si třeba píšu i počasí:-) Můj lov je podle mě v cajku, je fajn se informovat, jak to zrovna bere někde dál atd. Takovej infoserver. Ale samozřejmě zneužitelnej.

                  Nmatch-oun - Profil | Čt 13.5.2010 23:46:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa - 13.5.2010 23:13:45 >> Dobrá skica zabere pár minut. Ale když sebou místo skicáku budeš tahat pytlík rychle tvrdnoucí sádry! Sleduj pozorně:
                  Chytneš rybu, zdoláš a na břehu jí pak šetrně zašlápneš do bláta (popř do jílu, písku, jemného štěrku atp.) no a šťastnou rybu opět pustíš. Jistě již chápeš, co bude následovat s tou sádrou, ne?
                  Podstatné je, že při troše cviku zabere takovej otisk max. pár desítek vteřin a navíc na rybu ruku nevztáhneš, tudíž jde o velmi šetrnou záznamovou techniku. Fish-sculpturing...

                    NNetipa - Profil | Čt 13.5.2010 23:44:31

                    Hadrák >> Sice mi nějak uniká s čím toto tvé tvrzení souvisí, ale proč ne

                      NHadrák - Profil | Čt 13.5.2010 23:36:59

                      Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa - 13.5.2010 23:33:30 >> a proto žerme okouny!

                        NNetipa - Profil | Čt 13.5.2010 23:34:58

                        Jovánek >> bez fotografování propiska s tričkem nebude. Pravidla jsou takto nastavená a pouze chtít nestačí

                          NNetipa - Profil | Čt 13.5.2010 23:33:30

                          Hadrák >> Však jo. To je naprosto v pořádku

                            NNetipa - Profil | Čt 13.5.2010 23:13:45

                            pepa-č >> Tak by to mělo být a takto by jsme se měli všici ubírat

                              NHadrák - Profil | Čt 13.5.2010 22:55:41

                              Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa - >> Ryby fotím občas v létě když se mnou jde k vodě i bratr s foťákem, při rybaření neni čas na nějaké focení... A nevidim nic špatné na tom vyfotit 10cm plotici a napsat že to nebralo... Aspoň ostatní rybáři vidí, jak to kde jde.

                                Nfoxxx - Profil | Čt 13.5.2010 22:52:48

                                Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa - >> Tak za sebe můžu říct,že kvůli "Můl lov" zde na MRKu ryby opravdu nefotím,v této rubrice mám jen sedm zápisů a jen jednu fotku mně se svou rybou.Ryby fotím málo a to většinou jen pro mně něčím zajímavé úlovky,ať velké,tak i extrémě malé,když nějaká udolá mnou nastražené boilies....

                                  NWalleye - Profil | Čt 13.5.2010 21:53:37

                                  Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa - >> Fotím si ryby nikoliv pro Můj lov ale provlastní dokumentaci vzpomínku,památku a přiznám,že taktéž trochu pro pochlubení .... No....! A kdo z fotících rybářů NE ? :-)))

                                    N-Vojda- - Profil | Čt 13.5.2010 21:46:42

                                    pepa-č >> protože mě to baví a v zimě rád spomínám na příjemné chvilky u vody... Samozřejmě bílou rybu fotím málokdy, to bych měl jinak za chvíli plnej disk..:D

                                      NGamer - Profil | Čt 13.5.2010 21:07:30

                                      Ja si fotim rybky, ktery ulovím skoro pokaždé, občas něco hodím na web, jinak si foto plus krátky popis v txt schovávám a vypaluji na CD. Jednou za čas, když se sejdem s klukama rybářama, zavzpomínáme, kde jsme kdy kdo chytali, jak to šlo, atd. Je to fajn a pěkný fotky občas nechám vyvolat. A jednou na stára kolena si to vše jistě rád prohlídnu a děckám pokud budou rybařit, tak se třeba zasmějí, jak a na co jsme dřív chytavali my a jak oni.

                                        NBejmák - Profil | Čt 13.5.2010 20:59:11

                                        ne