Na čem u vody grilujete

hledám inspiraci pro pořízení grilu.Má délka pobytu u vody bývá zhruba tří až čtyři noci a představa je,že by to mělo být něco menšího,lehkého,skladného.Uvítám rady,tipy,triky,fotky,odkazy,negativa,pozitiva a vše co je s tím spojeno.
Autor diskuse: dosec - Profil , 4.4.2010 všeobecné - ostatní

Hansp - Profil | Po 23.3.2015 22:57:41

A už to jede, hlavně pohoda...:-))))

    LubosHa - Profil | Po 23.3.2015 22:19:52

    Grily od Weberu (teď jsme kupovali tady http://www.grilovani.cz/grily-weber/ ) jsou dle mého názoru nejlepší. Nenarazil jsem ještě na lepší značku. A velikostně se tady dá vybrat prakticky cokoliv :)

      retrívr - Profil | Po 5.4.2010 13:11:19

      dosec - tak to můj příklad není.Já mám ne veškeré vaření po celé léto jen tyč s pohyblivým roštem s okem.Uvaříš, upečeš, udusíš, nespálíš.Fotku nemám.Kdyby ale bylo třeba namaluju, naskenuju, vlastně do pár dní nafotím.

        Maroš3310 - Profil | Po 5.4.2010 11:36:52

        Už se těším!!:)

          WhatWouldGeezesCatch - Profil | Po 5.4.2010 11:36:47

          taky to ide

            WhatWouldGeezesCatch - Profil | Po 5.4.2010 11:35:49

            hmm2

              WhatWouldGeezesCatch - Profil | Po 5.4.2010 11:35:20

              hmm

                dosec - Profil | Po 5.4.2010 11:34:36

                zubacik >> to už je o něčem jiným,dobrej tip.Jen by to chtělo vidět v reálu.Začnu obhlížet prodejny co mají takový sortiment v mým okolí,protože pokud bych připočetl ještě poštovný tak je to celkem dost za tak malou a jednoduchou věc i když toto je nerez.Z plechu by to stačilo :-))

                  zubacik - Profil | Po 5.4.2010 11:30:18

                  jurasoft >> Jirka Šachl - >>Mas pravdu v byte to nespravis.Pozri na ten odkaz nizsie to by mohlo vyhovovat.

                    Filla - Profil | Po 5.4.2010 11:22:38

                    dosec >> gourmet se obraci v hrobe :))

                      zubacik - Profil | Po 5.4.2010 11:01:48

                      jurasoft >> Jirka Šachl - >> Ja ho nevlasnim,ale k vode pre dvoch je akurat.Myslel som doma nieco podobne urobit.Pokila by si to urobil stvorcove a nie okruhle tak sa to da urobit rozoberatelne.NIE DOMA V TOM GRILOVAT. :-))))

                        dosec - Profil | Po 5.4.2010 10:36:53

                        zubacik >> velký,neskladný,těžký :-))

                          dosec - Profil | Po 5.4.2010 10:36:04

                          Filla >> pro mne nevyhovující,nechci nic pod čím musíš dělat topeniště.To bych si mohl vzít rovnou na smeťáku rošt ze staré ledničky a nezakládám otázku.

                            zubacik - Profil | Po 5.4.2010 10:29:24

                            jurasoft >> Jirka Šachl - >> A co toto?Doma to mas urobene za chvilku a za par korun.http://www.hobbyexpert.sk/grily-na-drevene-uhlie/l​andmann-peiga-zahradni-gril-kosik

                              Filla - Profil | Po 5.4.2010 10:28:49

                              dosec - >> Ja obcas bravam jen tento rost. Muzes ho aretovat, otacet.
                              Soupnu ho do vetsi igelitky a prevazim v zavrenem kresle. Jediny co potrebujes jsou kameny na zakladnu, nebo vyhloubit jimku na uhlo.

                                dosec - Profil | Po 5.4.2010 10:23:19

                                jurasoft >> Jirka Šachl - 5.4.2010 10:07:14 >> pochopil jsi co mám na mysli.Zatím mám jen dva vyhovující tipy co se tady objevili ten co jsem našel já a pak odkaz od rommiho a ten zatím vede.doufám,že se ještě něco objeví pro srovnání a výběr.

                                  Pvl - Profil | Po 5.4.2010 10:03:21

                                  .

                                    Pvl - Profil | Po 5.4.2010 9:58:34

                                    Zde dodělat jen něco na připojení :o§)

                                      marva2005 - Profil | Po 5.4.2010 9:53:13

                                      Také možnost:-))))

                                        dosec - Profil | Po 5.4.2010 9:32:53

                                        netopýr >> malý,slkadný,lehký to je,ale je to víc vařič než gril.

                                          dosec - Profil | Po 5.4.2010 9:21:37

                                          retrívr >> upřednostňuju takový pod kterým nezůstane náznak něčeho jako je ohniště.Klidně se,ale o svůj tip poděl třeba to pomůže i někomu jinému.

                                            rommi - Profil | Po 5.4.2010 8:15:53

                                            dosec >> nemam ho momentalne v dosahu, ale tak cez 20 cm to bude...

                                              Hugo1 - Profil | Po 5.4.2010 7:24:06

                                              Badimura >> Respekt!!!:-D

                                                uzjejasno - Profil | Po 5.4.2010 6:58:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                Campingaz Párty Grill přenosný
                                                Tento přenosný gril nabízí řadu možností vaření: grilování, na pánvi nebo na přímém plamenu sporáku. Jednoduchá manipulace i při dopravě, gril je s odnímatelnými nohami a uzamykatelným víkem. Dodáván s taškou, nádobka na odkapávání tuku
                                                Piezzo systém zapalování
                                                Easy click systém
                                                Plně regulovatelný výkon
                                                Výdrž až 4h 30min na CV470
                                                Váha: 2,3 kg"
                                                U nás dodáván včetně plné teflonové desky která se jinak prodává samostatně za cca 800,-

                                                  pazez - Profil | Po 5.4.2010 6:39:38

                                                  Badimura >> tak to nemá chybu

                                                    Kejml - Profil | Po 5.4.2010 2:09:58

                                                    Badimura >> :-D

                                                      Badimura - Profil | Po 5.4.2010 1:02:39

                                                      Já na tomhle O:)

                                                        vavra26 - Profil | Ne 4.4.2010 23:51:09

                                                        Vase zprava

                                                          netopýr - Profil | Ne 4.4.2010 21:14:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                          Vyzkoušený to nemám, ale uvažuji o tomto dřívkáči: http://spacaky.cz/varic.htm. Mně se náramně líbí.

                                                            retrívr - Profil | Ne 4.4.2010 20:48:15

                                                            dosec - mám typ.Musí to být klasický gril, nebo pod ním může hořet oheň?

                                                              dosec - Profil | Ne 4.4.2010 20:43:08

                                                              rommi >> máš pravdu neměl jsem představu kolik je průměr 25cm tak jsem běžel do kuchyně změřit hrnec a je to opravdu dost :-)) konzultoval jsem to se ženou a zatím tvůj tip vede cena je přijatelná a supr přepravní taška k tomu.
                                                              Prosím tě jak je ten gril vysokej,myslím ta nádoba bez nohou.

                                                                KAPR - Profil | Ne 4.4.2010 20:41:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                Já mám malý litinový skládací viz foto k tomu používám bateriový motorek , utáhne 2 kuřata a jsem maximálně spokojenej. Baterka u tohodle motorku 1 buřt vydrží minimálně jedno grilování!! Topím dřevěným uhlím.

                                                                  Robert1 - Profil | Ne 4.4.2010 20:24:03

                                                                  dosec - >> je to litunak...ale za ty prachy..je neprevratitelnej..a koupis jej v hypermarketech i v akci za 199kc...no nekupto ...

                                                                    rices - Profil | Ne 4.4.2010 20:16:46

                                                                    dosec >> fakt nehádžem všetkých do jedného vreca , ale niektorý dokážu pri vode - v prírode spraviť zázraky behom krátkeho času :-(

                                                                      dosec - Profil | Ne 4.4.2010 20:10:45

                                                                      rices >> to co jsi napsal mě vadí taky a malý přenosný gril,který po sobě nezanechá nejmenší známku ohniště ze mě určitě takového člověka neudělá.

                                                                        rommi - Profil | Ne 4.4.2010 20:08:44

                                                                        dosec >> ked som to videl, hned som ho bral...pri vsetkych griloch doteraz ma sr..transport a tu je to vyriesene.
                                                                        priemer ti staci, ak nechces robit barbecue party pre barak...

                                                                          dosec - Profil | Ne 4.4.2010 20:06:36

                                                                          rommi >> vypadá to velice dobře toto se mě zamlouvá,jeden z horkých tipů,škoda že průměr neni o nějakej centimetr větší,nebo spíše,že není obdelníkového tvaru.

                                                                            rices - Profil | Ne 4.4.2010 19:58:49

                                                                            k vode chodím na ryby , a dosť ma hnevajú tí čo tam robia bordel , hudba , ožraté výkryky do tmy , a bordel čo poních ostáva radosť nato pozerať , no nehádžem všetkých do jedného vreca su aj výnimky , teraz sme mali česť s jednov partiov tiež rybárov týždňová norma 200 litrov piva , 3 litre rumu , 3 litre zelenéj , 7 litrov slivovice pár vysekaných stromov aj takto sa dá pozeráť na rybačku , káždy má ine predstavy pardon za zasranie otázky zdanlivo to nesúvisi , ale keď vydím na jednom fleku 5 ohnísk s bordelom so zubov mi voda teče:-(