NGRUPA - Profil | Po 26.4.2010 19:03:26
lajdák - >> a tuhle skládala velice šikovná firma, GRUPA a SYN :-))))
NGRUPA - Profil | Po 26.4.2010 19:00:43
lajdák - >> co říkáš tady na tuhle???? A stojí jen 1200KČ :-))))))))))
NIK33 - Profil | Čt 15.4.2010 8:12:42
AIRBRUSH-M >> Zdravím. Zaujímalo by ma kto je Váš parťák čo používa slovenského Sharka - som totiž jeho tvorcom a od českých užívaťeľov nemám žiadnu odozvu ako sú spokojný. Napíšte mi prosím jeho meno. V ČR ich jazdí asi 5 ks. Ďakujem Kulich
NIK33 - Profil | Čt 15.4.2010 8:08:05
Aké máte chlapi skúsenosti s výrobkom SHARK od Jakoz Kromněříž. Používa ho niekto? Ako ste s ním spokojný a aké má vlastnosti? Cena je viac ako zaujímavá.
NSlzic - Profil | St 7.4.2010 20:36:31
Martin... >> Však jo :-)
NMartin... - Profil | St 7.4.2010 20:09:48
Slzic >> proto jsem psal čistě teoreticky :o))
NSlzic - Profil | St 7.4.2010 15:08:06
Martin... >> Ve Sportcarpu mi první reklamace trvala 25 dní a ta druhá nebyla vyřízena do měsíce. Proto jsem si raději vybral jiné zboží.
Nlajdák - Profil | Út 6.4.2010 19:09:18
Martin... >> ok díky,prubnu to
NMartin... - Profil | Po 5.4.2010 21:18:52
lajdák >> ale neříkám že je špatná, ale u Sportcarpu bych byl trochu uklidněnější, co se týče doby doby reklamace, možná se mýlím a u nich jsou reklamace na měsíce ale možná ne...nemám s nima zkušenost, tak píšu jen čistě teoreticky
Nlajdák - Profil | Po 5.4.2010 18:49:11
Martin... >> no to si mě nepotěšil já tu svou našel za 15 000kč po slevě :-(
NMartin... - Profil | Po 5.4.2010 17:18:29
lajdák >> to je myslím v Anglii lepený, součástky stejný jako níže uvedené firmy. Nejspíš bych šel do loďky od Sportcarpu, budeš to mít lepší při případné reklamaci
Nlajdák - Profil | Po 5.4.2010 14:52:28
kluci znáte firmu Carp A cademy--??chci od nich zavážecí lod,,,díky
Nlajdák - Profil | Po 5.4.2010 14:28:29
Martin... >> a nevíš něco o tom Carp Academy prosím tě??
NMartin... - Profil | Po 5.4.2010 14:17:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
lajdák >> zavážečky se dělají v Číně, odtamtud si někdo objedná díly a sestaví si je u sebe, tj Sportcarp, Ultimate, Carp Academy apod. Je to stejný, jen záleží na zručnosti té firmy to správně složit
Nlajdák - Profil | Po 5.4.2010 14:10:00
myslíte si že je rozdíl mezi lodí ultimate baitcruser a carp academy??je to uplně stejná lod,muže jí dělat jeden vyrobce??díky
Nlajdák - Profil | Po 5.4.2010 14:05:04
Slzic >> to máš asi pravdu,člun už mám i z motorem,ale jsou reviry kde se nesmí používat,,vím že to za mě nikdo nerozhodne,,,,znáte to je mi líto peněz,ale líbí se mi ta věcička a jak říkate z pohodlí židličky si zavést prut kam jen chci to je bomba přeci...
NSlzic - Profil | Ne 4.4.2010 18:48:11
lajdák >>Samozřejmě to je o pohodlnosti. Záleží na tom jak často tu loď využiješ. Nicméně souhlasím s GRUPOU. Není nad to si zavést montáž a nakrmit přímo z člunu.
NGRUPA - Profil | Ne 4.4.2010 18:27:56
lajdák >> za ty prachy máš krásnou polyetylenovou pramici a když něco přidáš, tak máš i motor a baterku
Nlajdák - Profil | Ne 4.4.2010 18:06:46
Slzic >> tak investice mě nezrujnuje,ale podnikatel nejsem....vždy takto strašně váhám,ale tentokrát fakt nevím,,..asi je to jen o pohodlnosti...ale líbí se mi představa jak nemusím na člun a zavezu si a ještě si k tomu hned při krmím
NSlzic - Profil | Ne 4.4.2010 17:50:26
Pořídil jsem si to s tím, že to budu často používat. Používal jsem to, ale rozhodně to není věc, bez které bych se neobešel. Investované peníze jsem záhy investoval do prutů, protože to beru jako důležitější část výbavy. Nicméně, pokud někdo neví co s penězma tak proč ne, je to perfektní hračka :-)
Nlajdák - Profil | Ne 4.4.2010 17:38:24
ten kdo to má,myslíte že je to zbytečnost??nebo pro vás nenahraditelný pomocník??děkuju
Nlajdák - Profil | Ne 4.4.2010 17:30:32
shzp >> už mám objednáno zdendo,snad to bude za to stát
Nlajdák - Profil | Ne 4.4.2010 17:18:28
GRUPA >> já si jí snad nekoupím :-)
NSlzic - Profil | Ne 4.4.2010 16:21:25
Když se to zamotá v takovéto větší vzdálenosti, tak je to opravdu síla :-)
NGRUPA - Profil | Ne 4.4.2010 15:57:21
lajdák >> musíš se přidat k otužilcům.
Nlajdák - Profil | Ne 4.4.2010 13:47:51
GRUPA >> no to je hnus,to by mě sralo
Nlajdák - Profil | Ne 4.4.2010 13:47:29
AIRBRUSH-M >> děkuju a ty nějakou máš??má to vubec cenu za to utrácet??pořád se rozhoduji,mam jí objednanou,ale mam brouka v hlavě...16000kč je ranec
NGRUPA - Profil | Ne 4.4.2010 12:12:41
U zakrmovacích lodí mi vadí, když je ještě opravdu kosa, voda ledová a ona se potvora na 250m zamotá do nějaké utržené šňůry. Je to děs! Hlavně na 6ce je to celkem často.
NAIRBRUSH-M - Profil | Ne 4.4.2010 11:55:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
lajdák - >> Tak nech Ti slúži ako má a bez problémov. Vitaj v klube rybárskych modelárov :) Uvidíš sám že si neurobil zle keď si to kúpil. Fakt sa to oplatí.
Nlajdák - Profil | Ne 4.4.2010 8:02:07
AIRBRUSH-M >> jo to jsem také našel,ale já budu mít tu dvoukomorovou velkou a to nikde nemužu najít,jinak díkys
NDan.J - Profil | So 3.4.2010 16:49:32
lajdák >> Asi to tak udělám,zatím dík.Pokud bude nějaké to video tak na mně nezapomeň.
Nlajdák - Profil | So 3.4.2010 16:41:09
Slzic >> ok chlapy díky mějte se musím na noční čagos
NSlzic - Profil | So 3.4.2010 16:39:01
lajdák >> Je to ona, akorát jiný nápis :-)
Nlajdák - Profil | So 3.4.2010 16:37:59
Dan.J >> budeš to muset nikde najít no
Nlajdák - Profil | So 3.4.2010 16:37:22
Dan.J >> kup si dvě,já to tak udělal a bude klíd
NDan.J - Profil | So 3.4.2010 16:37:02
lajdák >> Já to v akci na vlastní oči ještě neviděl.
Nlajdák - Profil | So 3.4.2010 16:36:36
Slzic >> a koukal jsi na odkaz co jsem poslal??je uplně stejná vid??snad poslouží holka
NDan.J - Profil | So 3.4.2010 16:36:00
Slzic >> Tak dík za informaci,příde mi to ale strašně dlouho.
Nlajdák - Profil | So 3.4.2010 16:35:58
Dan.J >> no co jsem viděl u toho kamaráda,tak labomba,proto mi taky takle mrdlo v palici....
NDan.J - Profil | So 3.4.2010 16:34:40
lajdák >> Na ty videa jsem taky koukal.Ale něco jiného je to z vlastní produkce.
NSlzic - Profil | So 3.4.2010 16:33:56
lajdák >> Ano Sportcaro profi. Návazec se dává ze zadu, ale můžeš ho podsunout i do komory.
NSlzic - Profil | So 3.4.2010 16:33:39
Dan.J >> S originál nabiječkou se vybitá baterie nabíjela cca 6-8 hodin, přesně si to již nepamatuji. Pak jsem měl ten 5W solární panel. Doporučuji, ale spíš ten 10W, protože s tím 5W panelem přes den plně vybitou baterii nenabiješ. Jako náhradní baterie jsem používal klasické baterie 7Ah k echolotu.
Nlajdák - Profil | So 3.4.2010 16:33:21
Dan.J >> a ještě něco,,tím že je to postavený ve stilu katamaránu tak hodně stabilné
Nlajdák - Profil | So 3.4.2010 16:32:27
Dan.J >> teprve mi přijde,,jinak by mělo být video na you tube,,já viděl jedno video,někde tady z mrku a paráda,,hlavně jí má kámoš ale od sportcarpu a jezdila super,hlavně dost se vešlo...
NDan.J - Profil | So 3.4.2010 16:30:18
lajdák >> Dík moc,nějaké video jak se chová na vodě nebude?(soukromé)
Nlajdák - Profil | So 3.4.2010 16:28:07
Slzic >> a ty si měl přímo sportcarp profi??
Nlajdák - Profil | So 3.4.2010 16:27:24
Slzic >> doufám že budu mít větší štěstí,,,návazec se dává někam do zádu že?
NDan.J - Profil | So 3.4.2010 16:26:56
Slzic >> Jak dlouho to trvá,(dobíjení?).
NSlzic - Profil | So 3.4.2010 16:26:30
lajdák >> Měl jsem ji v užívání něco málo přes rok a musím říci, že fungovala bezproblémově. Tedy než se porouchala :-)
Nlajdák - Profil | So 3.4.2010 16:24:19
Dan.J >> pošlu ti odkaz,vzal jsem si kní rovnou náhradní baterii
Nlajdák - Profil | So 3.4.2010 16:23:39
Dan.J >> už jí mam objednanou :-)
Nlajdák - Profil | So 3.4.2010 16:23:12
Slzic >> díkys,trochu jsi mi dal brouka do hlavy......takže lodka už nebude??využil si jí??
NDan.J - Profil | So 3.4.2010 16:22:57
lajdák >> Bohužel ještě žádnou nemám,furt se nemůžu rozhodnou kterou:-))) Pak mi dej info pro kterou jsi se rozhodnul a jak maká na vodě.
NSlzic - Profil | So 3.4.2010 16:21:46
lajdák >> Ze zákona je lhůta kalendářní měsíc.
Nlajdák - Profil | So 3.4.2010 16:21:04
Slzic >> aha tak to budu opět chytřejší,,jaká je lhuta na opravu??
NSlzic - Profil | So 3.4.2010 16:20:51
Dan.J >> Solární panel si vem ten 10W, ten 5W je slabý.
NSlzic - Profil | So 3.4.2010 16:19:40
lajdák >> Mohla to být vyjímka, rozbít se může všechno. Dal jsem to na reklamaci (údajně nahráli nový software). Nicméně to za 2 dny načalo zlobit znovu, tak jsem to dal na druhou reklamaci a jelikož to nezvládli opravit v zákonné lhůtě, tak jsem loď vyměnil za jiné zboží.