Ntramvajator - Profil | So 5.11.2016 22:20:18
Dolu byl příspěvek o tom, kde se nesmí v Ponětovicích chytat, ale není to kompletní, nechytá se celá hráz + severní část jezera kde je trdliště!
V létě jsem to zjistil při druhém lovu na revíru, když mně kontroloval porybný... Naštěstí to dopadlo jen domluvou, ale v povolence o tom není ani zmínka... Na severní části jezera je trdliště - je to vyznačeno tabulí, která je na stromě schovaná za větvema a navíc již časem špatně čitelná... Podle mně by to mělo figurovat v bližších podmínkách (kde o tom není ani zmínka), stejně jako je uveden třeba zákaz lovu u stulíků v Mariánském údolí... Člověk revíru neznalý si tam lehce sedne, aniž by o tom věděl... Já měl tento rok jen 2 návštěvy v létě, hodně cejnů a pár kapříků kolem 45cm .... a taky hooodně rybářů ;-)
Nvaisman1 - Profil | Čt 27.8.2015 12:42:37
Jak to tam vypada ted?o vikendu bych tam zasel.A pred mesicem to tam taky chcipalo k vuli tem horkam.Ma cenu tam jezdit?
NKoubas - Profil | Pá 28.3.2014 17:55:08
dosec >> no byly tam loni vysazeny, dost pravděpodobně že to budou oni
Nhraji - Profil | Pá 28.3.2014 14:51:25
dosec >> po zimě jsou k vidění i ryby 80 cm a amuři k metru, prostě nepřežili zimu, z nějakého důvodu.
Ndosec - Profil | Pá 28.3.2014 14:40:27
hraji >> ano.Byly to velmi slušné ryby,na revír kousek od města,na Kadlecáku by to byly trofejní kusy a ne jen tam :-)
Nhraji - Profil | Pá 28.3.2014 14:34:53
dosec >> běžný jarní úhyn, kolem každé vody nyní najdeš mrtvé ryby, i na řece.
Ndosec - Profil | Pá 28.3.2014 14:33:39
Koubas >> určitě se to u dvou pohybovalo kolem horní míry a ti další kolem šedesáti
NKoubas - Profil | Pá 28.3.2014 9:43:59
dosec >> kolik cca měřily?
Ndosec - Profil | Čt 27.3.2014 17:24:45
dneska v Ponětkách jsem narazil,na čtyři větší uhynulé kapry a to jsem šel zhruba jen kolem čtvrtiny rybníku.
NPytlákmira - Profil | Út 4.3.2014 16:16:00
Jackubick >> nevím já už z několika stojáků letos kapříka mám. Sice většinou prcci, ale byli :)
NPytlákmira - Profil | Út 4.3.2014 16:15:02
Falkec >> údajně to tak udělali už několikrát. no koždopádně se tam v létě podívám a uvidím :)
NFalkec - Profil | Út 4.3.2014 15:01:32
Pytlákmira >> Slyšel jsem, že co neprodali, tak hodily do velkýho.....cca 200ks. tipuju, že za 5let to bude jen samej foosatej......
NJackubick - Profil | Út 4.3.2014 14:38:44
Pytlákmira >> Díky, tak to bude asi podobné jako na ostatních stojácích v okolí....
NJackubick - Profil | Út 4.3.2014 14:38:18
Martin M. >> Díky za tip...myslím si to stejné...
NPytlákmira - Profil | Út 4.3.2014 13:32:56
Jackubick >> jinak celý rybník taky bezrybka
NPytlákmira - Profil | Út 4.3.2014 13:30:26
Jackubick >> nic moc pár cejnků dlaňové velikosti. Tak jsme to zabalili a jeli na řeku
NMartin M. - Profil | Út 4.3.2014 13:25:37
Jackubick >> v noci jeste mrzne, podle mne na melcinach ryby nebudou - ale je to jen uvaha a ryby byvaji casto uplne jineho nazoru :-)
NJackubick - Profil | Út 4.3.2014 12:52:17
Pytlákmira >> A jak to šlo? Tahalo se něco?
NPytlákmira - Profil | Út 4.3.2014 12:38:10
Byl jsem tam o víkendu a místní domorodci si stěžovali na kvanta přemnožených sumců. Nevíte co je na to pravdy a jestli má cenu se jim tam v létě podívat na kartáč? :)
NJackubick - Profil | Út 4.3.2014 12:07:17
Zdravím, chtěl bych se zeptat, jestli jsou v Ponětovicích rybky už trochu aktivní? Myslíte, že ještě budou na hloubce nebo už by se mohli začít jezdit vyhřívat a sbírat potravu ke staré cestě? Díky.
NKose - Profil | Ne 21.4.2013 12:32:24
Jackubick >> jo cela hraz a konec uzke casti (vyznaceno tabuli) se nechyta
NJackubick - Profil | Ne 21.4.2013 12:24:00
Kose >> Takže to chápu správně, že na celém rybníku kromě hráze se chytat může? Na mapce jsem vyznačil červeně kde se podle mě (jak je to napsané v BP) nesmí chytat. Díky za odpověď.
NKose - Profil | Ne 21.4.2013 11:50:11
Jackubick >> v BP to mas jasne napsany....
NJackubick - Profil | Ne 21.4.2013 11:45:31
Zdravím, plánujeme na tento revír zajet na víkend v květnu. Chtěl jsem se zeptat, jak jse to s tím omezením chytání? Pořádně nechápu od kama po kama se nesmí chytat....Mohl by mi to prosím někdo vysvětlit? V příloze posílám mapu rybníka. Předem děkuji.
Nmegalodon - Profil | Ne 28.3.2010 19:35:38
Abe >> jj to je pravda, že je ještě docela brzo :-) A jak si dopadl pod zahrádkama? Byla nějaká aktivita?
NAbe - Profil | Ne 28.3.2010 19:32:23
megalodon >> A tak samozřejmě že chce, ale je ještě brzo, nedavno slezl led a půda je ještě dost chladná, ti tvoji kapříci se samozřejmě stěhují za panelovou cestu, ale až tak v polovině dubna, ideálně na svatého Jiří...Petrův zdar
Nmegalodon - Profil | Ne 28.3.2010 17:16:57
Abe >> A do teplejší mělčí vody se rybkám nechce?;-) Já tam letos ještě nebyl,ale co vím tak mě kdysi jeden známej říkal že na kapříky chodí na jarě do horní části rybníka (až za ten betonovej brod).
NAbe - Profil | Ne 28.3.2010 17:08:36
ftipalek - >> Zdarec, byl jsem se v Ponětovicích podívat v sobotu, ani jsem to nepsal do můj lov, dost foukalo, seděl jsem pod zahrádkama a tam se dostaneš až k hrázi autem, stačí u hasičky sjet dolu k rybníku, jdou tam dvě cesty, jedna má zákaz od hlavní, jinak podle potoka u výtoku z rybníka vykácely stromy, tak je to dost otevřené ten konec a není chráněn proti větru, hlubší voda je pod těmi zahrádkami a rybky už zobou, ale je to ještě takové vlažné...určitě nic nezkazíš jemnou plavanou (1 gram) a nebo feederem ( do 1 oz)...Petrův zdar
Nmegalodon - Profil | Ne 28.3.2010 17:02:44
ftipalek >> Já jel dnes kolem na kole a čučel sem že aut je tam dost, tak už tam nedočkaví rybáři asi chodí zkoušet štěstí:-) Já zatím chodím jen na náš místní nesvazový a pár dorostenců kapříků taky chytnu:-)
Nftipalek - Profil | Ne 28.3.2010 16:59:28
megalodon >> a ja zase radsi nez to prochazet tak si sednu k prutum :)
Dneska jsem tam byl...hnusnej vitr...plavacku jsem ani nevybalil....jen feeder...a 10 karasu, jeden kaprik a jeden cejnek....
za 14 dni se tam urcite pojedu podivat zase
Nmegalodon - Profil | Ne 28.3.2010 16:53:47
ftipalek >> To věřím, pokud to místo sám neznáš, tak nevíš... To pak zbývá se podívat na mapu podrobně,nebo si to sám projít:-)
Nftipalek - Profil | Ne 28.3.2010 16:50:35
megalodon >> aha tak to jo :) ja se nikde v techto omezenich moc nevyznam :)
Nmegalodon - Profil | Ne 28.3.2010 16:35:28
ftipalek >> Tak to buď v klidu, tohle místo je potok co napájí rybník:-) Ten mostek je proti proudu až u Jiřikovic. Na rybníku na straně od silnice se normálně chytat může. Potom je teda ještě zákaz na začátku rybníka jak tam jsou ty budky pro ptáky na vodě,ale to je tam označený cedulama.
NFrake - Profil | Ne 28.3.2010 16:27:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nmegalodon - Profil | Ne 28.3.2010 16:25:14
ftipalek >> Proč by se nesmělo chytat u silnice? Myslíš kvůli tomu soukromýmu pozemku s tou boudou nějakých táborníkuů?
Nftipalek - Profil | Pá 26.3.2010 20:20:20
koukam, ze se tam nemuze chytat u silnice....tak pujdu asi na druhou stranu....vypada to tam, ze tam snad jde nekam dojet...uvidim zitra....mozna se tam odpoledne dostanu....nebo v nedeli.....snad nebude prset...
NHermis_s - Profil | Čt 25.3.2010 19:27:47
Martin M. >> vim to,vzdyt jsem si s nim o tom psal v BJ,ale stryc tam byl dnes rano a s nim jsem posleze mluvil,po nakopnuti Mrkose jsem mu volal.
NKose - Profil | Čt 25.3.2010 18:20:16
Na teto vode se pronajima chata (patri mistni organizaci) kdo by mel zajem tak se muze ozvat, kamarad je spravce teto chaty (pronajem kc100,-/den je tam 5 luzek)
NMartin M. - Profil | Čt 25.3.2010 18:15:46
To byl MrKos - ten kdyz nachyta, tak to jeste neznamena, ze to bere ;-)
NKose - Profil | Čt 25.3.2010 18:02:19
Hermis_s >> ja jsem tam skoro kazdy den :) jezdim na kole se trosku protahnout :)
NHermis_s - Profil | Čt 25.3.2010 17:55:23
Kose >> uz jsem dostal echo,kolem obeda,ale diky.chystas se tam letos na neco delsiho?
NKose - Profil | Čt 25.3.2010 17:53:46
Hermis_s >> vcera nikde ani supina a dneska to tam bralo na feeder (karas,kaprici)
NMirek M. - Profil | Čt 25.3.2010 15:48:55
Ahoj,V Ponětkách jsem byl v sobotu,ale bohužel jsem nevytáhnul ani šupinu.Chytal jsem na feeder,ale fakt to nebralo jak to bývá jindy.Vždycky jsem nachytal několik karasu,občas nejakýho kapříka-proste jsem se pobavil.Jak tady už nekdo psal,možná je to rukama,ale ostatní na tom byli stejně.Je ale možný,že v tydnu se to rozjelo a rybky začaly kousat.Jinak asi před hodinou jsem byl kouknout na soutoku Svratky a Svitavy.Teče tam hooodně vody a tak je řeka dost nechytatelná.Ctěl jsem tam o víkendu vyrazit,ale s takovou zajedu někam na stoják okolo Brna.Petruv zdar
NAcrewmog - Profil | Čt 25.3.2010 11:28:26
ftipalek - >> byl sem tam v neděli a bylo pár záběrů, ale ani jedna ryba. I ostatním se vůbec nedařilo. Voda byla ještě hodně studená.
Nprof - Profil | Čt 25.3.2010 10:48:04
Hermis_s >> tome? si v hokne?
Nprof - Profil | Čt 25.3.2010 10:45:53
Hermis_s >> pockaj toto leto uz som vyzbrojeny. nove beast mastry ta pokoria
NHermis_s - Profil | Čt 25.3.2010 10:42:25
prof >> ty ale neumis chytat:)
NHermis_s - Profil | Čt 25.3.2010 10:41:50
ftipalek >> da se zajet az k vode,ale jen z jedne strany,brko pak nechas pod hrazi,nebo u remizku na druhe strane
Nprof - Profil | Čt 25.3.2010 10:41:17
Hermis_s >> bol som tam minuly vikend. slabota nejake plotky na splavek.
NHermis_s - Profil | Čt 25.3.2010 10:37:00
Kose >> ani na top jarnych flecich,zadny pohyb?ja se tam neukazu,s kolegou jsme zvolili na jaro jiny revir s mensim tlakem
Nftipalek - Profil | Čt 25.3.2010 10:17:13
Martin M. >> jo tak to je v pohode 100m....taha veci 2km by se mi ale fakt nechtelo :)
NKose - Profil | Čt 25.3.2010 0:16:30
Jsem tam skoro kazdy den na cucku a dneska jsem tam nevidel chytnout ani supinu...
NMartin M. - Profil | St 24.3.2010 23:27:59
ftipalek >> v Ponetovicich, nebo aspon ja bych to neumel ;-) Jezdim vetsinou k te cerpacce, tam jsi od vody tak 100m.
Nftipalek - Profil | St 24.3.2010 23:00:49
Martin M. >> ted nevim Martine, jestli jsem Te spravne pochopil.... Psal jsi o Ponetovicich, ze se k vode neda dojet a mit auto za zadama nebo globalne o vsech rybnicich ze nelze dojet az uplne primo k vode: :)
NMartin M. - Profil | St 24.3.2010 22:57:34
ftipalek >> autem az k vode nedojedes nikde.
Nftipalek - Profil | St 24.3.2010 22:52:05
vydra1 >> diky, za pozitivni zpravy..asi to nakonec dopadne na ponetovice... Premyslim kam sednout...Podle map to vypada ze se da jet autem az k vode...nejsou tam nejake zakazy nebo problemy s auty?
NMartin M. - Profil | St 24.3.2010 22:02:04
taky myslim, ze uz to tam musi brat.
Nvydra1 - Profil | St 24.3.2010 21:56:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
ftipalek - >> Byli tam 2 kamoši v pondělí a lapli 4 líny pár kapříků a nějaký karasy a cejny vše za 4 hoďky a na feeder na masňáky. Jsou to chlapy kteří nezvětší rybu ani o milimetr a co řeknou tak platí + sem viděl fotky, takže berou a komu ne tak je to jen levýma rukama.
Nftipalek - Profil | St 24.3.2010 21:52:29
Petr64 >> jj. ten jeden ale neni svazovej..nebo alespon posledni dva rokz nebyl. Jsou tam slusny ryby......na tu bidu v okoli...
NHermis_s - Profil | St 24.3.2010 21:48:20
CHYŤ-PUSŤ >> kokal jsem Slapanaci tam jsou jiz nasadleni
NPetr64 - Profil | St 24.3.2010 21:41:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
ftipalek >> S tou řekou děláš chybu.je většinou lepší než stoják(teda pokud nečekáš megaryby).Ty hrotovice myslíš dva rybníky vedle sebe?Už nevím revír,ale u toho spodního sme měli podnikovou chajdu a ryby tam byly pěkný.
Nftipalek - Profil | St 24.3.2010 21:35:33
Petr64 >> fakt ne...na rece jsem jen vlacel....Ted jsem v brne uz nejakou dobu....a kdyz jedu domu - Moravske Budejovice, tak jedu nekam na stojak...hrotovice, zeletava atp...
NPetr64 - Profil | St 24.3.2010 21:31:51
ftipalek >> Jaroměřice nad.....Určitě nějaká řeka,tak jakto že nejsou zkušenosti?.:o))
Nftipalek - Profil | St 24.3.2010 21:28:40
tak zpravy nic moc....tak premyslim o holaskach....uvidim v patek....pak se rozhodnu.
S rekou nemam zkusenosti a ani poradne nevim kam jet....
NCHYŤ-PUSŤ - Profil | St 24.3.2010 20:58:02
minulou nedělu se tam chytli 2 pěkní kapři ale to byl ještě led teď to moc nebere, ale už tam stanují... já bych jel raděj na řeku tam z jara chytím víc... počkej až se oteplí voda tak v květnu pak si teprve pořádně zachytáš
NMrKos - Profil | St 24.3.2010 20:44:27
někteří kolegové tam byli o víkendu a nešlo to skoro vůbec ... jinak myslím že s trochou tepla se to rozjede