Kánoe Gumotex Orinoco s motorem

Máte někdo zkušenost s použitím téhle lodě s motorem, nebo s improvizací na jiném typu lodě?
Autor diskuse: Franta H - Profil , 20.3.2010 všeobecné - domací dílna
6 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NFranta H - Profil | Pá 14.10.2011 12:49:45

Problém s motorem na nafukovací kánoi už úspěšně vyřešilo několik lidí, Tade odkaz na jeden z úspěšných pokusů:
http://www.caravan24.cz/userphotogallery.php?photo_​id=82103

Jenom si nějak slepit plováky, od Grabnera je to dost drahý.

    NFranta H - Profil | Po 6.12.2010 17:12:10

    Takhle to řeší Kozláci - parta vodáků z Moravy, montáž ze dvou pálav, ale montují to i s Pálavy s Heliosem (nafukovací kajak):
    http://www.kozlak.cz/web_blat_duna09/dunaj.html

      NAbies - Profil | Po 22.3.2010 15:46:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!


      Něco pobného ale s Pálavou,
      http://www.youtube.com/watch?v=fMu5xmaWrAc
      nemůže to tu gumu potrhat?

        NFranta H - Profil | Ne 21.3.2010 19:47:08

        Tady je například amatérská úprava loďe Baraka na plavbu s elektromotorem,
        ale existuje spousta úprav různých člunů pro použití s motorem.
        http://www.youtube.com/watch?v=qjeRmxqxQus

          NF - Profil | So 20.3.2010 21:41:36

          Dají se z toho chytat ryby_