- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Raven v Praze?
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
1x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NDaKrb - Profil | Pá 22.1.2016 18:29:00
Ngrizzly72 - Profil | St 11.8.2010 17:19:13
Jen pro info : Až si vyberete naviják musíte k ceně přičíst 25% (sleva na všechny shimana a slevy nejde kombinovat) a pak teprve odečítat 1450 Kč za starý naviják.
Názorně : cena navijáku Shimano Baitrunner USA 4000D je 2609,- Kč
2609 / 0,75 = 3479,- Kč - toto je cena od které vám odečtou 1450,- Kč slevu za váš starý naviják
3479 - 1450 = 2029 Kč - je cena za kterou Vám ho prodají
u Shimano BB LC tedy cena po přepočtu vychází místo 2340,- na 3603,- Kč
Přeji Vám úspěšné nákupy a než tam vyrazíte tak si nejdřív zavolejte a zeptejte se na skutečnou cenu.
P.S. Kdyby Vám můj návod pro výpočet skutečné ceny nefungoval, zeptejte se prodavače, něco může být "TROCHU" jinak :-)))))))))
NMichal-R - Profil | Pá 26.3.2010 21:25:17
NTopoľčanec - Profil | Út 23.3.2010 17:46:17
Ntomashr - Profil | Út 23.3.2010 17:36:08
Vídím to asi takhle, nejprve klady:
Prodejna je fakt velká, prostorná, vystavena spousta zboží v přehledné podobě. Kultura prodeje, podpora karet, parkování před prodejnou - tak nějak si to představuji. Kladem je velmi slušná nabídka věcí na plavanou - mnoho doplňků se jinde blbě shání, ceny často slušné. A dost pochybuju, že v Praze najdete moc prodejen s podobným sortimentem plavačkových děliček v té ekonomické třídě - tohle je obor, který je u nás hodně v pozadí, spojuje se jen se závodníky, ale v zahraničí není jejich užití pro rekreaci nic neobvyklého - Raven by toto mohl docela oživit.
Osobně jsem byl hodně spokojen i s prodavačem, ale to hodnotím opatrně, protože tohle se může snadno změnit. Našlo se leccos i kolem feederu a dalších mých oblíbených oborů.
Ale najdou se i věci podstatně méně idylické. Třeba souhlasím s tím, že nabídka navijáků nebyla až tak velká a některé ceny jsou vyloženě nesmyslné, třeba Shimano Stradic minimálně o 1000 korun dražší než od Normarku (proti standardní ceně dovozce, ne proti nějaké akci). A není to ani náhodou jediný případ, podobně "divných" cen se najde více. Nebyla právě nejširší nabídka vnadících směsí atd., dlužno ale dodat, že prodavač tvrdil, že se jim pořád ještě zboží naváží a tak do týdne bude nabídka širší. Negativně hodnotím i jejich web - přijde mi, že se od reálu v prodejně dost liší (navíc je krajně nepřehledný) a člověk se tedy moc nemůže připravit předem.
Takže celkově vzato sice na jednu stranu některé kritizované věci mohu potvrdit i po osobní návštěvě, na druhé straně ale dost zásadně nesouhlasím s celkovým vyzněním ve stylu "Raven totálně na hovno" - pro moje potřeby (plavaná, feeder, přívlač) klady převládají a hodnotím spíše dost pozitivně.
Nrakosníček - Profil | Po 22.3.2010 19:08:43
Njarda 2004 - Profil | Po 22.3.2010 18:57:43
Njarda 2004 - Profil | Po 22.3.2010 18:55:18
Njina - Profil | Po 22.3.2010 16:33:22
Nrakosníček - Profil | Po 22.3.2010 16:11:52
Nsumec83 - Profil | Po 22.3.2010 15:40:15
Njarda 2004 - Profil | Po 22.3.2010 15:13:32
Njarda 2004 - Profil | Po 22.3.2010 15:04:00
Njarda 2004 - Profil | Po 22.3.2010 15:01:27
Njarda 2004 - Profil | Po 22.3.2010 14:56:47
Ntomashr - Profil | Po 22.3.2010 14:55:01
Njarda 2004 - Profil | Po 22.3.2010 14:52:23
Nsadraj - Profil | Po 22.3.2010 14:37:35
Nsumec83 - Profil | Po 22.3.2010 14:33:53
Nrakosníček - Profil | Po 22.3.2010 14:30:11
NMajsher - Profil | Ne 21.3.2010 17:15:26
Nppjencakm - Profil | Ne 21.3.2010 12:49:29
Ntipek15 - Profil | Ne 21.3.2010 12:37:08
NUnca - Profil | Ne 21.3.2010 12:31:58
Ndavid.kalbac - Profil | Ne 21.3.2010 12:21:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Maj tam několik druhů háčků,ale maj jeden balíček napravo u pokladny druhej na levo atd....
Pár věcí tam maj za dobrou cenu ale z 90% jsou to věci na nic nebo nekvalitní...
Mám radši počernicky rybářství nebo kordu
Známka 4-
NRAMM - Profil | Pá 19.3.2010 18:24:29
NBindas - Profil | Pá 19.3.2010 13:03:20
NMajsher - Profil | Pá 19.3.2010 10:57:06
N2Livecrew - Profil | Pá 19.3.2010 9:50:59
Tohle je přehnaný..
NPřemet:-) - Profil | Pá 19.3.2010 9:34:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nkapr000 - Profil | Pá 19.3.2010 9:33:24
NMajsher - Profil | Pá 19.3.2010 9:26:03
Npreparátor - Profil | Čt 18.3.2010 23:35:08
Njechyn - Profil | Čt 18.3.2010 23:18:00
Nshzp - Profil | Čt 18.3.2010 23:17:41
Npreparátor - Profil | Čt 18.3.2010 23:07:21
Njarda 2004 - Profil | Čt 18.3.2010 23:07:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Njechyn - Profil | Čt 18.3.2010 23:03:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Npreparátor - Profil | Čt 18.3.2010 22:50:39
Npreparátor - Profil | Čt 18.3.2010 22:42:13
No Korda má v Praze prodejny dvě :) Ale na maninách je to ulice Na maninách.
NWamp - Profil | Čt 18.3.2010 22:32:19
NSIOLA - Profil | Čt 18.3.2010 22:31:55
NWamp - Profil | Čt 18.3.2010 22:30:44
asi mi něco uniká - v Praze je prodejna Korda???
Něco jsem sháněl od Kordy a byl jsem na Maninách v Tomi-korda, ale stejně nesehnal, takže bych tuhle informaci celkem ocenil.
Npreparátor - Profil | Čt 18.3.2010 22:27:27
a je to ted rozhodně lepší.
NSIOLA - Profil | Čt 18.3.2010 22:20:49
Npreparátor - Profil | Čt 18.3.2010 22:16:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NSIOLA - Profil | Čt 18.3.2010 22:09:11
Npreparátor - Profil | Čt 18.3.2010 22:08:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Koukal jsem na věci na moře a škoda benzínu do Průhonic !!!!
Npivovarskej - Profil | Čt 18.3.2010 22:02:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nkapr000 - Profil | Čt 18.3.2010 20:38:44
Nrakosníček - Profil | Čt 18.3.2010 20:22:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nmindlock - Profil | Čt 18.3.2010 20:19:34
Nrakosníček - Profil | Čt 18.3.2010 20:09:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Kde to žije - všechna témata
15:07NRybáři vs ochránci přirody 86
13:52NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
13:24NDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
13:13NDivoký potočák nebo granulák? 61
8:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....












