- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Berete své čtyřnohé přátele k vodě?
Ahoj, chtěl bych poslat fotografie Vašich miláčků u vody. Berete je s sebou nebo Vám plaší ryby? Berete je radši než třeba manželku ? :-) Lovu zdar !
Autor diskuse: Salamanterus - Profil , 17.3.2010 všeobecné - ostatní
Berete s sebou své 4 nohé miláčky k vodě?
A) ANO61%
B) NE11%
C) JENOM MANŽELKU3%
D) NOSÍM S SEBOU ČERVÍKY A ŽÍŽALKY16%
E) NOSÍM S SEBOU DOBROU NÁLADU, TO STAČÍ10%
Od 17.3.2010 hlasovalo 206 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
16x v oblíbených a 2x v ignorovaných.
NJaniko - Profil | Čt 15.4.2010 18:20:25
Nemám ráda žádné boje kde se používají zvířata..ať kohouty,psi nebo býky...a ze psa blbce a nebezpečného tvora udělá jen člověk..u nás jsou hodně špatné nebo spíš téměř žádné zákony na ochranu zvířat..zvíře je pouze jako věc..,.a podle toho je někteří lidé posuzují.Bojhužel i zákonodárci.
Nschiwa - Profil | Čt 15.4.2010 17:42:52
šeptal - >>Nezlob se,ale srovnávat věc a živého tvora nejde..Byl jsi vůbec někdy v útulku?Přišli ti tam snad chovatelé jako vetešníci,kteří berou psy jako nějaký oprejskaný prut a chtějí snad na tom vydělat?Logicky,když hledáš mazla tak ti nebudou nabízet kavkazana,pač to jsou lidé,kteří mají psy rádi(pro peníze to určitě nedělaj) a moc dobře ví,že by se jim ten pes po pár dnech vrátil zpátky.
NMajsher - Profil | Čt 15.4.2010 17:21:48
Albak >> áá, koukám, že potrefená husa se ozvala... tvůj vztah ke psům dokládá, že je krmíš syrovým masem, i když víš, že z něj můžou mít svalovce (a jiný sajrajty). Jestli tu chceš veřejně tvrdit, že k boji se psi šlechtili před sto lety, tak se prober ty!!! Člověk nemusí být zrovna fanda, aby věděl, že nelegální zápasy psů frčí vesele dál a to i v Čechách. A psi se na ně vybírají a šlechtí samozřejmě taky. A není to jen o sázkách, ale právě i o tom šlechtění, kde jsou velký prachy. Pes, který vyhraje (resp. přežije) dostatečný počet zápasů má cenu zlata - proč asi... ?!?! (že by šlo o ty jeho geny?? - bingo).
(o bulících a jiných pohodářích tu teď nemluvím)
(o bulících a jiných pohodářích tu teď nemluvím)
Nšeptal - Profil | Čt 15.4.2010 14:55:58
Janiko >> Nebylo by vhodnější třeba bukové dřevo? Tohle mi přijde dost krutý. :-)
NMrknato - Profil | Čt 15.4.2010 14:49:43
Maty >> Co říkáš je možné, ale žijeme v nějakém prostoru, kde jsou věci normální a věci méně normální. Takový Zigiho kamarád, je prototypem kamaráda normálního, kterého bych si s chutí pohladil a podrbal, kdyby mi to Zigi dovolil. Svoji čuvačí holku už nepodrbu.... Abych to shrnul. Čím je člověk starší, tím je opatrnější, možná i nedůvěřivější a to z mnoha důvodů, ale neměl by úplně zblbnout, jako cigánští aktivisté, kteří chtějí vymazat Ladovu pohádku o kocouru Mikešovi z našeho kulturního dědictví. To dědictví je daleko cenější, než všichni aktivisté. V tomto směru bych to viděl obdobně i se psy s hranatou hlavou a jejich začleněním do našeho prostoru, jako s cigánskými aktivisty. Tedy případ od případu, ne že řeknu že hranáči jsou milí, protože o aktivistech by to asi nikdo, kdo není aktivista říci také nemohl......... je to dáno prostorem, zkušenostmi a něčím, čemu se říká šestý smysl.......
Nmirkac - Profil | Čt 15.4.2010 13:21:36
Janiko >> Jsem na to moc zvědavá :-))) Ještě je moc mladá, ale protáhla se plotem........, tak co nadělám. Podle propočtu se mnou na ryby od začátku května nebude moci, což mě mrzí.
NJaniko - Profil | Čt 15.4.2010 13:15:48
mirkac >> Jéé tak gratuluju i když s jezevčíkem to bude asi zajímavé křížení.
Nmirkac - Profil | Čt 15.4.2010 13:14:04
Janiko >> jednoznačně, je moc hodná, i když neposlechne, ale sprskla se nám s jezevčíkem, neuhlídali jsme ji a tak asi , podle bříška, budou štěňátka.
Nmirkac - Profil | Čt 15.4.2010 13:09:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Na ryby si beru nejčastěji tuhle malou shi-tzu, někdy beru oba psy, i kokra, ale ten je už starší a nemocný. Ta malá absolutně neposlouchá, ničemu nedá pokoj, ale všechny lidi má ráda.
NJaniko - Profil | Čt 15.4.2010 13:05:43
Zajda >> máme ještě 15 letou jezevčici a 11 letou vlčici..a to malé torpédo je udržuje v pohybu.
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59872
NPražská Vltava: úlovky, zkušenosti15218
NZoologický koutek MRKu.33418
NFotografování z pohledu amatérského rybáře53894
NLodě - Loďky - Lodičky18426
NFotíte mobilem, tabletem, nebo kompaktem?29924
NRybářský retro bazar.16777
NORLÍK - volná diskuse240486
NStavba prutov a restaurovanie.9569
NČína - objednali ste uz nieco?15742
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
10:09NRybáři vs ochránci přirody 88
9:59NPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 5
9:55NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
9:43NHlídač slev eshopů 752
0:14NLov pod jezem v letních vedrech? 10
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
ČtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ČtNStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....



















