- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Zahájení na P revírech!
Jak se tesite?
Autor diskuse: Hromy - Profil , 16.3.2010 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
2x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NWalleye - Profil | Čt 18.3.2010 21:19:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
kamos >> Když vláčka na pstruhovce tak používám pouze smáčky a woblery.Na začátku sezony používám jen woby.Můžeš si vybrat!
Nkamos - Profil | Čt 18.3.2010 21:08:59
Jaké jse vám osvědčily nástrahy z kraje sezóny????
Mě se osvědčily rotační třpytky velikosti 1-0 stříbrné,zlaté a na duháky i červené.Taky se mi osvědčil i malý stříbrný wobler, ale jen když bylo podešti, jinak na něj ryby moc nereágovaly.
Jinač jsem se byl kouknout dneska na Pstruhovku a voda jak kafe a je zvýšená o 20 čísel, konečně ten sníh už je skoro vytátý.
PS: už jen Zahájená na P revírech: 28 dní, 10:51:47 :-)
Mě se osvědčily rotační třpytky velikosti 1-0 stříbrné,zlaté a na duháky i červené.Taky se mi osvědčil i malý stříbrný wobler, ale jen když bylo podešti, jinak na něj ryby moc nereágovaly.
Jinač jsem se byl kouknout dneska na Pstruhovku a voda jak kafe a je zvýšená o 20 čísel, konečně ten sníh už je skoro vytátý.
PS: už jen Zahájená na P revírech: 28 dní, 10:51:47 :-)
NJarda Š. - Profil | Čt 18.3.2010 18:24:56
Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa - 18.3.2010 18:17:31 >> A hlavně používat eko-sak, když čekáš na lepší světlo kvůli focení.
NNetipa - Profil | Čt 18.3.2010 18:17:31
Jarda Š. >> Přesně tak. Obzlášť, když mám podložku. K rybám se chovám mnohem šetrněji, než ostatní, tak by měly pro mě platit jiný pravidla - tedy žádný
NJarda Š. - Profil | Čt 18.3.2010 18:14:21
Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa - 18.3.2010 18:00:39 >> A když chytáš CaR, tak by ti to RS měla tolerovat i na P revírech.
Nxycht 27,22 - Profil | Čt 18.3.2010 18:06:05
Letos se těším daleko víc než loni, protože mi přijde, že zima je tentokrát nějak dlouhá. Co vítám je to, že se v JČ smí letos chytat jen bez protihrotů. Zvědavej jsem hlavně na novej "trophy" revír V24.
NNetipa - Profil | Čt 18.3.2010 18:00:39
Jarda Š. >> Však jo. Pstruzi jsou již k vláčecím, či muškonoidním nástrahám opatrní. Žížal se nebojí
NJarda Š. - Profil | Čt 18.3.2010 17:57:31
Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa - 17.3.2010 20:54:23 >> Jj, to jsou pěkné poctivé záběry.
NMetalfish - Profil | St 17.3.2010 22:02:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Hromy - >> Jinak, když jsem měl P povolenku ( měl jsem na to čas ) tak jsem se na zahájení těšil celej rok, týden před zahájením byl vždy nejhorší.... :) Když se ale teď dívám na svý fotky v PC tak mě to děsně láká a čím dál tim víc zvažuju, jestli si tu pstruhovou P ještě nepřikoupím....
NLauri - Profil | St 17.3.2010 21:06:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Pstruhové zahájení je pro mě svátek jako pro každého pstruhaře. Náš hospodář nasadí granuláče na jedno místo na řece (dopředu všichni ví kam, je to rok co rok stejné), tam se stáhne devadesát procent všech vláčkařů na řece. A nás málo které granuláči neberou si vklidu prochytáme zbytek řeky skoro osamotě. Pár dní po zahájení je už u řeky absolutní klid.
NMatrix - Profil | St 17.3.2010 20:55:35
Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa - 17.3.2010 20:54:23 >> No jak to tak čtu, tak bych se vůbec nedivil, že se to provozuje...mám s tím i osobní zkušenost, když nacházíš skleničky od žížal u pstruhovky
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
SoNRybáři a vinařství 930
SoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 553
SoNBoilies TB baits- chytací řada 47
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoN🔥 Grill a grilování 🔥 592
SoNLov pod jezem v letních vedrech? 43
SoNRybářský kniho - koutek 145
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
15.8.Rybářské závody Hradčany u...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...





















