Rybařina v zahrničí a nej země a revíry

Prosím vkladejte fotky zahraničních reviru tak ryb at jste kapraři tak i přivlačaři ....

Chytali jste někdy v zahraničí

A) Ano chytal83%

B) Chystam se 3%

C) Nechytal13%

Od 17.3.2010 hlasovalo 30 čtenářů.

Čobik - Profil | Pá 27.7.2012 12:01:15

... jestli to vyjde na podzim, projedu to tam echolotem, zjistim info co a jak a dam vedet...Je to tam moc pekny... O.

    Čobik - Profil | Pá 27.7.2012 7:37:38

    Nadherne jezera jsou i v Bosne a Hercegovine... rybarsky tlak myslim nebude velky:-) je tam vice takovych krasnych vod...

      fischmeni - Profil | Po 3.5.2010 17:02:58

      posílejte

        fischmeni - Profil | Ne 21.3.2010 21:19:53

        ???

          F16 - Profil | St 17.3.2010 19:04:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          jezero v jižním thajsku

            ch0se - Profil | St 17.3.2010 18:54:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            kanál italie

              ch0se - Profil | St 17.3.2010 18:53:17

              Fishi - 93 >> fischmeni >> to jo Pad je hodně dobraj.Docela dou i kanáli v italii

                Sihanuk - Profil | St 17.3.2010 15:37:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                a Lago Escondido - pstruhové jezero tamtéž

                  Sihanuk - Profil | St 17.3.2010 15:34:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Argentina ,Ohňová země, Usuhaia - pstruhová říčka r.2007 někdy kolem vánoc

                    fischmeni - Profil | St 17.3.2010 15:30:02

                    ch0se >> Ten pad vypadá suprově co jsem zatím viděl na fotkach na internetu

                      ch0se - Profil | St 17.3.2010 15:15:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Pád

                        ch0se - Profil | St 17.3.2010 15:11:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        italie Pad

                          kote885 - Profil | St 17.3.2010 14:47:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          tu je este mapa

                            kote885 - Profil | St 17.3.2010 14:44:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            jazero v IRSKU LOUGH ENNEL,stuky kraasne pstruhy ostrieze a plevel

                              fischmeni - Profil | St 17.3.2010 14:35:51

                              Diky všem za přispěvky a hlavně za fotky

                                Bejmák - Profil | Út 16.3.2010 23:48:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Fishi - 93 >> fischmeni - >> a řeka Regen taky SRN

                                  Bejmák - Profil | Út 16.3.2010 23:43:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Fishi - 93 >> fischmeni - >> bavorské pískovny SRN kásní kapri a amuři.

                                    Hrochoroh - Profil | Út 16.3.2010 19:49:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Jihoitalské pobřeží a mořská jehla

                                      Hrochoroh - Profil | Út 16.3.2010 19:48:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Typický francouzský "etang"

                                        Hrochoroh - Profil | Út 16.3.2010 19:47:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Zde jedna francouzská řeka.....

                                          Sihanuk - Profil | Út 16.3.2010 17:24:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          Fishi - 93 >> fischmeni - >> tak tady máš nějakou fotečku Rio Cuparí Amazonie Brazílie

                                            cajka - Profil | Út 16.3.2010 17:17:48

                                            Řekl bych že tato otázka mýt velký úspěch nebude,protože zahraniční revíry jsou už delší dobu moc provařený.