Veletrh Rybaření Brno 2010

Tak co lidičky, jedete letos do Brna.
Autor diskuse: wildfish - Profil , 15.3.2010 všeobecné - ostatní

jaka si myslite že bude letos navštěvnost

A) 0-50 000 osob14%

B) 50 001-60 00016%

C) 60 001-70 00040%

D) 70 001-80 00030%

Od 17.3.2010 hlasovalo 313 čtenářů.

obrisek - Profil | Út 16.3.2010 15:12:24

Vemu vlašu slivovice a půjdu se podívat za přáteli ke stánkům:)

    ala - Profil | Út 16.3.2010 15:10:28

    natas >> Kde se to dá zaregistrovat, ať hledám, jak hledám, najít to nemůžu...

      Čendík - Profil | Út 16.3.2010 14:59:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Jelikož su brňák, tak samozřejmě na veletrh jdu. Hlavně pro to, že se tu dá nakoupit a vybrat přímo od výrobců, takže zboží si mohu ošahat a neplatím poštovné u zboží, které jinak není v brněnských obchodech a objednávám ho přes e-shopy. Taky tam vždy narazím na menší soukromé výrobce nebo prodejce, nabízející zajímavé zboží, které v rybářských obchodech neuvidím. No a mnozí vystavovatelé nabízí ve výprodeji i spoustu užitečné rybářské bižuterie.
      Loni jsem tam např. nakoupil plandavky na sumce za 10,- Kč ( po výměmě kroužků za pevnější, příp lepšího trojháku je tato třpytka za bezkonkurenční cenu ).

        marekspin - Profil | Út 16.3.2010 14:47:25

        zdravím vás páni, tento rok sa tam chystám po prvý raz- mám takú otázočku je možné platiť aj v eurách či len v českých korunách?

          natas - Profil | Út 16.3.2010 14:38:35

          Hoši, doporučuji se zaregistrovat na BVV a máte to každý den za 40Kč.

            Fullnek - Profil | Út 16.3.2010 14:34:30

            nejedu,protože v Brně su celej rok,hahahahahahahahhaa

              Zdenoss - Profil | Út 16.3.2010 14:26:47

              Na 100 % valím, ale ještě nevím jakej den. Petrův Zdar.

                max001 - Profil | Út 16.3.2010 13:31:11

                Určitě se taky pojedu podívat ;-)

                  Neo - Profil | Út 16.3.2010 13:16:09

                  Jako každý rok.

                    Kappa - Profil | Út 16.3.2010 13:10:56

                    Už se nemůžu dočkat!!!

                      pikaču - Profil | Út 16.3.2010 12:57:38

                      Remi Gaillard >> wildfish - 16.3.2010 11:20:11 >> 26. - 28. 3. - jednotné celodenní vstupné 40,-Kč vč. DPH

                        pikaču - Profil | Út 16.3.2010 12:56:36

                        Remi Gaillard >> wildfish - 16.3.2010 11:20:11 >> vstupne je 80 kč

                          jambo - Profil | Út 16.3.2010 12:54:01

                          Ivo >> no já jsem z moravy ,tak do Brna :-))

                            Ati - Profil | Út 16.3.2010 12:51:03

                            Taky půjdu a hned dvakrát.

                              Benny - Profil | Út 16.3.2010 12:43:59

                              24teho som tam ako na koni.

                                Ivo - Profil | Út 16.3.2010 12:40:01

                                jambo >> Těch výstav, ať už v Praze či v Brně jsem absolvoval desítky. Letošní For fishing za Brnem dle mého rozhodně nezaostával (navíc to byl první ročník) a jelikož bydlím vˇ´Ustí n.L., tak je pro mne Praha přeci jen zajímavější.

                                  job22 - Profil | Út 16.3.2010 11:25:44

                                  Remi Gaillard >> Jako kazdy rok,kouknou na nejaku tu novinku,neco koupim,pozdravim stare zname a spokojen pojedu dom.

                                    wildfish - Profil | Út 16.3.2010 11:20:11

                                    KOLIBŘIK >> akorat nevim kolik je vstupne

                                      Kanta - Profil | Út 16.3.2010 8:51:24

                                      jasně

                                        váchyč - Profil | Út 16.3.2010 8:50:32

                                        Bohužel nejedu:(,proože to mám dost daleko,ale rád bych se tam podíval.