Přístí vikend až 18 stupňů

konečně je tu teplé počasí na ryby.snad vyrazíme:-)))
http://www.novinky.cz/domaci/194670-zima-konci-pristi-vikend-bude-18-stupnu.html
Autor diskuse: Glgin - Profil , 14.3.2010 všeobecné - ostatní

jarda 2004 - Profil | Ne 14.3.2010 18:38:43

Glgin - >> Krásná představa ale to rozmrznutí bude tak tejden trvat.

    TWIN 69 - Profil | Ne 14.3.2010 18:33:22

    Čenda 513 >> to je fotka jak ze Sibiře,tady v HO po sněhu ani památky.včera jsem říkal mojí ženě,že ten silný vítr přinese teplo,tak snad se nemýlím

      noap - Profil | Ne 14.3.2010 18:33:15

      jé to je paráda, příští týden budu moct bruslit na našich revírech v tričku :))

        henry7 - Profil | Ne 14.3.2010 18:32:57

        a klidne bych tomu veril dnes u nas bylo 8st.tak proc by nemohlo byt pristi vikend 18st.

          Čenda 513 - Profil | Ne 14.3.2010 18:32:23

          Vase zprava

            Čenda 513 - Profil | Ne 14.3.2010 18:28:48

            u nás to vypadá takto

              henry7 - Profil | Ne 14.3.2010 18:24:42

              hoši bude jaro kočky zase jebu -)

                oskus - Profil | Ne 14.3.2010 18:23:03

                Tak to už nepujdem na snowboard?? :-((

                  Albi 15 - Profil | Ne 14.3.2010 18:21:28

                  Snad se ryby v tom teple rozhejbaj..... uvidíme

                    TWIN 69 - Profil | Ne 14.3.2010 18:19:49

                    pavlas1 >> maj sa pekne a dovi

                      Kocháč - Profil | Ne 14.3.2010 18:19:24

                      Turňa >> tak u nás si už kapři při výskoku tak v pátek neroztlučou huby o led...

                        Turňa - Profil | Ne 14.3.2010 18:17:05

                        Kocháč >> Vem si pro jistotu jegrovky! U nás to rozmrzně tak v dubnu!

                          dosec - Profil | Ne 14.3.2010 18:16:38

                          Kocháč >>já se radši ještě přioblíknu,razím heslo: z tepla ještě nikdo neomarodil.Jinak já si ještě chvílu počkám v úterý valím zas na osm dní na montáž,alespoň mě roztaje pro začátek konečně nějakej stojáček.

                            CarpHunder - Profil | Ne 14.3.2010 18:16:14

                            týden předpovědi to je ještě moc daleko, ale kdyby to pravda byla, vůbec bych se nezlobil :o)

                              pavlas1 - Profil | Ne 14.3.2010 18:15:10

                              TWIN 69 >> Paráda, tak fajn držme palce nech to víde!! Servus

                                TWIN 69 - Profil | Ne 14.3.2010 18:13:34

                                pavlas1 >> ja som myslel Rusko a ďalej na Sibír.Slovensko milujem je tam vždy perfektně

                                  rams - Profil | Ne 14.3.2010 18:13:25

                                  Glgin - >> Hmm, ja vám to všem říkal - http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=627682&page=2

                                    pavlas1 - Profil | Ne 14.3.2010 18:11:58

                                    TWIN 69 - 14.3.2010 17:47:40>> Na východ nieee, daj pokoj veď aj tu sa už nevieme dočkať!!!

                                      Kocháč - Profil | Ne 14.3.2010 18:11:26

                                      dosec >> jste prd otužilci :o)) Už je to tady v pátek asi vyrazíme....

                                        dosec - Profil | Ne 14.3.2010 18:09:46

                                        Kocháč >> jo máš pravdu,na lehkej svetřík pod teplou bundu :-))