Přístí vikend až 18 stupňů

konečně je tu teplé počasí na ryby.snad vyrazíme:-)))
http://www.novinky.cz/domaci/194670-zima-konci-pristi-vikend-bude-18-stupnu.html
Autor diskuse: Glgin - Profil , 14.3.2010 všeobecné - ostatní

FishmanAlda - Profil | Po 15.3.2010 19:40:50

jarabeast >> ja taky ne ale aby nebyly povodne

    dany1 - Profil | Ne 14.3.2010 23:02:07

    Hoši věřte jim...už jaro vezou...

      Bernard - Profil | Ne 14.3.2010 22:55:39

      Kalužmistr >> u nás téměř to samé, akorát je vidět na kroky dva

        Kalužmistr - Profil | Ne 14.3.2010 22:29:21

        Nebudete věřit ale tady chumelí že pomalu není vidět na krok. Teplota 0.

          fishmen17a - Profil | Ne 14.3.2010 22:26:45

          hm u nas zase prsi

            mathas1 - Profil | Ne 14.3.2010 22:25:35

            Přečtu si tohle vlákno, vkouknu z okna a tam sněží, hotová sibérie...

              Hrochoroh - Profil | Ne 14.3.2010 22:25:07

              Ciffik >> To je příprava na další poplašné zprávy o globálním oteplování :-)

                Ciffik - Profil | Ne 14.3.2010 22:24:06

                tohle je nové fórum s vtipy?

                  Hrochoroh - Profil | Ne 14.3.2010 22:19:10

                  Dejte pokoj. Teď, když jsem si už na tu zimu jakž takž zvykl....:-))

                    dany1 - Profil | Ne 14.3.2010 22:14:46

                    Ahoj..no už aby to bylo...18 stupínků..to je slušný...budu se těšit a hned to teplo budu pytlovat...co když si to rozmyslí...

                      jarabeast - Profil | Ne 14.3.2010 22:08:04

                      fishmen17a >> to doufám že nebude, těch mínus desítek už bylo dost!

                        fishmen17a - Profil | Ne 14.3.2010 22:04:59

                        jarabeast >> jenom aby to nebylo -10 :) to bych se zlobil

                          jarabeast - Profil | Ne 14.3.2010 21:56:26

                          FishmanAlda >> podlě mě se to s těží dostane příští týden nad 10 stupňů, ale kdyby bylo fakt těch 18 tak bych se vůbec nezlobil :-)

                            fishmen17a - Profil | Ne 14.3.2010 21:54:57

                            ja uz mam abstak jak hrom, prvni vychazka byla super , ted to zas zamrzlo a je mi jak v prosinci jak kdyby to slo zas od zacatku. huaa

                              Frantos - Profil | Ne 14.3.2010 21:45:50

                              Glgin - >> já si myslím, že to tak horké nebude, bude asi tepleji, ale 18 stupňů se mi zdá fakt moc, když se teď podívám z okna, tak to typuju tak na listopad a né březen. No, nechme se překvapit, každopádně počásí sleduji každou chvilku a říkají pořád něco jiného, tak čemu má člověk věřit?

                                kaňka - Profil | Ne 14.3.2010 21:40:20

                                Zdar unás na JM už krásně tajou stojáky včera jsem byl na obhlídce na oblíbené vodě , jedna malá zátočinka byla rozmrzlá tak sem to šel dnes zkusit, chytl jsem pár cejnů, jednoho kapříka, a led tál před očima :-)

                                  FishmanAlda - Profil | Ne 14.3.2010 21:33:43

                                  jsem zvedavej moc tomu teda neverim

                                    HonzaR. - Profil | Ne 14.3.2010 21:29:54

                                    Dneska jsem byl prořezávat led na rybníce, tloušťka ledu 27cm, takže za tejden se to moc nezmění:( Takže u mě to zatim nevypadá moc dobře.

                                      may - Profil | Ne 14.3.2010 21:29:12

                                      Dnešní ráno na Šumavě a Lipnu,už aby to teplo přišlo.

                                        Klpartner - Profil | Ne 14.3.2010 21:18:37

                                        Už aby to bylo!! Mám z té zimy deprese! J

                                          lungen - Profil | Ne 14.3.2010 21:16:25

                                          Glgin - >> no tak doufejme že to počasí bude tak jak slibujou. a my konečně vyrazíme za našemi mokrými kamarady.

                                            kranex - Profil | Ne 14.3.2010 18:46:23

                                            nato cakam ako cigan na davky...