MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách
Otázky a diskuse Seznam Diskuse

Jak reagujete na "hej počkej?

Jak reagujete na různé hulákače typu "hej, berou? Tak co už si něco chytil? Berou berou? Odpovíte, i když je to zřejmě provokace? nebo je mlčíte a čekáte až dotyčný odejde? Co když neodejde a stále do vás rejpe? Pošlete jej mezi půlky? Je neslušné hulákat na neznámé lidi, to víme, ale vědí to i tihle pořvávači? A co když Vás obtěžuje podnapilej? Někde jsem viděl cedulku "Děkuji za optání, neberou". Letos ji asi začnu používat :o)

Autor diskuse: CarpHunder ®
Zařazeno do: všeobecné - ostatní, 14.3.2010

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 3 | Vybrat stránku | Starší >> | Konec ]

N lendasek - ® Po 15.3.2010 12:39:19
Metalfish >> mám stejnou zkušenost, ten můj naštěstí pochopil, omluvil se a protože jsem musela řezat vlasec, za chvíli se vrátil a přinesl lahev vína. Jinak řvouny se snažím ignorovat, s vodáky u nás na Sázavě se zdravím, jsou na nás rybáře zvyklí a snaží se jezdit u břehů kde nesedíme. Ještě horší jsou " kolegové rybáři cizinci ", kteří přijdou, zeptají se jak to bere, sednou si opodál a nahazují co nejblíž mého lovného místa. Tak ty bych házela do vody bez možnosti vylézt na břeh.
N luft - ® Po 15.3.2010 12:34:48
Když jdu od vody, chodím kolem chaty jednoho dědka, který se vždy zeptá. Tak co chytil jste něco, nebo jako obyčejně. Odpovídám, jako obyčejně a jdu spokojeně domů. Dědek se protivně zachechtá a každý si hold myslíme svoje.
N SimonKratky - ® Po 15.3.2010 12:18:44
Když někdo slušně projde a jen se optá jak to jde rád odpovím,ale takový ty řvouny co halekaj přes vodu bych do ní kopnul.většinou na ně houknu ať držej hubu a nebo táhnou domu,že sem si k vodě přišel odpočinout a ne poslouchat nějakýn stupidní dotazy a kecy:-)))
N lungen - ® Ne 14.3.2010 20:46:41
zaleží kdo jakým spusobem když kemně někdo tiše přijde a slušně se zeptá slušně odpovím. ale když nekdo začne hulakat z dálky nebo z druhého břehu atd tak to mně vytačí, to často odpovídám že brali do té doby než začal řvát jak v cirkuse a atˇsi de řvát někam do p....e.
N mabode - ® Ne 14.3.2010 20:23:51
Šolcik >> dyk morejasne se*em na to radsi..
N Moja - ® Ne 14.3.2010 20:22:31
Jo odpovím. Ale co mě dokáže opravdu vytočit, když chytám a najednou kolem mě stojí 5 lidí a očumuje mě. Vše doprovázeno příslušnými poznámkami. Jednou jsem se pohádal s jedním borcem (nerybářem) co mi vysvětloval, že toho tlouště co jsem pustil j,sem měl dát raději jemu :o))
N Šolcik - ® Ne 14.3.2010 20:18:33
MIPS >> mabode - 14.3.2010 18:52:59 >> Jj,to je to jejich ´´hej more´´ .No necháme toho,ať se mrk neobjeví na nově ve zprávách jako diskusni rasistický fórum. :-)
N Bejmák - ® Ne 14.3.2010 20:02:54
nějak to neřeším prostě odpovím že ne a hotovo za těch 26 let sem si na to už zvyknul a asi to už k rybařině patří.
N Metalfish - ® Ne 14.3.2010 19:42:29
Když chytám v městký části tak je to na dením pořádku :) Třeba normalním lidem odpovím, že sem tam něco malýho jde, a že to jde velice slabo. Spíš mě vytáčej ti zdejší niggas s rozkrokem u kolen, když je jich víc tak maj plno připomínek, štestí, že gangstaspíku neorzumím, ovšem když jsou sami tak mlčí. Jednou jsem na ně málem i vystartoval ale nakonec jsem si řekl, že mi za to nestojí. Jinak u rybníku, někde mimo centrum mě štvou spíš víc neohlední koupáci, kteří křižujou nad místem náhozu a velice se v tom vyžívají. taky jsem se tam málem serval když jsem bránil dědu, ale tak co :) Taky mě docela vytáčej neuvázaní ( nebo spíš neposlušní ) psi, kolikrát i majitelům je jedno, že otravujou okolí a nezakročí. Jednou mi ten blbej čokl přeběhl před špičkama prutu a zamotal se do vlasců samozřejmě majitel hned jak si to dovoluju, když jsem mu řekl, že má mít toho svýho pěkně vychovanýho a že u lesa ho má mít navíc na obojku mlčel a navrhoval mi abych vlasce přeřízl a psa mu vyndal. řekl jsem mu že to mám nabozený 100m a že o tolik vlasce vážně nechcu přijít tak ať si ho vymotá...
N jarda 2004 - ® Ne 14.3.2010 19:30:10
Přemas >> CarpHunder - >> Dělám Tónu hluchoněmce a je klid.
N Marfi - ® Ne 14.3.2010 19:26:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS, DĚKUJI!
No já v Německu viděl zelený tričko a na zádech byl nápis -
DOBRÝ DEN,
ANO, RYBY TU JSOU
NE, DNESKA NEŽEROU,
ANO, DAJÍ SE JÍST
ANO, JE POTŘEBA RYBÁŘSKÝ LÍSTEK

Petru zdar

:-) Možná by se něco takového hodilo mnohým z nás.... :-)
N tomashr - ® Ne 14.3.2010 19:19:15
V létě občas chytám na Sázavě na frekventovaném místě, kde mám za zády fakt živou turistickou trasu, takže si různých komentářů a dotazů vyslechnu dost. Objektivně ale většina je slušných či zábavných, nepříjemností je fakt minimum, proto taky mohu slušně odpovídat a problémy nejsou.
Občas i zábava - třeba chytnu docela velkou plotici, jelikož ji ale nepotřebuji, tak pouštím do vody. A za mnou asi pětiletá holčička s maminkou - "mami, pán chytil rybičku a zas jí pustil" a maminka "ano Kačenko, asi byla zlatá" :-)

Větší sranda je s vodáky - hlavně když chytám na 9m bič, tak to je pořád "jé, ten ho má ale dlouhýho", ale opět - pokud člověk není nasírací netykavka, tak OK. Asi si pořídím 13m děličku, to se ze šoku převrhnou :-))
N henry7 - ® Ne 14.3.2010 19:11:15
vetsinou odpovim.ale skoro kazdymu reknu ze neberou protoze kdyz reknu ze berou tak byva flek druhy den obsezeny.
N Salmon - ® Ne 14.3.2010 19:07:54
Záleží, kdo se ptá a podle toho zvážím, zda odpovím po pravdě nebo záměrně zalžu. Většinou ale odpovím.
Kouzelná odpověď na otázku, jestli berou je: Jo, včera mi vzali kolo a dneska peněženku:-)))
N hraji - ® Ne 14.3.2010 19:07:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS, DĚKUJI!
Vše záleží na tom, zda dotyčný zahájí svoji mluvu pozdravem. Pokud ano, je to slušný člověk a zaslouží si odpověď, byť negativní. Pokud nepozdraví, je to hulvát a nezaslouží si ani otočení hlavy, natož plýtvání dechem na odpověď, o kterou mu zřejmě ani nejde.
N Salamanterus - ® Ne 14.3.2010 19:02:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS, DĚKUJI!
Ano kdo by tyhlety potulný zvědavce neznal... nejraději bych odpověděl jako v pohádce o Marušce... hledám svoji dcerku... cože číháš na veverku? ... Je několik možností dělat hluchýho, hloupýho, chytrýho,... Je několik možností. Záleží, kdo se ptá. Když se mě ptá stařičký důchodce, který vzpomíná na svá mladá léta slušně odpovím, ptá li se bezdomovec nebo puberťák většinou řeknu no, a jdu pryč s takovými lidmi nemá cenu se zahazovat.
N mabode - ® Ne 14.3.2010 18:52:59
Šolcik >> me staci cikan kterej na me hej nemas tohle a tamto...casta otazka hej sefe nemas cigo?demence
N Walleye - ® Ne 14.3.2010 18:06:04
Přemas >> CarpHunder - >> Tohle je taky jeden z důvodů proč preferuji raději lov o samotě v rádoby neatraktivních místech v revíru.Na tenhle druh křiklounů a rýpalů naprosto nereaguji a odcházím pryč. Pokud se člověk ptá slušně, v tichosti a bez uštěpačných poznámek, tak odpovím a pokračuji v lovu. Většinou pochopí .... a pokračuje dál.
N Kocháč - ® Ne 14.3.2010 18:02:21
Někdy před rokem jsem četl podobnou debatu a reakce u kluků v muškařině. Na otázku jestli berou odpovídal tuší baron. Beroun? To jdete blbě, to musíte na druhou stranu .o))))))
N vydrák - ® Ne 14.3.2010 18:00:30
Nijak.Dělám hluchýho.
N bart.bm - ® Ne 14.3.2010 17:58:52
jo berou.Dneska už tu vzali dva batohy a jedno auto.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 3 | Vybrat stránku | Starší >> | Konec ]

[ otázky | všeobecné | ostatní ]

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniGangster Carp Tele 3,9 m 3,5 lb + Druhý Zdarma (-41%)

Pruty Ron Thompson jsou vyrobeny z velice kvalitních materiálů a jsou schopni odhazovat velice těžké montáže do velkých dálek. Pruty mají rychlou akci a výborný poměr ceny a kvality. Kvalitní sedlo navijáku a tenká příjemná rukojeť.

akce, rybareniLehátko Specialist Plus 8Leg Bedchair + taška na lehátko Zdarma!

Za 2.899
Dodáme do 24 hodin bez poštovného a balného.Pokud se přihlásíte obdržíte další bonus v podobě 3%.Výborné lehátko na osmi nohách, které ocení ti nejnáročnější rybáři. Nyní super akce osminohé lehátko za cenu šestinohého!

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
FISHING STAR &#8211; rybářské centrum FISHING STAR – rybářské centrum

Internetový prodej rybářských potřeb FISHING STAR. S námi si splňte své rybářské sny.