- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Jak reagujete na "hej počkej?
Jak reagujete na různé hulákače typu "hej, berou? Tak co už si něco chytil? Berou berou? Odpovíte, i když je to zřejmě provokace? nebo je mlčíte a čekáte až dotyčný odejde? Co když neodejde a stále do vás rejpe? Pošlete jej mezi půlky? Je neslušné hulákat na neznámé lidi, to víme, ale vědí to i tihle pořvávači? A co když Vás obtěžuje podnapilej? Někde jsem viděl cedulku "Děkuji za optání, neberou". Letos ji asi začnu používat :o)
Autor diskuse: CarpHunder - Profil , 14.3.2010 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
2x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NMike1977 - Profil | Ne 14.3.2010 17:56:33
Když je to slušný člověk, či pár, a nerybáři, není problém si s nimi pokecat. Ale "držky" ignoruji. Ale většinou se mi stalo, že jsem potkal jen slušné jak lidi tak i kolegy, s pozdějším pokecáním o čemkoliv. Když nechci s nikým mluvit, zašiju se tam, kde nepotkám krom zvířeny (a občas RS - která tato místa zná) ani živáčka.
NKa-vec - Profil | Ne 14.3.2010 17:52:30
Tohle mě otravuje a proto si vybírám ty nejhorší fleky kde projde co nejmíň lidí.
NBernard - Profil | Ne 14.3.2010 17:50:31
Šolcik >> Když vidím, že jde cikán, tak strčím ruku do kapsy, kde čeká pepřák na svou šanci. Dokud nezajde jsem připrvenej a kašlu na to jestli mám zrovna záběr.
NHermis_s - Profil | Ne 14.3.2010 17:50:16
kapr000 >> to je velká provokace,nikdy nevis koho kdy budes potrebovat...vetsinou rikam na boilie co jsem dostal a je klid
NBavorák - Profil | Ne 14.3.2010 17:48:53
nevidim duvod proč když se někdo slušně zepta tak mu slušně neodpovědět spiš nesnašim ty kteři sou hned hnusni myslim si že by sme na sebe mněli byt přijemni to že někdy kecam že i když berou reknu že vubec nic aby šel pryč to už je druha věc
NŠolcik - Profil | Ne 14.3.2010 17:46:58
Bernard >> Tak to s tebou souhlasím.Na otázky typu,kolik mě stálo tohle a támhleto neodpovídám,pokud vidím,že neví vůbec o co jde.A když to je cikán,tak to už tuplem neodpovím!
NKalužmistr - Profil | Ne 14.3.2010 17:39:36
Hodně dotazů je jestli mám ručník a mýdlo. Odpovím takto, já se u vody neposeru abych se musel mejt ale koukám že ho máte vy. A je pokoj.
NMatesPB - Profil | Ne 14.3.2010 17:33:27
Viděl jsem chlapa co měl na zádech na triku nápis: Děkuji za optání, ne. Taky jsem zaslechl odpověd' na otázku Berou? odpověd' " Beroun? To jedete blbě, tudy se dostanete do Krumlova"
NFreaky Styley - Profil | Ne 14.3.2010 17:30:07
Když se mě někdo zeptá, jestli berou, tak mu prostě odpovím....bud to ano, nebo ne...ale je fakt, že párkrát jsem své úlovky zatajil a raději jsem řekl, že je to mrtvý, než aby druhý den byl můj flek obsazen...jednou se mě ptali takoví starší páni, typičtí masaři, co jsem chytil - to jsem vláčel...tak jsem jim nakecal, že přes 80 štiku...a když se ptali, kde jí teda mám, tak jsem jim na to odvětil, že jsem jí samozřejmě pustil....ty jejich výrazy mě pobavily...ti absolutně nechápali! :-)
NRoh1!ck - Profil | Ne 14.3.2010 17:09:05
Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa - 14.3.2010 17:01:02 >> Tak to si asi nerozumíme. Já myslel, že se jedná o konverzaci s civilisty, nikoliv s kolegy rybáři.
NMattys - Profil | Ne 14.3.2010 17:07:22
Záleží jak ti ten dotyčný tu otázku položí. Určitě není nic špatnéhona tom, že pokud se mě někdo ve vší slušnosti zeptá, tak mu samozřejmě slušně odpovím. Nemám problém si s někým dát i krátkou konverzaci. Pokud jde však zjevně o provokaci, myslím si že je lepší se s nikým nevybavovat.
Nmexik - Profil | Ne 14.3.2010 17:05:45
Přemas >> CarpHunder - >> což o to provokace to být může a nemusí..třeba je to jen zdvořilostí konverzace.. Pokaždé to nemusí být v rovině rýpání..každopádně má odpověď je vždy, že od rána nic moc..
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
0:14NLov pod jezem v letních vedrech? 10
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 3
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNRybáři vs ochránci přirody 86
ČtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
ČtNDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
ČtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ČtNStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme prodejnu
RS Fish rybářské potřeby s.r.o
Havířov - Město, Hlavní Třída 438/73











