jednotlivé karty živočichu a rostlin našich vod

nikde nemužu najít rostliny a živočichy našich vod na jednotlivých kartách....nevím kde je mám sehnat.Můžete mi prosím poradit??
Autor diskuse: Luussii - Profil , 13.3.2010 všeobecné - ostatní
6 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NLuussii - Profil | Út 16.3.2010 20:00:54

děkuju vám moc

    Nzdepa - Profil | Ne 14.3.2010 15:59:21

    Luussii >> V redakci časopisu Rybářství.

    http://www.rybar-sro.cz/produkty.php

      NLuussii - Profil | Ne 14.3.2010 15:48:11

      ale já nwm kde je mám třeba objednat

        Nnumen - Profil | Ne 14.3.2010 10:45:02

        Rostliny jsou nově i na cd. Nemělo by to být prodejné,ale vedoucí kroužků dostávali(tedy u nás ) všichni pár cd. Jsou tam jak malované tak i focené!

          NFigos - Profil | So 13.3.2010 17:21:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Zkus to v rybářském svazu určitě je tam mají dostávají je totiž nováčci né?Nebo už né?