Porušování rybářského řádu aneb pojďme těm holomkům zpřelámat hnáty

Není otřesnějšího zločinu (ano z mého pohledu se jedná opravdu o zločin) nežli porušení rybářského řádu. Takový jedinec se stává opovržení hodný a řadí se pod dno společnosti daleko za honosné občany, kteří shodou okolností a náhod postávají před nádražím, pijí krabicové víno řízlé plísní a cílevědomě a ambiciozně žádají kolemjdoucí o drobáky na další víno s plísní.
RŘ jest posvátným dokumentem, který se řadí nad jakékoliv právo ba přímo nad ústavu. Jeho porušením se člověk zříká svého lidství a je brán coby věc (v lepším případě rostlina). Nicméně i přes to se stále objevují jedinci, kteří se proti RŘ proviňují a odvolávají se na nicotnou povahu a nulovou společenskou nebezpečnost svého zločinu. Navíc se slaboduše hájí tím, že RŘ je zastaralý a nereflektuje současný trend ve společnosti. Co to je za nesmysl? Je snad Bible zastaralá? Kacíři to jsou povídám.
Tato diskuse je zde určena pro ty, kteří stejně jako já nechtějí (jsou líní) s tím něco dělat a raději hlasitě hulákají na internetu. Zaměřme se na rybáře, kteří porušují RŘ, pomluvme je a nadávejme jim. U autora diskuse jsou po dohodě k zapůjčení i virtuální vidle a louče.
Vítání jsou taktéž rybáři, kteří RŘ porušují. Nebojte se zde svěřit. Vysvětlit nám, proč to děláte a pokuste se nás přesvědčit, že to děláte pro dobro všech. My vás stejnak nebudeme poslouchat, jelikož argumenty nás nezajímají
Autor diskuse: Netipa - Profil , 3.3.2010 všeobecné - ostatní

Rybářský řád....

A) Porušuji vědomě (jsem tvrdej kaprař a nikoho se nebojím)41%

B) Porušuji nevědomě (jsem prosťáček, co není schopen rozeznat, co je správné a co ne)5%

C) Neporušuji, jelikož jsem rovný rybář a ctím předpisy 43%

D) Neporušuji. Jsem rybář krřvý, bojím se postihu2%

E) Neuznávám. Jsem rabiját a žiju dle vlastních pravidel. (pravidel ulice)9%

Od 3.3.2010 hlasovalo 180 čtenářů.

100 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy. (Začít číst od prvního z nich.)

NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Čt 13.3.2014 10:22:42

Ono, když člověk pouští, tak lze přimhouřit očko.

    NNetipa - Profil | Po 19.4.2010 18:40:11

    Milos_Dia >> Omlouvám se za zpožděnou reakci, ale bylo třeba to celé promyslet, navrhnout pro a proti a vyvodit závěr. Tedy veškero zde je míněno ne jako samotný fór, ale jako jakási satira

      Nrybomil - Profil | Po 15.3.2010 11:04:10

      TWIN 69 >> Podle toho jak to v tomhle absurdistátu všude vypadá, tak duchovní síla národa těžce degradována chrápe v Parlamentu a Senátu....

        NTichej - Profil | Po 8.3.2010 11:46:21

        až bude RŘ tak starej jako bible,tak bude dá li Bůh už bez chyb :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

          NRváč - Profil | Po 8.3.2010 11:36:38

          Bible je zastarala stejne jako RR a rovnez plna nesmyslu. RR obcas porusuji, jedna se predevsim o lov nonstop.

            NNetipa - Profil | Po 8.3.2010 11:31:35

            Milos_Dia >> potřebuješ to vědět vyloženě akutně a nebo jen tak ze zvědavosti?

              Nlevhan - Profil | Po 8.3.2010 11:09:16

              Milos_Dia >> dle me diskuze z timto jedincem sem dospel k nazoru ze jde jen oto aby byl in tot vse coz napsal i on sam

                NMilos_Dia - Profil | Po 8.3.2010 10:30:42

                Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa >> Potřebuji prosím zjistit, velmi seriozně, zde kontext otázky a její obsah je míněn zcela vážně, nebo je to fór.

                  NTichej - Profil | So 6.3.2010 16:37:27

                  jejda vlastech tam mělo bejt

                    NTichej - Profil | So 6.3.2010 16:32:00

                    Brix >> ŠAK PUDÉÉÉ NEBOJ a mi se rozprchnem po vstech rybářských:-))

                      NBrix - Profil | So 6.3.2010 16:30:46

                      Nic ve zlym, ale tady je krásně vidět jak nám všem hrabe! :-)))
                      Už aby ta sibiř šla do perdéle!

                        NTichej - Profil | So 6.3.2010 16:26:35

                        tak tenhle názor tady teda ještě nezazněl:-)))udělámě ze všech rybářů porybný!!
                        TO BUDE MAZEC :-)))))))))

                          NNetipa - Profil | So 6.3.2010 16:26:19

                          pepa-č >> tušil jsem, že o nich musí být nějaká píseň

                            Npepa-č - Profil | So 6.3.2010 16:15:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa >> kapraři jsou křiváci. taky je o tom ta slavná písnicka:
                            "
                            A křivák nosili vždycky na ryby,
                            Kraba si nanášeli rovnou na zuby
                            Smáli se jenom smutným věcem
                            Chytali v kaprtýmu s Jardou Vítkem
                            Mysleli že je to známka carpu

                            Ale lidi říkali
                            Že capr je jinde
                            Ale lidi říkali
                            No to snad není možný
                            "

                              NNetipa - Profil | So 6.3.2010 16:09:19

                              Brix >> Jakože by si financovali své největší odpůrce a tím by si zajistili jejich oddanost? To mě nenapadlo a máte pravdu. To jsou křiváci ty kapraři

                                NBrix - Profil | So 6.3.2010 15:56:37

                                Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa >> Právě. To by mělo svou logiku :-))))

                                  NNetipa - Profil | So 6.3.2010 15:54:33

                                  Slaughter Maniak >> To je právě nesmysl. Tito sponzoři nebudou sponzorovat organizaci, která po nich půjde

                                    NTichej - Profil | So 6.3.2010 15:33:10

                                    Slaughter Maniak >> bingo

                                      NSlaughter Maniak - Profil | So 6.3.2010 15:24:09

                                      Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa >> pak mě napadají jedině sponzoři z řad moderních kaprařů.....

                                        NNetipa - Profil | So 6.3.2010 15:17:40

                                        Slaughter Maniak >> Museli bychom získat spoznory, popřípadě to založit coby příspěvkovou právnickou osobu a pokusit se čerpat dotace. Zadarmo já nic dělat nebudu

                                          NSlaughter Maniak - Profil | So 6.3.2010 14:45:50

                                          založme nějakou občanskou iniciativu, která bude potírat, zveřejňovat a trestat pytláky a jejich nochsledy.....dobrovolně hájit práva a kontrolovat povinosti členů svazu.....

                                            NSlaughter Maniak - Profil | So 6.3.2010 14:44:20

                                            když je národu nejhůř, kus uzeniny a sklenka dobrého vína mu vždy zvedne morálku.....

                                              NBrix - Profil | So 6.3.2010 14:34:01

                                              Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa >> Jo, má to i něco do sebe :-))

                                                NTichej - Profil | So 6.3.2010 13:42:16

                                                Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa >> a o tom to je:-))

                                                  NNetipa - Profil | So 6.3.2010 13:04:12

                                                  Brix >> Je to přirozený vývoj jakékoliv otázky. Nejprve vzájemné oťukávání, následně hádky a ve výsledku usmiřování chlastem a žrádlem

                                                    NBrix - Profil | So 6.3.2010 12:09:49

                                                    Koukám, že tohle ani není jediná otázka, která se zvrhla v gurmánskou :-)))
                                                    Na základě letité zkušenosti mohu prohlásit, že nejlepší bašta je ta, kterou nám doktoři zakazujou :-)

                                                      NTWIN 69 - Profil | So 6.3.2010 11:05:21

                                                      Tichej >> každýmu podle jeho chuti.a ještě jsem zapoměl na další oblíbený nápoj.SLIVOVICE!!!to já můžu

                                                        NTichej - Profil | So 6.3.2010 11:03:50

                                                        TWIN 69 >> tak to já zase ten tokaj a muškát.Červené bikavér,modrej portugal

                                                          NTWIN 69 - Profil | So 6.3.2010 10:44:02

                                                          Kvalitní víno,tak to já můžu.moje značka cabernet-Sauvignon z domácího sklepa.naprostá pohoda a slast!!!

                                                            NSlaughter Maniak - Profil | So 6.3.2010 10:43:13

                                                            Tichej >> aklohol nebyl nikdy přítelem pistolníka.....

                                                              NTichej - Profil | So 6.3.2010 10:42:16

                                                              Slaughter Maniak >> no já taky nejsem žádnej píč:-)),ale jsem zmlsanej a rád si dám kvalitní vínečko,dobré jídlo:-)))
                                                              pivo? to co já dám za rok ,jinej zvládne za večer:-)))

                                                                NSlaughter Maniak - Profil | So 6.3.2010 10:38:17

                                                                Tichej >> hmm to neznám.... z cimrmana akorát : chlast-slast , hospodskej je naše máma a do hospody s umytejma nohama....... vzhledem k tomu že sem abstinent znám jen teorii....

                                                                  NTichej - Profil | So 6.3.2010 10:34:15

                                                                  Slaughter Maniak >> no ale znáš rčení: po přízni řízni?

                                                                    NSlaughter Maniak - Profil | So 6.3.2010 10:29:47

                                                                    Tichej >> co je doma to se počítá.... navíc z pochybných hospodských kšeftů nikdy nic dobrého nevzešlo....

                                                                      NTWIN 69 - Profil | So 6.3.2010 10:29:26

                                                                      Slaughter Maniak >> zedníka mám,řeznice je známá a exekutor mi může políbit šos.

                                                                        NSlaughter Maniak - Profil | So 6.3.2010 10:28:08

                                                                        Tichej >> no stánkaři to je samostatná epizoda......... jako vyučenej kuchař mám svůj vlastní názor na fast-food-shity.... a moderní langoše ve stylu: hloubkově zamražené těsto vkládané do přepáleného oleje......hmmm gastroparáda v podobném duchu jako anglický fish´n´fries...

                                                                          NTichej - Profil | So 6.3.2010 10:27:59

                                                                          Slaughter Maniak >> proč hned tahat do rodiny?V útulný hospůdce je to vše k mání a příjemné prostředí k navazování pracovních a ostatních vztahú:-))

                                                                            NTichej - Profil | So 6.3.2010 10:25:18

                                                                            Slaughter Maniak >> no já mám v sobě nějaké to deci maďarské krve tak takovej patriot nejsem:-))takovej perkelt,halászlé,klobásky,šunčička,tokai a ostatně i lángos(psáno se s čteno š)kterej tady totálně zmršili stánkaři je moc dobrej:-))

                                                                              NSlaughter Maniak - Profil | So 6.3.2010 10:24:48

                                                                              TWIN 69 >> vždycky se vyplatí mít v rodině nějakýho myslivce, řezníka,zedníka a vposlední době i exekutora....

                                                                                NTWIN 69 - Profil | So 6.3.2010 10:23:37

                                                                                Slaughter Maniak >> bohužel nemám flintu a na boilies asi nepůjdou.ale je jich tam nějak moc.doufám,že mě nenavštíví přes letní noční lov.to by byla paráda!!!

                                                                                  NSlaughter Maniak - Profil | So 6.3.2010 10:18:58

                                                                                  TWIN 69 >> máš to fotit čistym laufem ......hmm kančí guláš, klobásky.......smradlavý maso - ňam ňam .... špikovaná srnčí kýta na smetaně... s citrónem a brusinkama.... joj to je dlouhá zima

                                                                                    NTWIN 69 - Profil | So 6.3.2010 10:17:58

                                                                                    Tichej >> mám v mrazáku kýtu ze srnca a chystám se ji připravit na moje narozky za 14 dní.už se moc těším

                                                                                      NTWIN 69 - Profil | So 6.3.2010 10:17:00

                                                                                      Slaughter Maniak >> však já to spálím zítra.ráno vyrážím na obchůzku a focení revíru.když jsem tam byl posledně,tak jsem nestihl vyfotit stádo divočáků.vyběhli asi deset metrů ode mne a než jsem vytahl foťák,byli fuč.tak snad zítra na ně narazím

                                                                                        NSlaughter Maniak - Profil | So 6.3.2010 10:16:39

                                                                                        Tichej >> no kamse na nás hrabou přihřátý frantíci se svejma šnekama a jinejma věčně přihřejvanejma hnusama..... češi jsou jediným evropským národem maximálně vychcanejch gurmánů....( a je to tady ten patriotizmus )

                                                                                          NTichej - Profil | So 6.3.2010 10:12:54

                                                                                          TWIN 69 >> no takovej zvěřinovej gulage taky nejní k zahození s vosmi knedlíky a mázem černé čtyřiadvacítky:-))))

                                                                                            NTichej - Profil | So 6.3.2010 10:11:07

                                                                                            Slaughter Maniak >> no každá špatnost je předchůdkyní dobra,tak je vlastně užitečná:-)))je třeba provádět osvětu:-)))

                                                                                              NSlaughter Maniak - Profil | So 6.3.2010 10:08:16

                                                                                              TWIN 69 >> u narozenin je většinou výhoda že alkohol rozkládá složité tuky na jednoduché a člověk si potom celkově připadá tak nějak jednoduší ke konci zcela rozložený....
                                                                                              ps: aktivní člověk to vždycky nějak spálí.......nebo jako já se aspoň pořádně spálí.....

                                                                                                NTWIN 69 - Profil | So 6.3.2010 10:05:19

                                                                                                Slaughter Maniak >> to rozhodně,ale dnes mám na oběd taky moc dobrou kombinaci.knedlík-rajská-sekaná.a pak vyrážím na narozeniny,takže další dietní den!!!

                                                                                                  NSlaughter Maniak - Profil | So 6.3.2010 10:03:57

                                                                                                  Tichej >> joj nemít to 180kilometrů za humny.... nechal bych se nalákat.....ale vzhledem k tomu že teploty maj klesnout na -12.... řekl bych že to je pasé i na tom jordánu...... co se provokace týká - jsem pro každou špatnost....

                                                                                                    NTichej - Profil | So 6.3.2010 10:00:39

                                                                                                    Slaughter Maniak >> nesmíte věřit všemu co se napíše:-))) a na Jordánu je jen jedno místo kde se dá chytat celou zimu pokud teplota neklesne pod -10.Ale je zajímavé jak jednoduše se dá člověk provokovat,je to tak? co říkáš?

                                                                                                      NSlaughter Maniak - Profil | So 6.3.2010 9:55:15

                                                                                                      TWIN 69 >> řekl bych že obsahuje mnohem víc probiotických kultůr, vitamínů, vlákniny, lásky a naděje než všechny reklamou vyzdvihované produkty.....(acti-chmel)

                                                                                                        NTWIN 69 - Profil | So 6.3.2010 9:52:54

                                                                                                        Slaughter Maniak >> bůček je bůček.to je prostě nejlepší dieta.vepřo-knedlo-zelo je základ.

                                                                                                          NSlaughter Maniak - Profil | So 6.3.2010 9:47:30

                                                                                                          na druhou stranu je toto nepříjemné počasí zcela vhodné k výrobě domácích uzenin......ovšem dík nemožnosti pořídit levně ryby to vypadá na bůček - základ zdravé stravy
                                                                                                          edit : můj příspěvek je 666tý.... doufám že zase nerozpoutám nějaké inferno....

                                                                                                            NTWIN 69 - Profil | So 6.3.2010 9:45:46

                                                                                                            Tichej >> jak to hraje Argema:Jsem jaký jsem a často ještě horší...

                                                                                                              NSlaughter Maniak - Profil | So 6.3.2010 9:44:43

                                                                                                              Tichej >> dík nepřítomnosti tekoucích vod nesdílím stený názor.......

                                                                                                                NTichej - Profil | So 6.3.2010 9:43:41

                                                                                                                Slaughter Maniak >> Já se hrdě hlásím k návisti ke sněhu:-))) neb je dobře poznat kde to bere a pak masit a masit a..........:-)))))

                                                                                                                  NTWIN 69 - Profil | So 6.3.2010 9:41:53

                                                                                                                  tohle se mě netýká.jsem mírumilovnej člověk

                                                                                                                    NSlaughter Maniak - Profil | So 6.3.2010 9:40:21

                                                                                                                    TWIN 69 >> místo bivi iglů??? teda zatim to tak vypadá....

                                                                                                                      NSlaughter Maniak - Profil | So 6.3.2010 9:39:42

                                                                                                                      rybářská nevraživost, patriotizmus a nesnášenlivost...... to je věčné téma.....(nenávist ke sněhu)

                                                                                                                        NTWIN 69 - Profil | So 6.3.2010 9:36:50

                                                                                                                        Tichej >> já ještě čekám,ale poslední víkend v březnu to hodlám rozjez i kdybych měl u vody zmrznout

                                                                                                                          NTichej - Profil | So 6.3.2010 9:33:13

                                                                                                                          TWIN 69 >> no na Jordánu jsem už letos chytal a bylo to dost dobrý:-)))až na tu kosu

                                                                                                                            NTWIN 69 - Profil | So 6.3.2010 9:24:00

                                                                                                                            Tichej >> to přijde určitě i sem na Moravu,už mi to vážně leze krkem ta letošní zima.ale cítím v kostech,že jaro se blíží.

                                                                                                                              NTichej - Profil | So 6.3.2010 9:21:50

                                                                                                                              TWIN 69 >> huhulí a huhuií budem stavět huhuláky a ne rybařit:-)) aspoň teda v Táboře

                                                                                                                                NTWIN 69 - Profil | So 6.3.2010 9:10:06

                                                                                                                                Tichej >> jak to vypadá v jižních Čechách?u nás krásně svítí sluníčko.

                                                                                                                                  NTichej - Profil | So 6.3.2010 9:08:18

                                                                                                                                  TWIN 69 >> Aaa vvootttoom to jje:-)))

                                                                                                                                    NTWIN 69 - Profil | So 6.3.2010 9:02:07

                                                                                                                                    Tichej >> Aspoň nějakej poklad máme,ten materiální nám utratí naši skvělí politici.Ale duchovní síla národa je k nezaplacení!!!

                                                                                                                                      NTichej - Profil | So 6.3.2010 8:58:06

                                                                                                                                      TWIN 69 >> a tak to má bejt:-))je to ta lepčí stránka národa českého .
                                                                                                                                      To je naše národní poklad:-))

                                                                                                                                        NTWIN 69 - Profil | So 6.3.2010 8:24:50

                                                                                                                                        Tichej >> to stím Švejkem si myslím taky a už jsem to tady i psal.A na tu naši švejkovinu je krátká i celá EU.

                                                                                                                                          NTichej - Profil | So 6.3.2010 8:19:27

                                                                                                                                          Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa >> jak sem začal ,tak i skončím: kdož jsi bez viny , hoď kamenem!
                                                                                                                                          Názorú zde padlo hodně a opět se mi potvrdilo,že jsme národem švejkú:-)))

                                                                                                                                            NTWIN 69 - Profil | So 6.3.2010 8:13:06

                                                                                                                                            Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa >> Tato diskuse je opravdu vyčerpaná do posledního detailu.Dostals co jsi chtěl nebo chceš pokračovat?Já si myslím,že už není co dodávat.Každopádně se TI podařilo vymyslet dobré téma a začni přemýšlet co jiného bys mohl zde nadhodit,aby se dalo dále diskutovat.Rád jsem se zúčastnil a taky jsem se dozvěděl pár zajímavých názorů.Přeji TI hodně úspěchů v letošní sezoně a někdy zase nashledanou v nějaké Tvojí zajímavé diskusi.ZDAR!!!

                                                                                                                                              NNetipa - Profil | Pá 5.3.2010 22:44:22

                                                                                                                                              Počítám s tím, že téma je již takřka vyčerpané a vycucané do sucha, takže v budoucnu se zde nějaké přelomové záležitosti odehrávat nebudou. Jenom bych se chtěl na chvíli zamyslet nad anketou. Dejme tomu, že 150 respondentů je už celkem ucházející vzorek se kterým se dá pracovat a posadit jej coby skutečnost. Tedy 41 procent respondentů jsou tvrdí kapraři, kteří se nikoho nebojej. Zde to nebudu komentovat, jelikož tito kapraři jsou opravdu tvrdí a já se jich bojím, takže je nechám napokoji. Velmi mne překvapila většina (Tedy 44 procent), která tvrdí, že jest rovným rybářem a předpisy ctí. Nějak se mi takto vysokému číslu nechce věřit, avšak pokud to tak opravdu je, potom jedině dobře

                                                                                                                                                NLee-Haney - Profil | Pá 5.3.2010 21:09:26

                                                                                                                                                Poušťák >> Já jsem neulít,prostě jsem to napsal bez obalu.Spousta lidí se chválí jak se chová k rybám hezky,ale vždyť tak to má podle řádu být a nemělo by to být ničím vyjimečným,ale tady se najdou lidé co si myslí že když se v tomhle chovají slušně tak jsou v něčem vyjímeční.Přitom jenom dodržují řád.Ano unznávám že dneska se asi jedná o něco vyjímečneho,ale pořád je to jen dodržování řádu a to že někdo pouští ryby tak to je jen jeho věc a taky to není nic světoborného a nedává mu to právo aby si myslel že jen proto se k němu bude Rs chovat líp a bude mít dvojí metr.Když se podíváš tak tady to funguje stylem.Porybný potrestá kapraře a on hned přijde na mrk bulet,že proč radši RS nechytá důchodce a masaře.Připomíná mi to když zloděj řve chyťte zloděje. A tak to prostě dělá celý český národ.Každý by chtěl,aby se všude zpřísnili pravidla,ale jakmile se dostane na ně tak jediné čím umí argumentovat tak je to že budou řvát proč zrovna chytli je?
                                                                                                                                                Proti kaprařům nemám naprosto nic,ale stačí si přečíst pár příspěvků zde a prostě čloívěk se nestačí divit co zde lidé vyplodí za bláboly.Všechny omezit to jo,ale sobě vše povolit,protože my přeci ryby pouštíme a jsme přeci lepší.To je ale mylná doměnka z které je potřeba lidi vzbudit.
                                                                                                                                                Jak jsem napsal,ani já nejsem anděl,ale pokud budu potrestán tak se nebudu ohánět řečma,proč já a ne on,vždyť on je horší...''
                                                                                                                                                Ještě jednou opakuji že kapraře nehážu do jednoho pytle,jde jen o pár lidí co žijou v jiné dimenzi...

                                                                                                                                                  Npatlal - Profil | Pá 5.3.2010 19:40:27

                                                                                                                                                  mirad >> Mohu tě ubezpečit že pokud budu chytat 24 denně tak rozervu hubu méně rybám jak jiný za 2 hodiny.Ve sportu se dodržují pravidla ,pokud je nedodržíš jdeš na trestnou nebo dostaneš kartu atd. a s tím musí žít ten že pokud poruší pravidla např lov přes čáru že může dostat červenou atd. každého výběr.kdyby si viděl kolik se dělá faulů a mnohem brutálnějších během dne v povoleném času asi by tě toto až tak netrápilo.

                                                                                                                                                    Nmirad - Profil | Pá 5.3.2010 19:24:26

                                                                                                                                                    Je rybařina sport? Ve sportu se tak dodržují pravidla, byť např. společenská nebezpečnost např. ofsajdu se limitně blíží nule. Tak dodržujme pravidla, pro všechny rovné podmínky. A jsou -li některá nesmyslná (ale která a proč?), tak za to bojujte v rámci svazu. Nebo snad funkcionáři nejsou volení? A nezapomenout - že nad pravidly RS jsou ještě zákony. Nevidím však důvod, proč by někdo měl lovit na tři pruty (a proč ne na pět?) 24 hod. denně, aby rozerval hubu více rybám než ostatní?

                                                                                                                                                      NNetipa - Profil | Pá 5.3.2010 17:03:04

                                                                                                                                                      agig >> Nicméně je zde další heslo tedy co pustíš už nikdy nesežereš. Je třeba se nad tím zamyslet a určit priority

                                                                                                                                                        Nagig - Profil | Čt 4.3.2010 23:14:51

                                                                                                                                                        ano rybářský řád je krása všichni ho pořádně dodržujte a hlavně se držte povoleného limitu 7 kg ryb na den proto máme všichni tak pěkně zarybněné naše revíry s heslem co sežereš už nikdy nechytíš se svámi loučím ahoj

                                                                                                                                                          NPoušťák - Profil | Čt 4.3.2010 23:03:03

                                                                                                                                                          Lee-Haney >> neboj se,já tě pochopil moc dobře,a také v určitých věcech s tebou souhlasím.Ale může být lov a sportovní lov a nezapomen,že tak jak se chováš k rybě ty,tak se nechová 98% pisálků,kteří se prezentují zde na mrku a jen moralizují vše a všechny,kteří mají jiný názor.Ale stejně si myslím,že si trochu ulít.Ahoj a měj se