Kotvička na čistění dna

Zdravím ve spolek . Kdo z vás si dělal sám, kotvičku na čistění dna ? Můžete sem dát foto, případně s komentářem Čeho se vyvarovat ? Díky za vaše příspěvky .
Autor diskuse: Pvl - Profil , 28.2.2010 všeobecné - domací dílna
18 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NPvl - Profil | Čt 4.3.2010 15:33:36

oskus >> Dík za info !

    Noskus - Profil | Čt 4.3.2010 15:32:49

    To od Nikla není na čištění dna ,ale na vytáhnutí vázek do kterých ti zajela ryba.

      NPvl - Profil | Čt 4.3.2010 15:16:47

      DanX >> Nemáš čistě náhodou nějaký snímeček ?

        NDanX - Profil | Ne 28.2.2010 20:13:51

        Pvl >> hrábě jsou jistě lepší, vezmeš většé plochu , lépe zachytíš silony a uhrabeš si dno.Dříve jsem měl kotvu s třemi háky 120° ted již ty hrabě. trubku cca 50 cm betonářskou ocel , do té vyvrtány otvory , přivařeny háčky po cca 10 cm nahoru i dolu a dva po stranách , do trubky vloženo oje zavařené do konců trubek , natřeno balakrylem , prádelní šnůra a je to. Za mne
        volba hrábě a vyproštovač háčku od nikla.

          NBoloň - Profil | Ne 28.2.2010 18:57:10

            NHromy - Profil | Ne 28.2.2010 12:48:12

            kolik ta kotva stoji?

              NTulo - Profil | Ne 28.2.2010 12:36:01

              "Vláčkař" >> to je ale parodie a ne kotva.....

                N"Vláčkař" - Profil | Ne 28.2.2010 12:28:37

                hele

                  NPvl - Profil | Ne 28.2.2010 11:07:32

                  Tulo >> Jj dík .

                    NTulo - Profil | Ne 28.2.2010 11:02:48

                    Pvl >> všichni používáme tu co posílal Horda,jedine co je potřeba předělat je zanýtováni toho očka.Předělej si to hnedka na šroub.

                      Nladikxxx - Profil | Ne 28.2.2010 11:00:48

                      tuhle jsem viděl na DVD od K.Nikla a zdá se mi dobrá,můžeš sní i vytahovat uvízlé montáže.

                        NPvl - Profil | Ne 28.2.2010 11:00:19

                        Remi Gaillard >> wildfish >> Trávu bych asi neřešil ..i když :o§)) Na čistění od silonů - myslím si ,že byla kotva lepší .

                          Nwildfish - Profil | Ne 28.2.2010 10:54:17

                            NHorda - Profil | Ne 28.2.2010 10:50:00

                            Pvl >> cena je zadarmo, má ji kolega Doc je dobrá používal jsem ji již

                              NPvl - Profil | Ne 28.2.2010 10:42:39

                              Horda >> Za 150 je za hubičku

                                NHorda - Profil | Ne 28.2.2010 10:39:40

                                Pvl >> nazdar, nevím jesi je dobré ju dělat a drbat se s tím já bych volil raději tuto cestu http://www.gscarp.cz/gscarp/eshop/7-1-Ostatni/70-2​-Bojky-a-kotvy/5/1465-Kotva-skladaci-700g

                                  NPvl - Profil | Ne 28.2.2010 10:36:23

                                  "Vláčkař" >> Jde o to , aby byla podle čeho udělat :o§) Edit : spolehni se .

                                    N"Vláčkař" - Profil | Ne 28.2.2010 10:32:12

                                    zdravím dělal sem si ju doma ale fotku sem rači dávat nebudu moc mi to nevišlo..ale když se to tobě zadaří tak mi prosím jednu taky pošli dík a Petrův zdar