- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Je slušnost cností nebo blbostí?
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
1x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NKa-vec - Profil | Po 1.3.2010 19:36:51
NKa-vec - Profil | Po 1.3.2010 19:35:45
Nfanfan - Profil | Po 1.3.2010 19:32:12
napálil,tak seš jen vedle.Podle toho jak píšeš,tě to rozhodilo fest.Měj však na paměti,
něco o chybách kterými se člověk učí a,že ten dotyčný již zápasí s pověstnýmy božími mlýny.
Tím>dost na tom že,jsem rybář,tos asi nemyslel vážně.Jestli.ale ano tak to si nás všechny
co jsme také rybáři moc nepotěšil.Bliží se jaro neříkej,že se netěšíš.
Fui fui pofoukáme a jedeme dál. Ahoj třeba někde na rybách.
NMafi - Profil | Po 1.3.2010 15:26:15
KAŹDÝ DOBRÝ ĆIN MÁ BÝT PO ZÁSLUZE POTRESTÁN
NMiksik the caddis - Profil | Po 1.3.2010 15:17:41
Ntomashr - Profil | Po 1.3.2010 15:10:08
Jde totiž o to, že pokud se někdo nechá "ze slušnosti" napálit a nebrání se, tak tím jen "toho špatného" dále utvrzuje v přesvědčení, že poctivost je blbost a podle mě má takový "slušňák" ve skutečnosti na nešvarech skoro stejný podíl jako druhá strana.
Já preferuji pojem korektnost - chovám se vstřícně a poctivě, ale pokud někdo nehraje stejným způsobem, tak se budu podle možností jednoznačně bránit, žádná vstřícnost navíc.
NBomber76 - Profil | Po 1.3.2010 10:02:23
Nretrívr - Profil | Po 1.3.2010 9:54:27
NAnýzový dědek - Profil | Po 1.3.2010 9:43:34
NSTICANSUM - Profil | Po 1.3.2010 9:34:24
NVenca888 - Profil | Po 1.3.2010 8:32:06
Nluft - Profil | Po 1.3.2010 8:06:36
Npoustevník - Profil | Ne 28.2.2010 19:54:18
Nvydrák - Profil | Ne 28.2.2010 19:32:27
Nsamotm - Profil | Ne 28.2.2010 19:19:51
Nanakonda - Profil | Ne 28.2.2010 19:17:47
Npetr07 - Profil | Ne 28.2.2010 19:12:45
Nanakonda - Profil | Ne 28.2.2010 19:08:20
Nsamotm - Profil | Ne 28.2.2010 19:03:48
Nsamotm - Profil | Ne 28.2.2010 19:01:47
Nvydrák - Profil | Ne 28.2.2010 19:01:10
Nsamotm - Profil | Ne 28.2.2010 18:59:43
Nvydrák - Profil | Ne 28.2.2010 18:56:00
NVL.K. - Profil | Ne 28.2.2010 18:54:52
Nvydrák - Profil | Ne 28.2.2010 18:51:51
NVL.K. - Profil | Ne 28.2.2010 18:48:54
Nsamotm - Profil | Ne 28.2.2010 18:44:31
NVL.K. - Profil | Ne 28.2.2010 18:26:23
Nvydrák - Profil | Ne 28.2.2010 18:21:18
Nsamotm - Profil | Ne 28.2.2010 18:18:40
Ngrizzly72 - Profil | Ne 28.2.2010 13:30:26
Nanakonda - Profil | Ne 28.2.2010 13:03:07
Případ,který jsi popsal nemá se slušností co do činění.Je to o preciznosti,důslednosti a důkladnosti prodávajícího.Kdyby jsi před odesláním hlásiče sám důkladně odzkoušel,nemohlo by se Ti stát to co se Ti stalo,protože bys dobře věděl,jak hlásiče fungovaly.Rozhodně bys nepřipustil žádnou opravu ze strany kupujícího.
Závěr:Jestli jsi slušný,to se nedá z tohoto případu posoudit.Zcela určitě jsi ale nedůsledný,nedůkladný a nejsi precisní.V žádné případě nelze soudit podle tohoto příspěvku kupujícího.
Npoustevník - Profil | Ne 28.2.2010 12:50:55
Npoustevník - Profil | Ne 28.2.2010 12:48:46
Nanakonda - Profil | Ne 28.2.2010 12:43:31
Nsamotm - Profil | Ne 28.2.2010 12:41:36
Npoustevník - Profil | Ne 28.2.2010 12:28:26
NJarmil Koloušek - Profil | So 27.2.2010 17:27:13
známé přísloví říká, že s poctivostí nejdál dojdeš. Pokud se jedná o slušnost, tak podle mě jest základem zdravé společnosti. Určitě jste si položil otázku, proč být takový dobrák, když mě ostatní šidí? Odpověď musíte najít sám v sobě a uvědomit si, zda by jste se vnitřně mohl vyrovnat s křivým jednáním ze své strany. Nejdůležitější je v první řadě vyhrát ten vnitřní boj v hlavě a uvědomit si, jaký jste člověk. Pokud byste jednal nerovně, potom si musíte říci, zda byste obstál potom sám před sebou. Jsou lidé poctiví a lidé nepoctiví. S tím se nedá nic dělat. To že jste dobře vychován a máte vysoký morální kredit je vaše plus, i když se to může zdát jako nevýhoda. Na každého jednou dojde a řada nepoctivých lidí žijí svůj život velmi smutně.
s pozdravem Jarmil Koloušek
Nhraji - Profil | So 27.2.2010 17:22:53
Nvydrák - Profil | So 27.2.2010 17:18:01
Ndrda - Profil | So 27.2.2010 17:09:50
Chtěl bys ho lynčovat a nazval jsi ho ksindlem bez toho, aby sis vyslechl jeho verzi.
Máš opravdu svéráznou představu o tom, co je slušnost.
Nvydrák - Profil | So 27.2.2010 17:02:15
Nsamotm - Profil | So 27.2.2010 15:58:10
NPvl - Profil | So 27.2.2010 15:49:06
Nluft - Profil | So 27.2.2010 15:41:35
Nsamotm - Profil | So 27.2.2010 15:31:47
Nluft - Profil | So 27.2.2010 15:09:28
NDulf - Profil | So 27.2.2010 15:07:44
Nsamotm - Profil | So 27.2.2010 14:04:04
NSlaughter Maniak - Profil | So 27.2.2010 13:34:10
Nbrach - Profil | So 27.2.2010 13:32:55
Dokud člověk nedostane kopanec do zadku, nezačne myslet....
NSlaughter Maniak - Profil | So 27.2.2010 13:29:14
NBomber76 - Profil | So 27.2.2010 13:26:48
Kde to žije - všechna témata
20:01NLov pod jezem v letních vedrech? 26
20:00NRybářský kniho - koutek 143
19:29N🔥 Grill a grilování 🔥 590
16:57NATTs hlásiče a ATTx příposlech 549
16:32NRybářské odznáčky ... 547
14:35NPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
13:07NRybáři vs ochránci přirody 90
9:55NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
9:43NHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
ČtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ČtNStaré Česke rybářské vybavení 399
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
JRC Sada Signalizátorů Radar DR Set - 3+1 | SLEVA 53%Za 1.699 Kč
Při vývoji a testování byl kladen důraz na kvalitu, spolehlivost a jednoduchost v ovládání. Díky kompaktní konstrukci a ergonomicky zkombinovaným materiálem je tato souprava moderní a spolehlivá zároveň. Limitovaná akce pouze do vyprodání zásob.
Výprodej - Elektromotor Minn Kota ENDURA C2 45/36"Za 7.500 Kč
Minn Kota Endura C2 45 je spolehlivý a odolný elektromotor s indikátorem stavu baterie, navržený pro maximální výkon, dlouhou životnost a bezproblémový provoz.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...














