Fotky rybářského prádla

Protože už snad všeho tady někdo chtěl fotky,vyzývám vás,abyste sem umístili fotky svýho spodního prádla,ve kterým rybaříte.
Trencle,slipy a zejména tanga jsou vítána.
Pochopitelně se týká rovněž rybářek...
Pochopitelně budu korigovat,aby se odehrávalo v snesitelných mantinelech vkusu-netýká se barvy výstroje.
Aby ta zima trochu utekla.
Jo a neperte se tu,ať nemusím rozdávat žlutá a červaný trencle:-)
NIKOHO NENUTÍM SEM CHODIT!!!
Takže stupidní otázky typu-"co je to zase za otázku" si nechte třeba do navijákůch.
Ale vím,že stejně přijdou:-)))
Autor diskuse: Azbest - Profil , 25.2.2010 všeobecné - ostatní

Co preferuješ?

A) Trencle55%

B) Slipy12%

C) Plavky1%

D) Tanga5%

E) Sukýnku3%

F) Bederní roušku1%

G) Maskáčovej kondom2%

H) Na wostro-bez9%

I) Lačná ústa11%

J) Stydím se a nepřiznám2%

Od 26.2.2010 hlasovalo 170 čtenářů.

Azbest - Profil | Pá 26.2.2010 19:32:41

No comment.
Nehodlám se hádat.
Pokud to byl jinej vydrák,tak se omlouvám-jednalo se o konfliktní hlášky,ale v paměti hrabat nebudu.

    vydrák - Profil | Pá 26.2.2010 19:28:57

    Azbest >> ? ? ?

      Azbest - Profil | Pá 26.2.2010 19:14:29

      vydrák >> jmenovaný se vyžívá v navážení se do druhých,takže to si pleteš téma.
      Navíc.....četl jsem tvé příspěvky....
      Petrův Zdar

        xmac - Profil | Pá 26.2.2010 19:10:07

        Azbest >> Těžko říct a jelikož to bylo bradavičnatý a s vostnama, tak jsem na to radši nešahal :)) Tyhle útesový rybky jsou sviňky ...

        Jinak takhle vypadají dírky (čti žiletky) na dírkách :))

          vydrák - Profil | Pá 26.2.2010 19:06:54

          Tento styl diskuse se hodí spíše k Xaxapovi,než k takovému serioznímu rybáři,jakým bezpochyby jseš.Petrův zdar

            Azbest - Profil | Pá 26.2.2010 19:04:29

            xmac >> co to tam tejráš za blezmeru?:-)
            Ty slečny evidentně potřebujou zahřát....

              Vitali - Profil | Pá 26.2.2010 18:22:27

              Přispěji troškou do mlýna, já používám trenýrky....

                xmac - Profil | Pá 26.2.2010 17:01:19

                Ale jo, dvě jsem nakonec našel :)) .

                  Azbest - Profil | Pá 26.2.2010 16:43:25

                  Knoflíkáři?:-)

                    buldozer - Profil | Pá 26.2.2010 15:30:55

                    patlal >> detail louskačku:-)

                      patlal - Profil | Pá 26.2.2010 15:29:03

                      buldozer >> To je ono,louskáček a drtič v jednom :-)

                        buldozer - Profil | Pá 26.2.2010 15:22:40

                        patlal >> tímhle?takhle chodím celej den.jenom na noc si neco na sebe hodím:-))

                          patlal - Profil | Pá 26.2.2010 15:19:21

                          buldozer >> Aha...tak to já dělám tím druhým nástrojem co je z druhé strany .-)

                            buldozer - Profil | Pá 26.2.2010 15:17:39

                            patlal >> to mám na drvení orechú ked žena dělá štrúdlu:-))

                              patlal - Profil | Pá 26.2.2010 15:12:56

                              Zajda >> Ne v pase větší :-)

                                Zajda - Profil | Pá 26.2.2010 15:12:13

                                patlal >> Myslíš v pase?:-)

                                  patlal - Profil | Pá 26.2.2010 15:11:40

                                  buldozer >> s tou kýlou by jsi měl jít k lékaři čeče..!

                                    patlal - Profil | Pá 26.2.2010 15:10:47

                                    Zajda >> Potřeboval bych poněkud menší velikost,dalo by se to zařídit ?

                                      Ledňáček (Iceman) - Profil | Pá 26.2.2010 14:31:47

                                      Azbest >> :-)))

                                        Azbest - Profil | Pá 26.2.2010 13:34:16

                                        Zajda >> moc vkusnej kousek voteploucha:-))
                                        Mám něco podobnýho ale jen ve verzi tenga:-)