- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Fotky rybářského prádla
Protože už snad všeho tady někdo chtěl fotky,vyzývám vás,abyste sem umístili fotky svýho spodního prádla,ve kterým rybaříte.Trencle,slipy a zejména tanga jsou vítána.
Pochopitelně se týká rovněž rybářek...
Pochopitelně budu korigovat,aby se odehrávalo v snesitelných mantinelech vkusu-netýká se barvy výstroje.
Aby ta zima trochu utekla.
Jo a neperte se tu,ať nemusím rozdávat žlutá a červaný trencle:-)
NIKOHO NENUTÍM SEM CHODIT!!!
Takže stupidní otázky typu-"co je to zase za otázku" si nechte třeba do navijákůch.
Ale vím,že stejně přijdou:-)))
Co preferuješ?
A) Trencle55%
B) Slipy12%
C) Plavky1%
D) Tanga5%
E) Sukýnku3%
F) Bederní roušku1%
G) Maskáčovej kondom2%
H) Na wostro-bez9%
I) Lačná ústa11%
J) Stydím se a nepřiznám2%
Od 26.2.2010 hlasovalo 170 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
3x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Nvydrák - Profil | St 10.3.2010 21:19:59
NAzbest - Profil | St 10.3.2010 20:49:58
Tvá hraná srdečnost,je celkem zbytečná...
Nvydrák - Profil | St 10.3.2010 17:40:47
Jinak k Tvému tématu nemám zhola nic.Srdečně Tě zdravím a přeji Petrův zdar
NAzbest - Profil | St 10.3.2010 11:17:33
Na druhé straně slušivé broďáky+čapka:-)
Nfoxxx - Profil | St 10.3.2010 10:34:17
NNetipa - Profil | St 10.3.2010 2:23:48
NKáceč - Profil | Út 9.3.2010 22:23:16
NAzbest - Profil | Út 9.3.2010 22:14:24
NAzbest - Profil | Út 9.3.2010 22:12:53
Tebe inteligencí a důvtipem nemůže uzemnit nikdo.
Ty jsi takový kříženec vši a hrocha,cili veš s hroší kůží,která coby klasická kybernetická lůza (pozor-to je skutečný terminus technicus) si prostě dovolí to,co by si v reálu nedovolila asi ani ve snu.
Zneužívání cyberprostoru je dnes velice rozšířený nešvar,který tobě podobní provozují.
Navíc a především jakýkoli vtipný a inteligentně napsaný text k tobě nemůže dolehnout,protože jej prostě nepochopíš,takže podobné informace jsou házením hrachu na zeď a perel podsvinčeti,které se sice nenažere (tím myslím ve tvém případě duševní stravu),ale kvičet bude pořád dál,jelikož na sebe nutně potřebuje upozornit.
Takže řešení není.
Pokud budou tvé zbytečné příspěvky vedeny v rámci slušnosti,nemám důvod tě kartami obšťastňovat byť by ti to vyhovovalo i když se na druhou stranu sichruješ,abys ji pokud možno nedostal-inu trocha schizofrenie asi není až taková tragedie.
Takže si s s tvým přítelem užívejte do sytosti a u vody vám je spolu jistě skvěle,co vám přeji.
Nvydrák - Profil | Út 9.3.2010 19:09:36
NNetipa - Profil | Út 9.3.2010 19:07:30
Nvydrák - Profil | Út 9.3.2010 19:02:22
Nvydrák - Profil | Út 9.3.2010 18:59:23
Tak já na tebe slušně a ty takhle!Milý Azbeste,proč myslíš,že Tě dráždím.Normálního a rozumnýho chlapa nemám zapotřebí dráždit.Co bych z toho měl.Ale takové přihlouplé individum,jako seš ty,bych ani já ani Kolibřík jen tak nenašli.Dneska jsme spolu byli u vody a moc jsme se při vzpomínce na tebe nachechtali.Jseš fakt člen,to se nevidí.Tak doufám,že dostanu kartu.Protože ty se nezmůžeš na normální reakci,takovou,aby si mě uzemnil svou inteligencí a důvtipem.Ovšem tyto dvě důležité části postrádáš,tak je červená karta jasná.Alespoň ostatní uvidí,že mám pravdu.Jseš jako brontosaurus-velké tělo ukrývá zakrnělý mozek.Jestli jsem někde mrsknul chybu,tak se předem omlouvám,to víš,nemám jen tebe.Petrův zdar
NNetipa - Profil | Po 8.3.2010 19:56:29
NAzbest - Profil | Po 8.3.2010 19:51:27
Umíš ještě něco,než nešťasně pindat a pokoušet se marně škodit?
Navíc je cejtit,jak jsi sám slabej v kramflecích-potřebuješ ještě aspoň jednoho vola do stádečka.
Pokud sem nedáš něco k tématu,psát sem nebudeš.
Nemůžu si dovolit zahazovat se s každým duševním invalidou a mentálním chcípáčkem-víš?
Mohla by tím utrpět má společenská prestiž...
Nvydrák - Profil | Po 8.3.2010 18:30:30
NAzbest - Profil | Ne 7.3.2010 20:09:40
Co když zase přijde a bude na mne zase zlý???
Vůbec jsem nespal...:-)
Nvydrák - Profil | Ne 7.3.2010 17:34:53
NAzbest - Profil | Ne 7.3.2010 17:26:29
http://www.azbestus.cz/co-me-bavi/rybareni/rekreacne/2010-expedice-brazilie-amazonie/dil-treti-tri-dny-v-manausu/den-druhy-muzeumtrznice/
NAzbest - Profil | So 6.3.2010 15:57:17
Npavel68 - Profil | So 6.3.2010 15:50:54
Npavel68 - Profil | So 6.3.2010 15:44:58
Byl jsem na jedné - letošní premiéra,ještě včíl sa stydím co jsem to ztropil....o))
NAzbest - Profil | So 6.3.2010 15:41:21
No nic-i tací ramenatí klávesníci sem nějak asi patří.
Byls na dírkách?V plavečkách?:-))
Npavel68 - Profil | So 6.3.2010 15:37:15
NAzbest - Profil | So 6.3.2010 15:34:34
NAzbest - Profil | So 6.3.2010 15:34:02
NDenny - Profil | So 6.3.2010 14:11:17
NMartin M. - Profil | So 6.3.2010 13:22:29
NAzbest - Profil | So 6.3.2010 13:16:16
Bezduchost tvých vět mne nudí už příliš..
Postuduj slabikář,abys mohl psát česky a pa:-)
Nvydrák - Profil | So 6.3.2010 13:13:50
Mějte se hezky a Azbeste-hlídej si nervy.
NStillman - Profil | So 6.3.2010 13:11:29
JJ to by určitě měl mít ale jen o nervech ta hra není.
NStillman - Profil | So 6.3.2010 13:04:16
NAzbest - Profil | So 6.3.2010 12:54:53
Tvoje stupidity už překračujou hranice vkusu.
Vím,že nemůžeš za to,že jsi bezmozek,ale virtuální ramenáče já nectím a věř mi,že do očí bys mi to prostě neřek.
Konflikt s tebou si pamatuju-z tvé strany stejně bezduchá kritika s touhou na sebe upozornit...teda marnou stran veřejnosti a pak dokola omílané nesmysly bez hlavy a pochopitelně i paty.
Komu není shůry dáno.....ty nekoupíš ani v apatyce,ani jinde a já tě vzdělávat dál nemám zájem.
Můžeš mi napsat svoje slinty do sz,ale v této otázce jsem nezaznamenal zájem o tvé zvratky.
Pac a pusu.
Perly jen tak nepohazuji.
NAzbest - Profil | So 6.3.2010 12:12:27
NAzbest - Profil | So 6.3.2010 12:10:39
Hezký den.
Nvydrák - Profil | So 6.3.2010 12:09:53
Já tedy mizím,mám na stole oběd od mé milující manželky.Bylo mi potěšením strávit dopoledne v tak příjemné partičce.
NAzbest - Profil | So 6.3.2010 12:09:25
Pa.
NAzbest - Profil | So 6.3.2010 12:07:50
Nvydrák - Profil | So 6.3.2010 12:06:59
NAzbest - Profil | So 6.3.2010 12:05:50
Autorská práva nemáš,takže to je zásah neoprávněný.
Nvydrák - Profil | So 6.3.2010 12:05:04
NAzbest - Profil | So 6.3.2010 12:04:02
Zkus navštívit optika:-)
Nvydrák - Profil | So 6.3.2010 11:59:45
Kolibříku,sleduj ten výraz.Ten mnoho napovídá !
Nvydrák - Profil | So 6.3.2010 11:57:41
My tě neprovokujem,my jsme než zvídavý venkované.
NAzbest - Profil | So 6.3.2010 11:56:05
Na 4% dávno zapomeň.Procento se pohybuje už mnohem výš.
Ale zklamu vás i vaše choutky chlapci-bohužel jsem na holky,takže nic pro vás:-)
Nsmradzjzd - Profil | So 6.3.2010 11:53:28
Kde to žije - všechna témata
23:19NRybářská videa: Dvě červnové vycházky za kapry na Labe 1
21:40NLov pod jezem v letních vedrech? 31
20:45NATTs hlásiče a ATTx příposlech 550
20:22N🔥 Grill a grilování 🔥 591
20:00NRybářský kniho - koutek 143
16:32NRybářské odznáčky ... 547
14:35NPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
13:07NRybáři vs ochránci přirody 90
9:55NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
9:43NHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
ČtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
NOVINKA na CHYTIL.cz - boilies v dipuZa 159 Kč
Master Carp Boilies 16 / 20 mm v dipu - oblíbené kuličky řady Master Carp, které prošly dvojitým procesem dipování pro co nejsilnější účinek. Balení 120g + 50ml dip. 6 příchutí. Více na www.chytil.cz
NOVINKA na CHYTIL.cz - plovoucí kouřové boiliesZa 179 Kč
Plovoucí boilies SMOKE POP-UP o pr. 15 mm, které po dopadu do vody okamžitě vytváří silný kouřový, mrakující efekt. Ten funguje jako vizuální magnet a dokáže pracovat až 24 hodin. 3 barvy - 6 příchutí. Více na www.chytil.cz
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...





















