- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Pokuta za neodevzdání ulovkoveho listu do 15. ledna
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
2x v oblíbených a 3x v ignorovaných.
Nkakr - Profil | Čt 25.2.2010 13:37:09
Když Tě mé názory nezajímají, tak proč chceš návod řešení?
Jelikož jsem starý (doslova) dobrák, dám jej veřejně k dispozici.Člen, který chce mít současně starou a novou povolenku mně musí odevzdat řádně vyplněný sumář. Ten si založím a když mně k němu donese v lednu povolenku, tak pokud skutečně šel na ryby změníme počet docházek. Pokud by si někdo přisvojil rybu, není žádný problém ji do sumáře dopsat.
Vše je naprosto čisté, průhledné a ještě se mně nestalo, že by někdo povolenku nevrátil
Navíc vše už jsem zde jednou psal, nejedná se o žádné novum. Rybáře, kteří o podobnou "službu" jeví zájem spočítáš na prstech jedné ruky.
Zkus to zavést místo osočování ve vaší MO..
NMrknato - Profil | Čt 25.2.2010 13:30:43
Nboyscout - Profil | Čt 25.2.2010 13:27:40
Nboyscout - Profil | Čt 25.2.2010 13:25:29
Nboyscout - Profil | Čt 25.2.2010 13:24:42
A platí to pro všechny a nejen pro ty dobře "informované" kteří navíc mají plnou důvěru svého vedení MO.
Nkakr - Profil | Čt 25.2.2010 13:19:23
Přece nám nebudeš radit, co máme do informačního letáku pro naše členy napsat.
Nhraji - Profil | Čt 25.2.2010 13:18:44
Nboyscout - Profil | Čt 25.2.2010 13:16:54
Nkakr - Profil | Čt 25.2.2010 13:16:26
Každý člen, který při výdeji povolenek požádal, zda by nešlo zařídit, aby mohl jít na Silvestra na ryby a na Nový rok zase tak mohl legálně učinit. Byli celkem 3 (slovy tři)
.
Dal jsem jasnou odpověď, že nejsem informační kancelář.
Nboyscout - Profil | Čt 25.2.2010 13:15:50
Nhraji - Profil | Čt 25.2.2010 13:13:56
Zkušenost je taková, že ještě jsme nezaznamenali žádný problém, který by nám v tom bránil.
Nboyscout - Profil | Čt 25.2.2010 13:12:29
Nkakr - Profil | Čt 25.2.2010 13:10:09
Pokud umíš číst a rozumíš napsanému textu, tak si prosím přečti co je napsáno na první stránce povolenky. Text vychází z přílohy 8 vyh. 197/2004Sb. a je schválený MZe pod č.j. 23 104/2004-16.230. Začíná ...Do 15 dnů.....
Pokud nepochopíš, čti to znovu a znovu
Určitě zjistíš, že žádný zákon ,ani vyhlášku neporušujeme.
Jinak nejsem informační kancelář a nemám živnosťák na podávání informací......
Nboyscout - Profil | Čt 25.2.2010 13:07:44
Nhraji - Profil | Čt 25.2.2010 13:06:32
Nestojím o žádné soukromé zprávy od vás, pokud si chcete o problému psát, učiňte tak veřejně a neschovávejte se za osobní zprávy. Jinak je mi líto a vyřeším to ignorací.
Nboyscout - Profil | Čt 25.2.2010 13:06:22
http://brno3.momrs.cz/vydej-povolenek.php
Z výše uvedeného odkazu (stránka MO Brno 3 čili kakrova a hrajiho) vybírám:
Pro vydání povolenky na rok 2010 je nutné:
1.Odevzdat v termínu řádně vyplněný sumář spolu se záznamem o docházce k vodě. V sumáři je třeba uvést šestimístné evidenční číslo revíru a jeho přesný název. Obojí je uvedeno v Bližších podmínkách k výkonu rybářského práva na revírech MRS. Do kolonky počet docházek je nutno uvést všechny docházky k vodě, i když v uvedený den nebylo dosaženo žádného úlovku. Toto ustanovení platí pro povolenku pstruhovou i mimopstruhovou. Formulář sumáře si můžete stáhnout z internetových stránek MO.
A pak dále:
Zahájení výdeje povolenek je ve středu 30. prosince 2009 od 9.00 do 12.00 hodin a první výdej v roce 2010 je 4. ledna 2010 od 14.00 do 17.30.
Takže moje otázka. Jak si mohl běžný člen vaší MO zachytat 31.12 a hned následně i 1.1 2010?
Nebo výše uvedené citace z vaší stránky jsou nepravdivé? takže jsem zvědav na ten tvůj zázračný postup jak to jde a pak taky na vysvětlení, jak se to má člen vaší organizace dozvědět, když o tom není zmínka ani na vaší stránce.
Nhraji - Profil | Čt 25.2.2010 13:03:17
Nboyscout - Profil | Čt 25.2.2010 12:59:41
Nboyscout - Profil | Čt 25.2.2010 12:56:40
A ti blbý pražáci se chytnou za noc a udělají to příště podle tebe a plně v souladu s vyhláškou a BP. Tak ven s tím tajným postupem. Jinak jen žgryndáš a slintáš ty.
Nkakr - Profil | Čt 25.2.2010 12:49:25
To, že Tvá MO je neschopná zařídit, aby mohli členové lovit po celý rok, to znamená 31.12 a 1.1. je váš problém. U nás to umíme a vycházíme členům, kteří mají zájem vstříc. Žgryndáním a osočováním na MRKu jej ale nenapravíš. Sice se osobně neznáme, ale kdykoliv můžeš, vyjedeš po mně jako slípka po flusu.
Navíc neporušujeme ani zákon, ani vyhlášku ,ani u nás nemá rok 370 dní jako v Praze. Chce to jen myslet a vyjít vstříc členům. Ne známým, ale každému, kdo má zájem.
Slinty o bonzování si nech pro své známé, mně z nich vynech.
Kde to žije - všechna témata
7:27N471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNLov pod jezem v letních vedrech? 31
Pá ATTs hlásiče a ATTx příposlech 550
PáN🔥 Grill a grilování 🔥 591
PáNRybářský kniho - koutek 143
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
ČtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
Prologic Boty Bank Bound Trek MH Camo | SLEVA 44%Za 1.199 Kč
Podšívka ze síťoviny. Bota je zesílena v oblasti paty a špičky pro větší výdrž. Protiskluzná gumová podrážka z EVA materiálu. Vyjímatelná vnitřní vložka. Velikosti 42 - 47. Akce pouze do vyprodání zásob.
SPRO kufřík Power Catcher Lure TowerZa 598 Kč
Díky kompaktním přepravním rozměrům a integrovanému madlu se snadno přenáší a je ideální na cesty. Věž obsahuje 4 průhledné plastové krabičky na nástrahy a navíc velký horní úložný prostor, který je ideální pro uložení nářadí nebo většího příslušenství.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....












