ČERV 2010 rybarska vystava

Slysel sem ze by se zas mela konat ńejaka rybarska vystava . Mela by byt nekdy v breznu zas v letnanech.Nevite nekdo neco o tom?
Autor diskuse: Johny0400 - Profil , 20.2.2010 všeobecné - ostatní

TWIN 69 - Profil | So 13.3.2010 17:29:47

Brno je holt Brno!!!Už se tam těším!!!

    Ondratdi - Profil | So 13.3.2010 17:24:40

    Nikdo tam nechodtě,je tam 5 stánků, kde skoro nic nemaj.vstup 150kč a parkovný 100kč. Fakt hrůza

      enteron - Profil | Pá 12.3.2010 19:31:58

      Má cenu tuto výstavu vubec navštěvovat?Podle seznamu vystavovatelů koukám tedy nic moc, asi to vidím radši na příští týden v Brně.Nebyl tam už někdo dnes třeba?

        Šlapeto - Profil | Po 8.3.2010 16:35:02

        Nevíte ,kolik bude stát vstup?

          Gagne17 - Profil | Po 8.3.2010 16:31:17

          něco jako for fishing?

            PytlákGeorge - Profil | Ne 21.2.2010 22:59:02

            Ahoj.Je to veletrh Petrův Zdar
            12 až 14.3.2010.

              Johny0400 - Profil | So 20.2.2010 20:59:49

              Vase zprava