- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Dirky - pravidla diskuse
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
4x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Nmeteor - Profil | Pá 17.12.2010 15:18:55
"a pokud můj syn použije slovo jako kecy, tak dostane facku až se mu hlava otočí kolem dokola."
To z tebe musí mít doma radost, viď? Není nad domluvu :-) Úplně mi to připomnělo odpověď jednoho Poláka na dotaz "váš názor na potrat": "Já jsem věřící. Kdyby šla na potrat moje manželka, tak ji zabiju." Doufám, že chápeš, co se tím snažím říci...
Nmascha - Profil | Čt 16.12.2010 21:30:05
NŠlapeto - Profil | Čt 16.12.2010 21:27:54
Já bych vložil anketu...
NMrCement - Profil | St 24.2.2010 22:16:08
NXXXXXL - Profil | St 24.2.2010 22:03:08
NMartin M. - Profil | St 24.2.2010 21:56:37
NXXXXXL - Profil | St 24.2.2010 21:39:33
Pokud to bude někdo zadávat jako vyslovenou reklamu - "včera jsem nasadil ryby do mnou nově otevíraného revíru kde se loví na dírkách", tak je to prostě běžná komunikace mezi rybáři, kteří si sdělují kde si dobře zachytat, nebo příjemně strávit čas. A na web který jsem ti psal bezproblémů dírkařský revír napíšeš a ještě ho bezplatně umístíš mezi revíry.
NMartin M. - Profil | St 24.2.2010 18:42:55
NMartin M. - Profil | St 24.2.2010 18:31:58
Nboyscout - Profil | St 24.2.2010 14:33:28
Nboyscout - Profil | St 24.2.2010 14:31:17
NXXXXXL - Profil | St 24.2.2010 11:17:23
Přiznej se, že ty nemáš lov na dírkách rád? :o}}}
Mimochodem já ti jeden rybářský web který to dovolí a dokonce udělal kolonku na revíry na dírky kam bezplatně může kdokoli cokoli zařadit sdělím ------- CHYTEJ.CZ
NMartin M. - Profil | St 24.2.2010 10:41:17
A jak by toi dopadlo, kdybysme reklamu nemazali vubec? Anarchie, chaos, polovina zapisu reklam, krvave soubore obchodniku, hazeni spiny jeden na druheho.
A vetsina obchodniku jiz vi, ze reklama v diskusich je extremne ucinna - nektere firmy zde na tom dokonce nastartovali svuj bussines (nez jsme je stacili stopnout). Takze poznamky typu dnes prodelek, zitra vydelek, opravdu neberu. Nic efektivnejsiho nez neplacena reklama v diskusich zde neexistuje. Obchodnici by byli hloupi, kdyby si platili reklamu, pokud bysme jim umoznili delat si reklamu v diskusich zdarma.
A opravdu nevim o zadnem komercnim webu, ktery by tohle dovolil, vsude se v pravidlech diskuse pise, ze komerce v diskusich se zakazana. Chapu, ze obchodnikum to vadi a ze na nas budou tlacit, abychom jim to dovolili - a uplne nejvic tlacit budou predevsim ti, kterym uz jsem takto zastrihli kridla. Nastesti tu je rada tech, co umeji rozlisovat fer a nefer hospodarskou soutez.
Nmedvěd - Profil | Út 16.2.2010 22:10:27
NXXXXXL - Profil | Út 16.2.2010 21:18:53
Spokojen bych byl, kdyby se tu měřilo všem stejným metrem a to není jak jsem v poslední době zjistil jen mým přáním.
NMartin M. - Profil | Út 16.2.2010 21:14:50
Fakt bych te chtel potkat v realnem svete, mozna uz bych davno pochopil, ze tohle nema smysl...
NXXXXXL - Profil | Út 16.2.2010 21:08:11
Martin M. - ® Út 16.2.2010 20:39:31
XXXXXL >> opet te musim opravit - ja jsem v SZ psal, ze tam za poslednich 14 dni nebylo mazano, ale potom jsem si upravil filtr pro vyber z databaze a uz jsem to dohledal a opravil jsem se. Toto vsechno ty ale vis, presto tu pises, ze lzu a o oprave se nezminujes.
Ale ty jsi přes SZ nepsal, že tam nebylo mazáno, ale že jsi tam mazaj jen ty!!!
NXXXXXL - Profil | Út 16.2.2010 21:04:10
NMartin M. - Profil | Út 16.2.2010 21:02:36
NXXXXXL - Profil | Út 16.2.2010 21:00:52
NMartin M. - Profil | Út 16.2.2010 20:55:08
NXXXXXL - Profil | Út 16.2.2010 20:49:59
NXXXXXL - Profil | Út 16.2.2010 20:47:52
Psal jsi jasně, že za posledních 14 dní jsi tam mazal jen ty. Pokud chceš, tak sem tu SZ mohu nakopírovat, ale velmi nerad bych to dělal. Byl bych radši pokud to sám přiznáš!!!
NKUBA - Profil | Út 16.2.2010 20:47:51
NMartin M. - Profil | Út 16.2.2010 20:47:36
1) lez je vedome klamani, kterym nekdo chce ziskat neopravnenou vyhodu. Ja si nebyl vedom toho, ze to neni pravda, navic jsem se pak opravil.
2) viz nize.
NMartin M. - Profil | Út 16.2.2010 20:44:46
NKUBA - Profil | Út 16.2.2010 20:44:43
NXXXXXL - Profil | Út 16.2.2010 20:43:27
NMartin M. - Profil | Út 16.2.2010 20:39:31
NMartin M. - Profil | Út 16.2.2010 20:38:16
NXXXXXL - Profil | Út 16.2.2010 20:34:51
NKUBA - Profil | Út 16.2.2010 20:28:17
NXXXXXL - Profil | Út 16.2.2010 20:19:24
Mimochodem diskuze byla o něčem jiném. MM přišel a začal do nás vandrovat.
Ty příspěvky které neprávem vymaže nebo přesune on a nebo jeho admini to nezajímá, že je majitelem.
NXXXXXL - Profil | Út 16.2.2010 20:02:13
Npepa-č - Profil | Út 16.2.2010 19:56:12
NXXXXXL - Profil | Út 16.2.2010 19:56:00
NBenny - Profil | Út 16.2.2010 19:48:07
NŠlapeto - Profil | Út 16.2.2010 19:46:01
NKUBA - Profil | Út 16.2.2010 19:39:34
NMartin M. - Profil | Út 16.2.2010 19:36:40
NKUBA - Profil | Út 16.2.2010 19:35:58
NXXXXXL - Profil | Út 16.2.2010 19:33:34
A důvod proč se to řeší tady, je ten, že se MM vnutil do cizí diskuze právě zde a že spor vznikl právě kvůli dírkám a mazání v této diskuzi.
Každopádně v mých silách to vymazat není a ani mazání neschvaluji. Proto vznikl tento spor.
Nfreedom 111 - Profil | Út 16.2.2010 19:30:12
NMartin M. - Profil | Út 16.2.2010 19:26:21
NXXXXXL - Profil | Út 16.2.2010 19:23:25
Takže to bylo zveřejněno tebou aby jsi dokázal svojí lež a zase to za tebe nikdo dělat nemusel.
NMartin M. - Profil | Út 16.2.2010 19:17:17
NMartin M. - Profil | Út 16.2.2010 19:15:57
NXXXXXL - Profil | Út 16.2.2010 19:12:16
Kde to žije - všechna témata
PáNLov pod jezem v letních vedrech? 31
PáNATTs hlásiče a ATTx příposlech 550
PáN🔥 Grill a grilování 🔥 591
PáNRybářský kniho - koutek 143
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
ČtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ČtNStaré Česke rybářské vybavení 399
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
SPRO kufřík Power Catcher Lure TowerZa 598 Kč
Díky kompaktním přepravním rozměrům a integrovanému madlu se snadno přenáší a je ideální na cesty. Věž obsahuje 4 průhledné plastové krabičky na nástrahy a navíc velký horní úložný prostor, který je ideální pro uložení nářadí nebo většího příslušenství.
Sensas pelety Super Feed 650gZa 115 Kč
Klasické zakrmovací pelety. Můžete je použít jako přídavek do vašeho krmení nebo s nimi volně krmit rukou nebo prakem.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...











