Vancouver - 2010

volný pokec o Olympiádě.

prosím o fair play pokec
Autor diskuse: pepa-č - Profil , 13.2.2010 všeobecné - ostatní

NMario22 - Profil | Po 15.2.2010 1:27:28

Ještě teď to zlato zapíjím domácí slivovičkou, ale jelikož sem od pátku ještě nespal, tak už to asi zapíchnu :-D To mám jako trénink na rybářský výpravy :-D

    NAzbest - Profil | Po 15.2.2010 1:01:06

    poldeci >> jo....v Dánsku je hodně na co koukat:-)

      NAti - Profil | Po 15.2.2010 0:49:07

      Ještě, že zítra nejdu do hokny. Jsem z toho unavenej jako Martina.

        Nfoxxx - Profil | Po 15.2.2010 0:48:34

        Krásný a napínavý závod se šťastným koncem...super!:-)

          NHP - Profil | Po 15.2.2010 0:43:04

          To jsem zvědavej kdo bude na 5000M žen na druhém místě o prvním není potřeba spekulovat. :-)

            NVydra revírní - Profil | Po 15.2.2010 0:39:05

            Přes 2 vteřiny náskoku na stříbrnou v rámci tratě 3000m jsou famózní, kloubouk až na zem .... :)

              NBravo - Profil | Po 15.2.2010 0:31:56

              Salmon >> Dal bych za ní ruku do ohně,to snad ani nepřipadá v úvahu,myslím za Sáblíkovou :-)))

                Nkubah - Profil | Po 15.2.2010 0:20:18

                Jak v 5 vstanu nevím :-))))))))))))

                lemt :-))

                  NSalmon - Profil | Po 15.2.2010 0:19:44

                  Bravo >> To doufám ne, to bych potom na sport zanevřel jak na politiku!!!

                    Nkubah - Profil | Po 15.2.2010 0:15:07

                    A je to tam :-))))

                      NAngle face CZ - Profil | Po 15.2.2010 0:13:30

                      Tak paráda :))

                        NBravo - Profil | Po 15.2.2010 0:13:21

                        Doufám,že jí to neanulujou pro dopink :-)))

                          Njirkaas - Profil | Po 15.2.2010 0:12:01

                          Tak bacha dírkaři kde děláte dírky:-D

                            Npavel68 - Profil | Po 15.2.2010 0:11:26

                            A je to.................... o)))

                              NMitchell - Profil | Po 15.2.2010 0:11:11

                              na 3000

                                NSalmon - Profil | Po 15.2.2010 0:11:02

                                A víte proč je nejlepší? Protože trénuje na revírech a ne ve speciální hale:-)))

                                  Nmrkva - Profil | Po 15.2.2010 0:10:26

                                  Matez >> na 3000

                                    Njirkaas - Profil | Po 15.2.2010 0:10:15

                                    je to tam:-)))

                                      NMatez - Profil | Po 15.2.2010 0:09:14

                                      Mitchell >> já myslel ze na 4000 m

                                        Nmrkva - Profil | Po 15.2.2010 0:07:21

                                        ta je šikovná!!! :-)