Shimano Arlex 7000 XS

Nemáte někdo zkušenosti s tímto navijákem? Nebo poraďte jiný naviják na kapra za přijatelnou cenu. Předem dík.
Autor diskuse: ch0se - Profil , 10.2.2010 všeobecné - ostatní
4 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

Nch0se - Profil | Pá 19.2.2010 20:28:47

dik tak arlexi si teda nekoupim ale koukal jsem na Tica Scepter ty nevipadaj zas tak zle a četsl sem naně i dobry redenze

    NSumec - Profil | St 10.2.2010 22:49:05

    Vergl to opravdu je,mohu potvrdit.

      Ngama - Profil | St 10.2.2010 22:32:17

        Ngama - Profil | St 10.2.2010 22:29:20

        ch0se >> nevim jestli jsi mel toho arlexe v ruce to je neskutecnej vergl-plastova civka,vule snad uplne vsude.....ten vergl bych nechtel ani zadarmo :-) jsi pardubicak tak se stav do gammarusu meli by ho tam mit pokud jsi limitovany penezma tak bych asi koukl na nakou ticu a nebo prisetri a kup si ultegry a nebo koukni na shimano titanos ty jsou za slusnej peniz.