NDORFI - Profil | Čt 4.3.2010 18:44:22
Děkuji všem za příspěvky.
NGreysmen - Profil | Ne 28.2.2010 18:47:52
Bomber76 >> pošli to pres sz nejak to nemůžu najít
NSven - Profil | Ne 28.2.2010 18:47:13
beluga >> máš to tady :-)))
NBomber76 - Profil | Ne 28.2.2010 18:36:29
Greysmen >> Ten malej cyp je držka. Všechno vykecá. Skype mám. pošlu ti to SZ.
NDEPRESS - Profil | Ne 28.2.2010 18:31:15
kupuji pouze krmení či přísady a to z továrny né po tržnicích..sice to i tam vychází levněji než tu..ale není nad tovární šarži zejména při koupi většího množství jako je u nás neskutečné předražení ttx-ek ...
NGreysmen - Profil | Ne 28.2.2010 18:30:08
Bomber76 >> Ja už vim že tam nejsi prej přemejšlíš o MP v Praze mluvil jsem s malim cipem máš skype? bejvalej spolubojovníku
NBomber76 - Profil | Ne 28.2.2010 18:29:15
Greysmen >> Ten ji ještě neviděl. Tu chce ten třetí do party. Ten hasič, z kterým jezdím na ten soukromáč do jižních Čech.
NGreysmen - Profil | Ne 28.2.2010 18:27:25
Bomber76 >> ja se taky zamiloval ,mysli na mě tu druhou ten první zamilovanej je sanitka co?:-)))))
NBomber76 - Profil | Ne 28.2.2010 18:20:05
Greysmen >> No ty krávo!!! Zdar! No ara bengo už ne!!! :o)))))))))
NBomber76 - Profil | Ne 28.2.2010 18:18:21
Greysmen >> No já bydlím v Plzni, ale protože jsem se narodil v Havířově, tak tam docela často jezdím. Já tam jedu v půlce dubna, na sraz ze školy a shodou okolností tam už pro jednu pojedu. Můj rybářský kolega se do ní zamiloval na první zasvícení! Tak jestli budeš chtít a budou je mít, tak ti jednu přiberu.
NGreysmen - Profil | Ne 28.2.2010 18:18:02
Bomber76 >> že ty jseš cip jak lampa ara be..o
NGreysmen - Profil | Ne 28.2.2010 18:14:05
Bomber76 >> Na 99% je to 3W vysoce svítivá led, Nejezdíš tam častějc abych pravdu řek taky by se mi líbila moc moc moc moc
NBomber76 - Profil | Ne 28.2.2010 18:11:17
Greysmen >> Na tý čelovce není žádný nápis a na obalu taky ne! :o))) Je tam jen název dovozce.
NBomber76 - Profil | Ne 28.2.2010 18:08:22
Greysmen >> No nevím jestli je to 3W doida , ale šlapeto na tři baterie AAA.
NGreysmen - Profil | Ne 28.2.2010 18:04:23
Bomber76 >> na jaký baterie je ten 3W halogen ?
NBomber76 - Profil | Ne 28.2.2010 17:57:19
Diki >> Podle čeho usuzuješ. Pošli mi odkaz, kde je ta dioda vyfocená. Já vím, že jde o hovno, ale docela by mně to zajímalo, co je to za doidu.
NAbramis - Profil | Ne 28.2.2010 17:49:37
Koupil jsem na Aukru baterku, svítí jako ďas, je na tři AAA, vydrží dost dlouho. Taky by jste řekli, že tam je ,,nějaká divná žárovka,, :)
Ntuzemak - Profil | Ne 28.2.2010 17:46:22
Bomber76 >> tak to jo,když jedno sezono to je super,taky ta cena je za hubičko
NBomber76 - Profil | Ne 28.2.2010 17:45:23
tuzemak >> No když vydrží jednu sezónu, tak budu spokojený. A klidně si ji koupím znova. To je oproti těm bludičkám od vietnamců neskutečný rozdíl.
Ntuzemak - Profil | Ne 28.2.2010 17:43:14
Bomber76 >> tak to je super,záleží teď jak dlouho ta dioda vydržíí
NDiki - Profil | Ne 28.2.2010 17:42:55
Bomber76 >> Mám ji na přisvícení u podvodního foťáku, je to 3w vysocesvítivá LED dioda.
NBomber76 - Profil | Ne 28.2.2010 17:41:48
tuzemak >> No vzal jsem to ukázat parťákovi do hospody a svíti li jsme s tím na protější baráky a byl ohromen. A já taky.
Ntuzemak - Profil | Ne 28.2.2010 17:38:58
Bomber76 >> a do jaký dálky to břibližně svítí??
NBomber76 - Profil | Ne 28.2.2010 17:37:48
Leader CZ >> Když ti tím zasvítím do ksichtu, tak oslepneš!!! :o))))))) A ta dioda má mx. rozměr 1x1 mm.
NJuraj - Profil | Ne 28.2.2010 17:33:56
Sven >> Taky mě ten zdroj zajímá.
NBomber76 - Profil | Ne 28.2.2010 17:31:27
Leader CZ >> Počkej, já doma zhasnu a vyfotím ti, co to dělá na stěně za obraz, když to co nejvíce zaostřím.
NLeader CZ - Profil | Ne 28.2.2010 17:30:05
Bomber76 >> tvl co to je za reflektor ??? :D
NBomber76 - Profil | Ne 28.2.2010 17:24:56
Já si nedávno v Polsku koupil čelovku. Stála na naše 250Kč a docela mně překvapila, jak moc svítí. Otázkou ale je, jak dlouho! :o))) Je tam taková doida, kterou jsem v životě neviděl. No možná to bude tím, že jsem zatím používal jen čelovky od větví. Nevíte někdo, co je to za diodu?
NKachna - Profil | Ne 28.2.2010 17:04:25
beluga >> Mohl bych se zeptat, kde si nakupoval? Koukl jsem do tvé karty a vidím, že to máš ze stejného směru. Děkuji za odpověď.
NDiki - Profil | Ne 28.2.2010 16:59:48
Taky nakupuju v Polsku, křeslo bez problémů už dva roky, od Robinsna vláčecí prut skoro o polovinu levnější než u nás, k němu jsem bral naviják Daiwa Procaster a taky na něj o dost lepší cena. Krmítkovku Traper jsem brával když jsem začínal s feedrem. Ceny se občas dají i ukecat,když toho bereš víc. Záleží co člověk to názor na šunt narazíš všude jak u nás, tak i v cizině. A tak je to i z lidma.
Nbeluga - Profil | Ne 28.2.2010 16:42:13
protože do Polska to také nemám daleko, tak jsem tam taky nakupoval, moje zkušenost je taková, že na tržištích to nemá cenu nebot´přicházíš o záruku, protože trhovce pak těžko seženeš, já kupuji jen ve sklepě/ obchodě/, kde je zaručena záruka, ale pozor záruku mají jen 12 měsíců ale jinak bez problémů, je pravda co se týká krmení obvzlášt´na feeder tak je mnohem levnější/lorpio, traper,žaneta a další, kvalitnější jsou sise dražší, ale pořád levnější jak u nás.Vyplatí se také další výbava, pruty,navijáky,rotačky atd.Chce toho koupit více, nebot´pro jednu věc to nemá cenu/náklady na dopravu/závěr:krmení levnější, kvalita dobrá,. reklamace bez problému, domluva dobrá, při větším množství udělají cenu na míru.....super!
Nkapr000 - Profil | Ne 28.2.2010 16:22:12
Hlavně krmení na feeder je tam za pulku
Nno.matter.who - Profil | Ne 28.2.2010 16:18:54
cinan >> A kde je ten kamenný obchod?? Koukal jsem na boilies a vychází to u nich sakra dobře :-) konkrétně mainline..
NHP - Profil | Pá 12.2.2010 11:43:53
Neměli byste někdo nějaky odkaz na polský eshop a krmením lorpio, traper nebo podobný?
Nzander - Profil | Út 9.2.2010 18:34:34
Do Těšína to mám taky kousek,ale na tržišti bych si nekoupil nic.Jednou za rok,před začátkem vláčecí sezony,ale zajedeme s kolegou do Bielsko-Bialej doplnit nástrahy.Za prvé mají obrovský sortiment a ceny jsou taky super např. jejich rotačky a plandy Spinex a Dragon.Krmení je tam taky levné.Jo a je to kamenná prodejna firmy Fishing-Mart.
NSalmon - Profil | Po 8.2.2010 13:03:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Do Polska jsem chodil na rybařinu jako mlaďas, když jsem měl hluboko do kapsy. Bydlím v pohraničí, tak jsem tam byl minimálně 1x týdně. Byly to ale většinou drobnosti jako splávky, vyvažovací olůvka atp..
Jak psal Abramis NA BURZE NIC NEKUPUJ!!! O nějaké reklamaci tam nemůže být ani řeč. Je to jako kupovat Adidas u pingpongů:-))) Kámoš tam koupil taky 2 na oko krásné děličky a jedna mu rupla 1. nához a druhá asi při 10. náhozu. Nevyreklamoval absolutně nic:-(((
V kamenných obchodech je to něco jiného. Dá se koupit levněji věci od Tandem Baits, Jaxon nebo Robinson. Navíc spousta věcí v českých krámech v pohraničí je dovezena právě z Polska. Hodně se od nich vozí červi. Masňáci, dendrobeny apod..
Vynikající krmení např. Lorpio a vůbec většina těch za lidové ceny tam vyjde mnohem levněji. Ale jet tam pro 2 kg krmení se určitě nevyplatí:-)
Zdá se mi, že věci na plavanou a přívlač se tam vyplatí, ale kaprařinu bych si kupoval určitě u nás.
A co sleduju, tak spousta Poláků jezdí nakupovat rybařinu do Českých obchodů v Č. Těšíně.
NSven - Profil | Ne 7.2.2010 19:49:48
dandeo >> SZ
Ndandeo - Profil | Ne 7.2.2010 19:48:36
Sven >> o tom zdroji kvalitního krmení
NSven - Profil | Ne 7.2.2010 19:41:11
dandeo >> co konkrétně ? :-)
Ndandeo - Profil | Ne 7.2.2010 19:39:38
Sven >> tak to by mě taky trošku zajímalo
Ndandeo - Profil | Ne 7.2.2010 19:38:30
Simík1987 >> Tak to bude těžký najít něco co není s Polskem spojený. Co třeby Jaxon, Lorpio, Traper atd. myslím si že v Polsku to je stejný jako u nás jsou špatný ale i dobrý věci a neházel bych všechno do jednoho pytle
NAbramis - Profil | Ne 7.2.2010 17:48:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Do Polského Těšína to mám pár metrů, ale v životě bych tam na burze nic nekoupil a nic nechtěl, ani kdyby to bylo zadarmo. Pruty praskají po pár náhozech, z navijáků zůstane pár součástek..............kolega mi vždycky něco vychválil, pomachroval že dobře nakoupil a několikrát skoro ještě před skončením denního lovu zabrečel..........
Něco jiného to je ale v kamenných obchodech, dodnes jsou moje nejoblíbenější háčky od Tandem-Baitsu, Mikado má celkem dobré pruty, ale jak říkám - z burzy ani náhodou!
Ncinan - Profil | Ne 7.2.2010 17:45:51
clny tam nema aspon na stranke a aky chces musi byt novy ?ked nie tak kukni
www.willhaben.atja som tam kupil zodiak s 29 ps motor za 1500evri..:)
Ncinan - Profil | Ne 7.2.2010 17:38:48
oskus >> tak to neviem skus mu zavolat a on ti povie lebo strasne vela veci co som unho kupil vobec nemal v e shope,aj terat som pozeral anema vela veci ktore unho kupujemale idem sa tam pozret na stranku a dam ti vediet.
NDORFI - Profil | Ne 7.2.2010 17:37:49
Sven >> jj,od Traperu jsem tam kupoval a pak ještě jedno,ale to si nezpomenu na název,ten tvůj zdroj mně zajímá....;-)
Noskus - Profil | Ne 7.2.2010 17:10:35
cinan >> mají tam i čluny nějak to nemužu najít
Ncinan - Profil | Ne 7.2.2010 16:58:47
chodim tam pravidelne a som spokojni a to mam 900km.aj tento rok tam idem.ked chces pozri
www.m6tackle.com.
Njob22 - Profil | Ne 7.2.2010 16:55:34
Ja to mam do Polska jen cobys kamenem dohodil.Jezdim skoro pravidelne pruty a ruzne nadobycko tam najdes otrosku levneji(pravda zalezi kam jdes),ale co se tyka krmeni tak odost levnejsi nez zde.
NSven - Profil | Ne 7.2.2010 16:55:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
DORFI >> něco se vyplatí a něco ne. Záleží co sháníš. Do Bogatyni nebo do Zgorzelca to máš kousek a tak není na škodu si občas udělat malý výlet a prohlédnout nabidku. V Bogatyni koupíš levné řady krmení od Traperu do 40Kč/kg ale kvalitnější směsi jsou také drahé. Pokud Ti jde hlavně o kvalitnější krmení, mám lepší zdroj. Ale musíš si tam dojet.
NAcrewmog - Profil | Ne 7.2.2010 16:54:18
DORFI >> jj dávám za pravdu. Ty křesla a lehátka konkrétně firmy ELEKTROSTATYK (pravděpodobně asi taky Polské) vychází hodně zajímavě. Ono ale nejsou zas tak drahé ani u nás :)
Ncarppetr - Profil | Ne 7.2.2010 16:51:25
DORFI >> Ahoj já si kdysi kupoval v Polsku lehátko a křeslo,je to již 5let a stále slouží,Vyšlo mě na polovic co za stejné chtěli u nás!
NSimík1987 - Profil | Ne 7.2.2010 16:49:41
Sven >> To já vím :o))) U nás v ČR je to to stejné. Ale nějaké věci se tam dají sehnat levněji než u nás a je to to stejné. prostě jak tady psal Acrewmog.
NSven - Profil | Ne 7.2.2010 16:43:03
Simík1987 >> V Polsku se prodává zboží stejně kvalitní (nebo i kvalitnější) a také i nekvalitní šunt, právě jako u nás.
Podle jedněch neuváženě koupených šuntových háčků není možné házet všechno zboží do jednoho pytle. Většina háčků u nás prodávaných je úplně stejný šunt.
Je potřeba vědět co chci a nekupovat pouze to nejlevnější.
NAcrewmog - Profil | Ne 7.2.2010 16:40:52
DORFI >> jo tak to opravdu nevím. Já se snažil pokaždé najít tu nejlepší cenu a tam jsem to potom koupil. Poštovné bylo pokaždé stejné takže mně to bylo vcelku jedno z jaké části Polska to je. Ale pokaždé chtěli samozřejmě peníze předem. Musím přiznat že to byly dost nervy jestli tam ty peníze dojdou a jestli mně to pak vůbec pošlou :) Ve vašem případě si to chce to zadat si
www.google.pl a najít si ten nejlevnější obchod nejblíž od hranic :D
NDORFI - Profil | Ne 7.2.2010 16:35:17
Acrewmog >> jo,já to mám do PL kousek a berou platební karty,takže měnit nemusím,možná že dál od hranic bude sortiment ještě levnější.
NDORFI - Profil | Ne 7.2.2010 16:29:13
Já jsem bížu u nich ještě nekupoval,ale měl jsem od nich feedrové krmení které se prodává i v Liberci,6kg+5kg=cca 200kč,a v Liberci za to samé chtějí mnohem víc peněz,2 - 2.5kg ´=125 - 160kč.Je teda fakt,že na to měli akci.
NAcrewmog - Profil | Ne 7.2.2010 16:27:24
DORFI >> a dost pěknou cenu jsem viděl na navijáky Ryobi na
www.allegro.pl je to jak české aukro. Ale nevím jistě jestli ti uživatelé mají i kamenný nebo internetový obchod.
NAcrewmog - Profil | Ne 7.2.2010 16:22:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
DORFI >> kupoval jsem si tam svůj první prut od Mikada, který u nás stál asi 800 a tam 380 Korun. Byl to levnější model tak jsem chtěl lepší a koupil si vyšší model, který tady stojí 2200 a tam vyšel asi na 1500 Korun. Koupil jsem ho zároveň s několika levnějšími, které jsem potom rozprodal a nakonec mě vyšel na krásných 7 stovek :) Kvalita výrobků od firmy Mikado není asi taková jak od Shimana, ale jsou to super pruty s tvrdší páteří a nedám na ně dopustit. Bohužel kurz Polského Zlotého stoupá a nákup už není tak výhodný. Taky doprava a převod peněz něco stojí. Pokud to máš však blízko neváhal bych a zajel bych si tam. Určitě se to vyplatí. Ale pouze u některých výrobků. Docela dost výrobků od jiných firem tam stojí víc než u nás.
NSimík1987 - Profil | Ne 7.2.2010 16:14:17
Měla jsem z Polska jednou háčky koupený.... Po prvním záběru se hned narovnali jak nic. Myslela jsem, že je vadný jen jeden kus, ale udělal to každý. Takže radši už nechci nic, co je spojeno s Polskem a rybářským náčiním :o))))