NHP - Profil | Po 8.2.2010 21:11:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Podle mého názoru je pro pořadatele plus, že jim tam příjdou strejdové se srkačkama co si dají pět piv a nějakýho toho panáka a to že nic nechytí tak tojim tolik nevadí. Ovšem dneska těchto strejdů ubývá a na cenách jeto znát. To že nám "závodníkům" to není vždy pochuti je jasný, protože nám závody dokážou pěkně otravit, ale my jim to zase jsme v úlovkách většinou schopni vrátit. :-)
Nrobin-red - Profil | Po 8.2.2010 15:05:39
Souhlásím s vámi. Proto pořádám závody na kterých nemají takovíto jedinci šanci vůbec nahodit prut.
NRex2 - Profil | Po 8.2.2010 14:30:38
Taky jsem zažil že mi borec nahazoval z druhé stany rybníka do mého zakrmeného v 1/4 rybníce. A to že mě to sralo, když mi málem trefil angličáka srkačkou.
NFigos - Profil | Ne 7.2.2010 22:16:11
DEPRESS >> Ty volné místa jsou OK to mám taky rád když můžu házet i jinde a né jen před sebe.To jo také ožralce tam nesnáším jiní třeba nahodí a jdou do prd.. a je klid to mu pak splave slávek ke břehu a je klid ale tací co hážou a nevíš kde tak to je Vražda-Smrt-Zbití
NDEPRESS - Profil | Ne 7.2.2010 21:45:57
Figos >> taky sem to asi 4x zažil a úplně nejhorší je to,když vylosuješ flek a vedle tebe prázdno:-))) tak si říkáš mám místo můžu se tu roztáhnout krmit budu tááámle atd...a 2min.před odpísknutím příjde ožralej jouda a řekne ti "tak sem tady:)) a číslo..39 nazdááár:))) a je hned po závodech to můžeš jít do stánku:))) to je neštěstí..natěšenej na závody a pak ti je takovej osel zkazí:))
NFigos - Profil | Ne 7.2.2010 21:33:54
DEPRESS >> Tak to je celá boží pravda,a s tým smočení kvůli tomu už se mi před očima taky stalo ale udělal to jiný závodník to nebylo žádne sraní s ním...
NDEPRESS - Profil | Ne 7.2.2010 21:25:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Figos >> Nesrat se snima přehodí jednou ok přehodí podruhé .už mu něco řeknu..když se to opakuje vezmu prut přehodím mu cajk přitáhnu urvu a po ptákách..a když je vožralej a nedá pokoj někdy i smočení pomůže..jojo nejhorší co může bejt..je mít na dětkovskrch závodech vedle sebe vola nebo násosku:)))
NFigos - Profil | Ne 7.2.2010 20:25:49
Brčko >> Hele jso tací oca..vé kteří vidí že si to tam krmíš a schválně když sedí vedle tebe tak to tam jakoby nechtic hodí už se mi to taky stalo,ale já jsem si to vždy svoje prosadil takže si házel pak hned na své taky to nesnáším vraždil bych za to!!!!!!!
NBrčko - Profil | Ne 7.2.2010 18:10:12
Rex2>> a pak když chytáš tak už to tam háže furt.
NRex2 - Profil | Ne 7.2.2010 17:41:58
Brčko >> Tak tohle je na gulášovkách klasika, nejlepší je když se ti za ten jeho nepovedený nához omluvý a pak ti to tam hodí na podruhé znova :)
NBrčko - Profil | Ne 7.2.2010 11:17:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Hodinu a půl před závodama lítám po břehu ,vybaluju pruty, míchám krmení, měřim hloubku, přesívám krmení. A protože se u toho zapotím tak jsem svlečen do půl těla a to se na mě ostatní dívají divně,zvlášť když je pár nad nulou. A pak 3 minuty před začátkem si vedle mě sedne krmítkář a první nához pošle neomylně do mého nakrmeného fleku. Tak to jsem pak na infarkt.
NRex2 - Profil | Ne 7.2.2010 10:48:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Na vláčku kupju celý měsíc třpytky , twistery a všelijaký drobnosti kolem. Stejně pak říkám že toho mám málo a nemohl jsem to všechno vyzkoušet, protože to na to nemohlo brát. Pruty si vezmu vždycky 4 a stejně to odchytám na jeden nebo na dva.
NTAV - Profil | So 6.2.2010 15:07:42
Nix >> Určitě ti to přeju :-))
NMoravia - Profil | So 6.2.2010 14:02:04
Tak jako se připravuji na ryby.Schlédnu videa a fotky a pak jenom doufám že něco příjde.
NNix - Profil | So 6.2.2010 13:38:53
TAV >> Je , ale mnoho Mrkařů se v něm uřčitě taky pozná .
Doufám že to letos prolomín :)
NTAV - Profil | So 6.2.2010 13:34:25
Nix >> To je smutný konec :-))
NNix - Profil | So 6.2.2010 13:12:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Většinou se chystám tak že dělám desítky různým montáži , vařím partikl , kupuju uplné zbytečnosti a nakonec stejně chytnu h*vno ......
Nfranto1231 - Profil | So 6.2.2010 1:59:44
TAV >> okis zajtra sa mi ozvy...prepáč že odpisujem neskoro alem píšem meil...
NDEPRESS - Profil | So 6.2.2010 1:45:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Chystám se už ted,protože to od dubna začne a času je málo...pár termínů už mám v kalendáři,jde jak o pohár tak ligu i dědkovský..pár dvojich jeden noční závod,2 12hodinovky a asi 4dvoudenní..prostě co víkend tak něco..vyzbrojenej co se týká rybařiny-vybavení jsem ..co se týká krmení..čekám na zásilku z fabriky z PL na 40kg TTX-ky..takže letos krom koupených a osvědčených krmení jako jsou některé top serie od Lorpia,Sensas,Marlinu...chci letos zkusit dělat také svoje..které jsem měl možnost prubnout min.rok a spokojenost byla..V těchto dnech spíš dělám na návrhách triček....a také se těším,že se na závodech potkám s kámošema,pokecáme...a na letošní výpravy s klukama z teamu
http://carpkapr.wbs.cz/NTAV - Profil | So 6.2.2010 1:45:07
franto1231 >> OK, díky. Dobrou :-))
Nfranto1231 - Profil | So 6.2.2010 1:43:34
TAV >> Bánovský to bude asi kraj a Slepčanský preto-lebo tá obec-dedina sa volá slepčani...Zajtra ti napíšem to číslo ak dovolí čo si myslím že dovolí..OKK?
Nfranto1231 - Profil | So 6.2.2010 1:24:27
TAV >> ano hej je to ono hovoril som slepčanský sumec..vidis to dokonca vyhrak mensi aj mi hovoril aký vyhral...ale viem ze to bolo nic moc..ale chytilo sa malinko sumcov...jemu 2 spadli...jeden pekny...hovoril ze mal zaber na gulu a peletu....on net nema...zajtra mu zavolam a spytam sa ho ci ti mozem dat jeho tel.cislo ok,??
Nfranto1231 - Profil | So 6.2.2010 1:10:19
TAV >> hej hej hodnoti sa tam najvecsia ryba...ak by si mal zaujem spytam sa ti na to viac ked budem snim...mozem ti vyzistit tel.čislo na tie preteky..alebo ti dam jeho a si zavolate hm?...On vie presne všetko...
NTAV - Profil | So 6.2.2010 1:03:40
franto1231 >> No asi to budou oni, slyšel jsem jen o jedněch na Slovensku a pak o nějakých v Maďarsku. To jako vyhrál člověk s jedním sumcem 112 cm? :-)) No ale podmínky jsou pro všechny stejné, rád bych to zkusil. Taky je nejraději lovím na pelety nebo na boilies...
Nfranto1231 - Profil | So 6.2.2010 0:58:47
TAV >> No o jedných viem kamarat tam pravidelne chodi...minuly rok to bol 2 rocník. Volá sa to že Slepčanský sumec...mas na mysli tieto?? Treba sa tam rezervovat....a zaplatit to do predu. Ale ako ziadna vyhra....moc sumcov tam neni minuly rok tam vyhral ale 112cm pred tým rok 130cm....aj to chytaju skor na peletu alebo gulu....MAS NA MYSLI TIETO???
NTAV - Profil | So 6.2.2010 0:54:14
franto1231 >> Jasně, chápu :-) Slyšel jsem, že jsou u vás nějaký závody v lovu sumců, je to pravda? U nás nejsou žádné...
Nfranto1231 - Profil | So 6.2.2010 0:50:32
TAV >> ak sa mám priznať chodím do čiech len na Poličku - Vysočina na pstruhové, to je také po zime priatelske stretnutie..to su asi jedine v CZ potom samozrejme vystava v Brne....potom už len u nas po Slovensku....nejako na to neni casu a po väčšine zas všetký preteky su v tích istích termínoch...a ked su nejake cze leto tak to už ma ani nezaujima lebo nahanam kaporov po zvazovkach u nas....
NTAV - Profil | So 6.2.2010 0:46:55
franto1231 >> No je to už docela síla. A jezdíš taky na nějaké závody do Čech?
Nfranto1231 - Profil | So 6.2.2010 0:43:55
TAV >> jáj tak aha som nevedel....no neviem ci by mna niekto dostal na taku zarastenu vodu..aj ked prekazky mam rad ale hento je uz na mna moc...
NTAV - Profil | So 6.2.2010 0:42:30
franto1231 >> To jsou Gaborovo, ale já je používám taky. Jsou výborné jak na vyvážku, tak na zdolávání kaprů (hlavně na zarostlých vodách).
Nfranto1231 - Profil | So 6.2.2010 0:39:51
TAV >> hm aj som si myslel...počuvaj prečo mas na prutoch multiplykatori???teda ak dobre vidim
NTAV - Profil | So 6.2.2010 0:38:31
franto1231 >> Správně, to je Gábor na Green Hell :-))
Nfranto1231 - Profil | So 6.2.2010 0:36:08
TAV >> mas fotku s háromfy.....alebo z močiara ked je to tam tak zarastene....heh
NTAV - Profil | So 6.2.2010 0:34:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Hlavně dobře přečíst info :-))
Nfranto1231 - Profil | So 6.2.2010 0:34:06
Sven >> heh mi mame az v marci....zas sa budeme hadat ako minuly rok s pečienkarmi..dobru noc
NSven - Profil | So 6.2.2010 0:31:41
franto1231 >> no pěkný :-))) Dobrou. Ráno vstávám na výročku.
Nfranto1231 - Profil | So 6.2.2010 0:29:33
Sven >> Tak ja som kvoli 3dnovkam...kde sme spravili jednicku s takym nadskokom ze brutus.....obetoval 2 preteky...kde som kazdorocne bol 1 a na druhych 4-5.....najhorsie umiestnenie mam s 160.....pretekárov 20ty....s minuleho roka
NSven - Profil | So 6.2.2010 0:20:42
franto1231 >> poslední nahazuju ale tu první rybu bych slíbit nemohl :-) I když loni jsem měl slušnou sezonu. Také mám jednu jedničku , dvě trojky, jednu čtyřku ...... Nejhorší byla dvanáctka:-)
Nfranto1231 - Profil | So 6.2.2010 0:15:05
Sven >> tak ja nahadzujem uplne posledny...lebo vzdy nieco zmenim....ale zas prvý taham rybu
NSven - Profil | So 6.2.2010 0:08:53
Na závody se připravuji měsíc předem a nakonec to dopadne tak, že stejne nahazuji až poslední :-)))
Nfranto1231 - Profil | Pá 5.2.2010 23:53:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Tak na závody sa pripravujem 2 mes.pred tým. Zhánanie krmiva, komponentov, praženie vecí, fermentácia partikla. Silóny háčiky, systémi, boilies. Prípravy vrcholia najviac 2 týždne predtím. Preberáme taktiku keby a ako. Samozrejme podla losu sa už rozhodujeme. Vždy idem den pred tím na danú lokalitu celu si ju prejdem dookola. Vrtam sa vo vode v blate. Odmeram si teplotu. Sledujem kde sa vyskytuje a ukazuje ryba. Vyzistim si počasie na najbližšie dni. To je asi tak všetko.