MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách
Otázky a diskuse Seznam Diskuse

Signalizátor Milfa G-Tronic + swinger Fox Illuminator

Chtěl bych se zeptat, jestli má někdo zkušenost se swingerem Fox Illuminator připojeným na hlásič Milfa? Prý nelze kombinovat některé hlásiče se swingery, může dojít k odpálení hlásiče.

Autor diskuse: LUKE666 ®
Zařazeno do: všeobecné - náčiní, doplňky, 30.1.2010

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

N LUKE666 - ® Út 9.2.2010 23:18:06
Ověřeno v praxi.. zapojeno a vše funguje jak má.
N škudy - ® Po 1.2.2010 23:13:12
co by signalizátoru mohlo ublížit je pouze porucha na swingeru,konkrétně zkrat. Jinak drtivá většina hlásičů je s těmi swingery kompatibilní,snad jen mimo delkimů,které mají opačnou polaritu. V tomto případě swinger pouze nesvítí,hlásiči to nijak neublíží.
N LUKE666 - ® Po 1.2.2010 22:57:11
Díky za ujištění, koncem týdne to prubnu, tak dám vědět jak jsem dopadl.
N M!ld@ - ® So 30.1.2010 22:35:52
Hrochoroh >> taky bych to viděl jako Hrochoroh. Jestli dotyční nemysleli to, že některé hlásiče mají zdířku určenou k příposlechu (signalizátor dá pouze kratký impulz.........takže by swinger svítil poze při záběru) a některé mají třeba dvě zdířky a jedna z nich je určená ke svítícím swingerů (signalizátor dává impulz po celou dobu svítění paměťové diody.............takže swinger svítí po celou dobu svítění paměťové diody.)
Samozřejmě to může být i jiná možnost např. že by signalizátor dával buď málo, nebo moc el. proudu do swingeru a ten by buď nesvítil nebo by se mohla zničila jeho dioda, ale možná že el. proud, který vychází ze signalizátoru je standardizován. Každopádně si myslím, že by se signalizátoru nic stát nemělo.
N Hrochoroh - ® So 30.1.2010 22:19:22
Nejsem teda odborník, ale odpálení hlásiče bych se nebál. protože podle mne je Fox illuminator swinger pouze pasivní zařízení, který se buď rozsvítí (pokud do něj jde ze signalizátoru správná šťáva) nebo ne.
Teoreticky bys spíš mohl odpálit swinger (resp. tu svítící diodu) pokud by do ní šlo ze signalizátoru nějaký vyšší napětí, ale spíš bych věřil že nehrozí ani to.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

[ otázky | všeobecné | náčiní, doplňky ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniChytací pelety 17 mm 800 g

Za 140
Atraktivní pelety výrazných barev s maximálním obsahem mléčných proteinů a dobou rozpadu 7- 10 hodin. Jsou vytvořeny tak, aby vysílaly intenzivní pachový a chuťový signál do svého okolí a jejich chuť se stala neodolatelnou.


akce, rybareniKrmné pelety maso 18 mm 4 Kg

Za 327
Mix masových pelet o velikosti 18 mm. Jsou velmi dobré jako krmný doplněk, ale je možnost je použít i jako nástrahu. Doba rozapdu je kolem 4 - 6 h.


Doporučujeme cestovku
Rubrika Cestovky
CA HITRA CA HITRA

Naše cestovní kancelář nabízí autobusové a individuální zájezdy na rybaření ve středním Norsku, v rybářsky vyhlášené oblasti na ostrově...