- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
For Fishing 2010
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
6x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NKocháč - Profil | St 3.2.2010 9:55:03
NPike-Pájka - Profil | St 3.2.2010 9:50:55
Hodnotit budu vaše následné chování, které je dle mého názoru zcela neprofesionální. Chápu, že Vámi cloumají emoce, můžete se cítít nedoceněn za jistě kus poctivé práce, kterou jste odvedl, ale takhle by se obchodník chovat opravdu neměl. Nesouhlasit lze i slušnou formou a tu jsem ve Vašem příspěvku postrádal. Pokud byste měl nějaký obchod a takhle byste se choval, již bych k Vám nepřišel.
Pakliže byste reagoval slušně a asertivně, řekl bych si, to je kabrňák.
NFOR FISHING - Profil | St 3.2.2010 9:44:45
NFOR FISHING - Profil | St 3.2.2010 9:42:58
Nroman_monfish - Profil | St 3.2.2010 9:36:12
Pokud jde o orientační plánky tak je nepovažuji při tomto rozsahu výstavní plochy a časové náročnosti na projití celé expozice za nutný. Spíše bych uvítal např. na koncích uliček velkoplošné televize s informacemi o aktuálním doprovodném programu, který byl zcela nevídaný u nás v ČR, raději, než pravidelná málo srozumitelná hlášení z chraplajících reproduktorů.
Sám za sebe mám rád prosvětlené prostory a proto zejména v tomto období, kdy venku je skoro stále ponuro, by se mi líbil výstavní prostor v bílé barvě a nikoliv nic neříkající tmavošedá, která mnoho světla pohlcuje.
A jak už tady někdo taky uvedl, bylo by dobře pro vystavovatele zajistit lepší možnosti stravování. My jsme na výstavě nebyli od toho, abychom stáli frontu u restaurace, ale abychom se mohli věnovat návštěvníkům.
Organizátorům patří dík za PR, které předvedli a které i přes nepřízeň počasí zejména ve čtvrtek a pátek přivedlo na výstaviště v konečném součtu velmi slušný počet návštěvníků.
Takže my Monfisháci děkujeme všem návštěvníkům i organizátorům za podařenou akci a za rok neshledanou v Letňanech.
Njees - Profil | St 3.2.2010 9:33:59
NKocháč - Profil | St 3.2.2010 9:31:39
Jednoduše bych od pořadatele čekal profesionálnější stanovisko.
NMajsher - Profil | St 3.2.2010 9:26:43
Ano, máte pravdu. Bez veřejnosti působit nemůžeme. Ale vzhledem k tomu, že drtivá většina návštěvníků byla spokojena, tak můžeme "oželet" těch pár nespokojených, pro které, kdybychom zřejmě snesli modré z nebe, tak stejně budou kritizovat. Prostě o problémové návštěvníky není zájem nikde, ani v hospodě. I ve IV. cenové skupině takového vyvedou za límec a klidně ho pošlou ke konkurenci. 99% kritiků vůbec nezná pozadí příprav festivalu, nemá představu o financování, prostě nula. A opět se mi potvrdilo, že MRK je skvělým mediálním prostorem pro kdejakého, pardon, pitomce.
Má reakce: pane Chmelíku, nic o mě nevíte, tak nesuďte. Pro vaši informaci, na FF jsem utratil cca 12 tisíc. To ale neznamená, že bych byl bůhví jak s festivalem spokojený. Věci jsem potřeboval, tak jsem si je koupil - za cenu 150 Kč na jednom místě. Měl jsem v plánu utratit mnohem víc, jenže už jaksi nebylo za co. Pokud jsem se pro vás stal svými názory problémovým návštěvníkem nebo dokonce pitomcem, kterého je nutno odvést ke konkurenci, tak lze litovat jen Vás.
Ps.: pokud by jste si byl skutečně sám sebou jistý, tak by jste takto nikdy nereagoval.
Nm.kindl - Profil | St 3.2.2010 9:10:45
Nm.kindl - Profil | St 3.2.2010 8:29:58
NMajsher - Profil | St 3.2.2010 8:21:28
NMallos - Profil | St 3.2.2010 8:18:44
NFOR FISHING - Profil | St 3.2.2010 8:06:57
Tímto končím příspěvky do této diskuze, tradičně se potvrdilo, že na MRKu je mnoho skvělých lidí, ale ještě více "rejpalů" a ředitelů Zeměkoule. Je zajímavé, že podobné diskuze na serveru Chytej.cz nejsou. Vyšší level? Mějte se všichni krásně a přeji Vám dobrou rybářskou sezónu.
NFOR FISHING - Profil | St 3.2.2010 7:56:29
Tímto končím příspěvky do této diskuze, tradičně se potvrdilo, že na MRKu je mnoho skvělých lidí, ale ještě více "rejpalů" a ředitelů Zeměkoule. Je zajímavé, že podobné diskuze na serveru Chytej.cz nejsou. Vyšší level? Mějte se všichni krásně a přeji Vám dobrou rybářskou sezónu.
NDulf - Profil | St 3.2.2010 7:49:23
NDEPRESS - Profil | St 3.2.2010 1:53:30
NTAV - Profil | St 3.2.2010 1:06:11
NBosanac - Profil | Út 2.2.2010 23:05:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
FOR FISHING - ® Út 2.2.2010 0:05:49
Majsher >> Vážený pane, na úspěchu festivalu mají zásluhu především lidé, co festivoval pro návštěvníky (tedy i pro Vás) připravovali. Píšete o nějakém podkuřování vystavovatelům. Možná kdybyste věděl o čem vůbec hovořite, změnil byste váš mylný názor. Vůbec si nedovedete představit, jaké úsilí a i finanční prostředky musí vynaložit vystavovatelé a i organizátoři, aby mohli podkuřovat Vám. Pokud máte pocit, že pro návštěvníky bylo uděláno málo (levný parking, festivalové noviny zdarma, skvělé přednášky zdarma, více jak 100 tisíc Kč v návštěvnických soutěžích atd), pak mi Vás je líto. Mám pocit, že i Vy patříte k těm, co si slovo výstava (vystavovat) pletou se slovy sleva nebo zadarmo. Pokud se Vám v Letňanech nelíbilo, přeji Vám příjemnější zážitky na jiné rybářské výstavě.
Dobry obchodnik - organizator by dle mne odpovedel jinak . Mne - nas nezajima kolik organizator vynalozil prostredku a usili , organizuje vystavu s ucelem zisku a ne jako nejaku bohulibou cinnost . Vystavytele zaplatili za zabor mista , nedostali ho zadarmo , prevazna cast navstevniku - konzumentu zaplatila vstupenku v cene 150 kc a chce nejakou uroven sluzby za te penize . Nekdo je spokojeny nekdo neni , nekdo jen tise remca a nekdo napise svuj nazor na tomto nejnavstevovanejsim rybarskem serveru v Ceske republice .
Neposila se nekam na jine vystavy , jak ho vy posilate .
Neodkazuje se na komunikaci emailovou cestou jako vy mne . Kdybych mel problem s vasi osobou primo na vystave tak bych se obratil na vase nadrizene , te ktere vas plati . Svuj nazor jsem napsal tady , verejne a vam se muze libi nebo ne , je to muj nazor a za nim si stojim .
Mimohodem pracuji v cestovnim ruchu a vim co skody napacha jen jeden nespokojeny host . Jestli se na jeho stiznost opravnenou nebo neopravnenou , je to uplne jedno , reaguje jak jste reagoval vy v tom prispevku neco opravdu neni v poradku .
A jeste jedno mimohodem , zaklad dobre vystavy je orientacni plan umisten na nekolik mist , na vhodu a na hlavnich "krizovatkach" se znacenim kde se navstevnik nachazi a kde je kdo umisten .
Kde to žije - všechna témata
16:54NATTs hlásiče a ATTx příposlech 551
16:39NRybáři a vinařství 928
15:31NKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
13:41N🔥 Grill a grilování 🔥 592
11:19NLov pod jezem v letních vedrech? 43
11:04NBoilies TB baits- chytací řada 40
10:56NRybářský kniho - koutek 145
7:27N471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
Prologic Bunda Commander Fleece Jacket | SLEVA 51%Za 765 Kč
emný 100% polar fleece 330gsm. Protižmolkující a vodoodpudivá úprava.
TPU membrána zajišťuje 100% voděodolnost povrchového materiálu s 8000mm vodním sloupcem. Prodyšná. Teplá nastavitelná kapuce. Kapsy uzavíratelné na zip.
Výprodej - Elektromotor Minn Kota ENDURA C2 45/36"Za 7.500 Kč
Minn Kota Endura C2 45 je spolehlivý a odolný elektromotor s indikátorem stavu baterie, navržený pro maximální výkon, dlouhou životnost a bezproblémový provoz.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....











