- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
For Fishing 2010
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
6x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Nfoxxx - Profil | Ne 31.1.2010 22:41:28
Nbuldozer - Profil | Ne 31.1.2010 22:40:40
NjindraŠ - Profil | Ne 31.1.2010 22:37:27
Nfoxxx - Profil | Ne 31.1.2010 22:37:21
NBosanac - Profil | Ne 31.1.2010 22:34:39
Jedna patecni fotka , manekyn Fernetu .
NjindraŠ - Profil | Ne 31.1.2010 22:30:38
Nkodyak - Profil | Ne 31.1.2010 22:28:12
Myslím si, že to byla povedená výstava, která ač ji někdo mohl čekat o něco větší, dokázala nabídnout každému to co ho zajímalo. Vystavovatelé byli velice ochotní a informacemi zasypáva-li
všechny, kdo si o ně řekl. Jelikož jsem více muškař a ostatní způsoby mám jen jako doplňkové, tak patří velká pochvala stánku firmy Monfisch. Také kaprařina byla pro mě zajímavá a zejména LK a Mikbaits mě ač jako laika zasypávali cennými informacemi. U plavané mě zaujmula nabídka firmy Sarfix. Jinak jsem na výstavě strávil čtyři hodiny a odcházel jsem s pocitem, že se sem za rok přijedu znova podívat.
Jen si dovolím vítku restauraci u vchodu. Servis kávy latté a její vzhled vzhledem k ceně, tak to je u mě nedostatečná.
NBosanac - Profil | Ne 31.1.2010 22:24:00
Kdy jsi byl , dnes nebo vcera ? Ja jako spravni kaprar a praotec prvniho ceskeho Flyfishing fucking carp clubu jsem vynechal tuto cast vystavy . Byl jsem jen omracen .
NjindraŠ - Profil | Ne 31.1.2010 22:15:10
NjindraŠ - Profil | Ne 31.1.2010 22:12:59
NFOR FISHING - Profil | Ne 31.1.2010 21:59:12
NJuraj - Profil | Ne 31.1.2010 21:56:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nakonec jsem si koupil feeder na krmení od firmy, o které nechci ani slyšet, ale cena byla taková, že když bude zlobit, tak ho při obvyklém reklamačním postupu klidně rozšlapu. Když zlobit nebude, budu rád a když ano, tak mě třeba přesvědčí, že se polepšili a já začnu nakupovat jejich výrobky. Jednání bylo vstřícné a dojem z pánů Bednaříka a Ouředníčka byl velmi pozitivní. Takže se snad blýská na lepší časy.
Všudy přítomná kaprařina mi ani moc nevadila, naopak dodávala spousty různých vůní, které mile dokreslovaly atmosféru. Některé přípravky voněly tak opojně, že bych je nejraději smíchal s vodou, či mlékem a s chutí vypil. Na druhou stranu se mi dvakrát při itenzivním nadechnutí málem přihodila nehoda. Jen zázrakem jsem se ovládl a v balení odkud se "vůně" linula se neocitl nějaký ten materiál navíc. Po té byl již můj postup o poznání opatrnější.
Takže kapraři byli určitě spokojení. Trochu zklamáním mohl být festival pro příznivce přívlače a zejména muškaření. Tedy co se vystavovatelů týká. Doprovodný program byl lovem lososovitých a dravých ryb docela nabitý, takže si tu mohli alespoň spravit chuť.
Na své si asi přišli i plavačkáři, kde tradičně u stánku Colmicu a nově i samostatného stánku Sarfix se jistě dalo leccos zajímavého zhlédnout. Pravdou je že vystavené odkládačky jsem asi neviděl vůbec, ale to neznamená, že tam nebyly.
Byl jsem zvědavý na to jak P. Konopásek stihne za 30. min přednášku o lovu na odhoz a to včetně úvodu a zodpovězení závěrečných dotazů. Jak jsem předpokládal, na žádné finesy nedošlo, což vůbec nevadilo, neboť z následujících dotazů bylo zřejmé, že plavaná je pro většinu posluchačů pole neorané. Nicméně jsem přesvědčen, že by si pan Konopásek zasloužil více prostoru. Jistě by pak přednáška byla mnohem zajímavější.
Je jen škoda, že chybělo zastoupení některých významných firem, jako např Sportex, Sensas, nebo Daiwa. Také Semu jsem nějak postrádal.
Výstavu jsem opouštěl po 18- té hodině a celkově příznivý dojem završilo příjemné povídání o feederovém závodění s panem Ouředníčkem, při společné cestě metrem.
Domnívám se, že tato se akce velmi povedla. V průběhu výstavy se jistě objevila spousta připomínek, co by se dalo vylepšit a věřím, že nad těmi reálnými se organizátoři zamyslí. I když nejsem fanda, jsem přesvědčen, že by si zejména muškaři zasloužili více pozornosti.
Na to že se jednalo o první ročník, za sebe musím před organizátory smeknout. Zejména vybraný termín považuji za trefu do černého. Uprostřed zimy takové setkání zahřeje srdíčko nejednoho rybáře.
NBosanac - Profil | Ne 31.1.2010 21:54:00
NBosanac - Profil | Ne 31.1.2010 21:43:20
Nkam!kaze - Profil | Ne 31.1.2010 21:34:47
Nboyscout - Profil | Ne 31.1.2010 21:34:22
NBosanac - Profil | Ne 31.1.2010 21:28:29
Kde to žije - všechna témata
19:00NBoilies TB baits- chytací řada 41
17:20NRybáři a vinařství 929
16:54NATTs hlásiče a ATTx příposlech 551
15:31NKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
13:41N🔥 Grill a grilování 🔥 592
11:19NLov pod jezem v letních vedrech? 43
10:56NRybářský kniho - koutek 145
7:27N471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
JRC Lehátko Cocoon II Flatbed Wide | SLEVA 33%Za 5.249 Kč
Velmi pohodlná silná polstrovaná matrace. Vnitřní matrace je vyjímatelná, což usnadňuje její čištění. Super pevný ocelový rám na 8 nohách. Nohy odolné proti blátu s otvory pro kolíky. Úložný vak se zipem. Včetně popruhu se sponou pro snadnou přepravu. Rozměry: 220x100x40-55 cm
JRC Prut Rova Set 1+1 | SLEVA 53%Za 1.899 Kč
Pruty JRC Rova jsou netradiční a zároveň jedinečné pruty, které v sobě kombinují teleskopický a dělený prut. Nyní také v akčním setu 1+1. Na výběr různé typy rukojetí, různé délky i gramáže.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....

















