Vrták na led

Ahoj lidi,máte zkušenosti s výrobou vrtáku do ledu/Dírky/?Pokud ano dejte rady klidně + fotku
Autor diskuse: Figos - Profil , 26.1.2010 všeobecné - domací dílna

Npavel68 - Profil | Čt 28.1.2010 17:43:10

Sven >> Jakej mistr prosím tě - ten viděl pilu naposledy před revolucí,už léta jenom kydá hnůj.... o)))

    NSmutek - Profil | Čt 28.1.2010 17:40:20

    Bandit >> dělá to kulaté nebo hranaté dírky?

      NSmutek - Profil | Čt 28.1.2010 17:38:41

      Dusej >> jo když to půjde.Můžu ti zitra zavolat na číslo co máš na kartě ?

        NBandit - Profil | Čt 28.1.2010 16:59:58

        Vrtak je na prd tohle je lepší stačí jeden a mužou chytat všici

          NDusej - Profil | Čt 28.1.2010 16:54:11

          Smutek >> tak buds chtit kus poslat??

            Nsadraj - Profil | Čt 28.1.2010 15:27:54

            milos123 >> ostří na original vrtáky prodávají zde
            http://www.chytapust.cz/mora-nahradni-noze-na-vrta​k-na-led/d-71765/
            a jinak i celý vrtáky ale cena je celkem dost zato je to i na metrovejou tlouštku ledu a osvedčený a baz práce

              NSmutek - Profil | Čt 28.1.2010 15:13:38

              Dusej >> taky to chci na rybník ale na dirky to taky zkusím.

                NDusej - Profil | Čt 28.1.2010 14:55:58

                ja to mam totiz na rybnik aby sel do vody vzduch jinak jsem na dirkaach nikdy nechtal

                  NDusej - Profil | Čt 28.1.2010 14:49:07

                  Smutek >> 140mm prumer

                    NSmutek - Profil | St 27.1.2010 19:01:30

                    Dusej >> jaký průměr má ta šroubovice? Kdyby to šlo tak bych tě o jednu poprosil.

                      NKáceč - Profil | Út 26.1.2010 19:25:16

                      Sven >> Mistr možná,ale ne mého formátu .-)))

                        NKáceč - Profil | Út 26.1.2010 19:24:22

                        dudan >> To mi budeš muset předvést,do toho já nejdu :-)))

                          Ndudan - Profil | Út 26.1.2010 19:02:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Káceč >> Ja myslím že by ta kulatá šla v pohodě.Postavíš se na led a řežeš kolem sebe až vyřežeš kruh a máš to i s koupelí :-)))

                            NSven - Profil | Út 26.1.2010 18:03:24

                            Káceč >> myslím, že mistr tvého formátu si s tím hravě poradí :-)))

                              NKáceč - Profil | Út 26.1.2010 17:57:05

                              Sven >> Akorát se s tou pilou dělaj blbě kulatý díry :-)))

                                NDusej - Profil | Út 26.1.2010 17:51:37

                                kdyby nekdo chtel muzu nejakou tu sroubovici sehnat u nas se zbytky vyhazujou tak ze to jde.ale neni moc dlouha max 15-20.cm.

                                  NSven - Profil | Út 26.1.2010 17:49:25

                                  Káceč >> tak to už je jiný kafe. Pak můžeš vyrazit i s feedrem :-)))

                                    NPvl - Profil | Út 26.1.2010 17:46:36

                                    Dusej >> Ještě bych tak nějak vyleštil, nebo vyhladil tu stranu, co po ní půjde led --kvůli odporu . EDIT nebo alespoň kousek za břitem (nad břitem ?) 2-3 cm ? To by mohlo stačit

                                      NKáceč - Profil | Út 26.1.2010 17:45:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Sven >> Na co vrták....

                                        NSven - Profil | Út 26.1.2010 17:44:17

                                        Určitě by stačil i takový, za méně než poloviční cenu http://www.uni-max.cz/zemni-vrtak-rucni/d/