MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách
Otázky a diskuse Seznam Diskuse

Co očekáváte od nastávajících členských schůzí?

O průběhu členských schůzí se hovoří v různých rovinách hodnocení. Mnohdy se tu "plače na nesprávném hrobě" a právě nyní má možnost každý člen se k chodu MO, MRS oficiálně vyjádřit. Máte nějaké příspěvky, které přednese a proč? Vyhovovala by Vám možnost svůj příspěvek napsat a podepsat a přečíst by jej měl někdo jiný, protože na samostatné vystoupení se"necítíte"? Nebo jste ti, co jsi to jdou odsedět a popřípadě něco zblajznout?

Autor diskuse: natas ®
Zařazeno do: všeobecné - RŘ, MO, svazy, 23.12.2009

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 6 | Vybrat stránku | Starší >> | Konec ]

N Rváč - ® St 27.1.2010 14:37:27
Další schůze už se nezadržitelěn blíží. jaké máte pro letošek návrhy a připomínky, co byste chtěli změnit. potřebuju nšjaké typy pro inspiraci. Předem díky za odpovědi. Martin
N jurasoft - ® St 27.1.2010 8:32:36
sorry nečetl jsem celou diskuzi...schůzím jsem se roky vyhýbal..nebo spíš ony mě..za prací roky dojíždím a abych si kvůli schůzi pořádané odpoledne pracovního dne bral dovolenou to bych musel být blázen...poslední schůze na které jsem byl byla u MO Mladá Boleslav kdy ruším v roce 1998 předseda MO zahájil schůzi v narvaném kultůráku slovy "vážené soudružky a soudruzi"..vydržel sjem cca 20 minut a rychle odešel...teď jsem 25 dní členem MO Praha a tam se rád půjdu podívat..už nedojíždím a tak to stíhám...přednášet nic nebudu, jdu si právě poslechnout co by se- kdyby se....
N natas - ® St 27.1.2010 8:26:55
Turňa >> Taky ahoj.Tady se to mnohým píše, ale udělat něco ve svém osobním čase, to je horší. Pořád se nadává, i na vlastní MO, ale až jde do tuhého, tak raději ze schůze odejdou. Ta zkostnatělost to pěkně drží, ale až se jedna kost zlomí, tak to povalí. Ale kdy, to nikdo neví.
Lee-Haney- ano, stejná píseň dokola.Chce se domluvit parta odvážných a ta musí být na schůzi důsledná. V rámci mRS nic nevyřeší, ale v MO je možné při důslednosti něčeho dosáhnout.
N Turňa - ® Út 26.1.2010 18:21:41
natas >> AHOJ, BOJÍM SE, ŽE TO BUDE ČÍM DÁL STEJNĚ HORŠÍ.
Lidi na schůze nepůjdou, a když jo, pak stejně nenajdeme nové, aby vzali "výbor".
Jinak hezký večer.
N Lee-Haney - ® Út 26.1.2010 18:09:55
natas >> U nás je až tento víkend a jsem celkem zvědav protože nám přibyl revír.Jinak čekám stejnou píseň jako každý rok,ovšem kritizovat nebudu,musel bych to umět dělat líp jak oni...
N natas - ® Út 26.1.2010 17:57:19
Tak jak jste dopadli na shůzích?
N Muf - ® Po 11.1.2010 17:56:43
nevyřeší se o5 vůbec nic.
N natas - ® Po 11.1.2010 17:44:34
Dávám otázku opět v plénum "mrkařů".
N Darcy - ® St 30.12.2009 14:03:41
Chtěl bych obrátit vaši pozornost ještě k jednomu problému, který by měly řešit ČS. Pro ČRS a MRS se blíží velmi složité období. Pokud nechtějí být MO degradovány na výdejny povolenek, měly by si problémy s revíry řešit samy. Nevolte do čela MO snaživé pitomce, kteří věří, že s funkcí přichází rozum nebo že všechny problémy vyřeší územní svaz nebo MRS. Takoví lidé již přivedli několik obcí ,, zu grunt na buben". Pokud máte v MO rybáře právníka, klekněte před ním na kolena a proste ho, aby dělal předsedu MO. Za každou cenu vypořádejte své majetkoprávní vztahy k revírům(pokud to jde). Lepší je špatná koupě než dobrý pronájem. Nebojte se nákladů, peníze vám poskytnou členové za levnější povolenku a jiné výhody. Návod: viz MO Prachovice. A vězte: slyším trávu růst!
N bobrman - ® So 26.12.2009 20:00:49
hraji >> nemám čas řešit tady kraviny,pro mě je to tak lepší a povolenka je prostě pro mě levnější,jak jsem psal brachoj,dokonce určitá část je jen poplatek poště za kolek,možná byla i levnější jak 10e.rádoby tu řešíme kraviny a podstata je mimo.viz příspěvky pro bracha,nebudu se tu opakovat.zatím čau.
N hraji - ® So 26.12.2009 13:52:00
bobrman >> neopakuješ se, ale pořád tvrdíš hloupost, kterou nemůžeš nijak doložit. Brigády nejsou povinnou platbou a třeba já jsem neplatil brigády nejméně dvacet let, ale spíš mnohem, mnohem déle.
Tvrdit, že povolenka v místě, které je vzdálené řekněme víc než 800 kilometrů, je levnější (a ani to není pravda) je lhaní sám sobě. Já to mám na nejvdálenější revír řekněme 100 kilometrů o proti tvým kolika?
N hraji - ® So 26.12.2009 13:45:14
roman >> ale brigády nejsou povinnou platbou, takže kdo nechce, ten je platit nemusí. Takže se jen těžko dají počítat do povinných plateb.
N brach - ® So 26.12.2009 7:29:57
bobrman >>
O.K.
N bobrman - ® So 26.12.2009 7:28:00
brach >> hele brachu,já tu nemám chut se s nikým hádat,největší problém spatřuji v nejednotě rybářské základny,pak se těžko prosazují změny pro všechny skupiny rybářů.Byl bych velmi rád,kdyby se systém uvolnil a lidé se chovali na rybách líp,bez toho je každá změna k ničemu.Mrk je ovšem jen příkladem toho,jak jsme nejednotní a v jakém stavu se základna nachází.Mohu to porovnávat pouze s fotbalem,tam se díky nenažranosti a egoismu narazilo na dno a to samé se dělo se společností s mr.Paroubkem a Topolánkem a gangy nenažraných státních úředníků.!Ale to musí asi absolovovat každá společnost,aby mohla znovu reformovat a stoupnout k lepšímu,i sdružení rybářské!

Jsem členem MO díky pradědoj,dědoj a tátoj od malinka,pár schůzí jsem tedy absolovoval a upřímně,mám být spokojen!!To nemluvím o prodeji ryb za zády do soukromek a různému kupčení!
N brach - ® So 26.12.2009 7:19:30
bobrman >> Né jak to vidíme na schůzích MO !!! Nadvláda menšinového názoru,je příkladem toho jak se u nás vládne na všech úrovních.

Slovo k věci a do pranice.

Nevím, s kolika MO jsi seznámen tak, že paušalizuješ. Nadvláda menšinového názoru v MO - tím jsi mě skutečně rozesmál. Na jiných úrovních? Ano, někdy s tebou musím souhlasit.
N bobrman - ® So 26.12.2009 7:08:07
brach >> jsem docela v pohodě,jen mi to příjde jako ďoubání se v hovně,ale když už se ptáš.Jsem.

Dokonce jsem opoměl fakt,že ta povolenka v Rovigu má dvě části a to část,kterou platíš poště za kolek a pak samotné povolení k lovu,takže je ještě levnější než jsem tu psal.

A jelikož jsem slušný hoch,těm co se ptali jsem ,myslím slušně odpověděl.Toto se nazývá demokratická diskuse a to od slova diskutovat,což jsem dodržel!!

Né jak to vidíme na schůzích MO !!! Nadvláda menšinového názoru,je příkladem toho jak se u nás vládne na všech úrovních.

Jestli jsem udělal nějakou drobnou gramatickou chybu velmi se ti omlouvám.
N brach - ® So 26.12.2009 7:00:44
bobrman >>
Ty musíš být sám se sebou ukrutně spokojenej - viď?
A to slovo "skostnatělí" také o něčem svědčí...
N bobrman - ® So 26.12.2009 6:50:51
Bosanac >> milí (ne) příteli ,povolenka z centrály platí na celou IT,v ostatních provinciíích je možno ji zakoupit regionálně na provincii nebo regione leckde i levnější,třebas i za polovinu.Už se neďoubej v hovně a neděkuj mi.Nemáš za co,jen delta po má víc vody než celá ČR dohromady a o množství ryb mluvit nebudu.

Jste tu někteří důkazem jak zaslepení jsou někteří lidé v ČR a ještě na tom staví svou slávu a to je důkazem ,proč tak skostnatělí systém nikdy nedojde změnám.

Dobrou a spěte ve svých funkcích do dalšího volebního období!!!
N bobrman - ® So 26.12.2009 6:44:43
hraji >> milí hraji,jak již jsem psal a nerad se opakuji,je to tak a bez brigád a bez členskejch známek.
N Lee-Haney - ® Pá 25.12.2009 22:39:39
JPfish >> Počítat možná umí,ale je trochu nesmyls srovnávat nesrovnatelné .Viz myšlenka tohohle příspěvku kiwi - ® Čt 24.12.2009 14:12:19
Navíc vážně si myslíš že by tam byla rybí osádka v takovém stadiu kdyby tam o sladkovodní rybu byl takový zájem jak u nás?Trochu uvažuj než něco napíšeš....Srovnávat vnitrozemský stát s přímoským je prostě blbost ,stejně jako je mimo mísu 3 pruty a lov non stop....
N JPfish - ® Pá 25.12.2009 22:23:04
hraji)já si myslím,že bobrman umí dobře počítat.Kde máš brigádu,lov nonstop na více prutů a o rybí osádce snad není třeba ani polemizovat.
N petr12 - ® Pá 25.12.2009 22:01:41
Darcy >> plný souhlas..není co dodat.

Červené karty: bobrman

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 6 | Vybrat stránku | Starší >> | Konec ]

[ otázky | všeobecné | RŘ, MO, svazy ]

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniNavijáky s přední brzdou - totální výprodej!

Moderní univerzální naviják s přední brzdou. Nyní - 30 % SLEVA NA VELIKOST 6006 FD!

akce, rybareniSměs pro Method feeder - akce!

Unikátní směs určená pro účinný lov všech kaprovitých ryb technikou s method feederem.

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen
Foret Fishing - rybářské potřeby Foret Fishing - rybářské potřeby

Hustopeče, Bratislavská 18