Kde je má aura?

Neviděli jste mou auru? Já taky ne....
Autor diskuse: jehla - Profil , 4.12.2009 muškaření - ostatní

Pike-Pájka - Profil | Pá 4.12.2009 12:56:16

Řízek 5,125 >> Řízek 28,37 >> Sere tě to moc? Pokud jo, tak já jsem rád :-)

    Řízek 28,37 - Profil | Pá 4.12.2009 12:55:58

    strejka >> sam sis o tu konfrontaci rekl, nominuju te na poradce, se predved, frajirku!

      strejka - Profil | Pá 4.12.2009 12:54:39

      Řízek 5,125 >> Řízek 28,37 >> ty Hujere, já být v poradně, tak mi nekoukáš ani záda, bo jsem dávno za obzorem...

        sven - Profil | Pá 4.12.2009 12:54:36

        Kdybyste se neurazil pane šéf , dovolil bych si nabídnout švestičky na ochutnání ... :-))) Nešlo by to ještě o nějaký ten postík popostrčit ? Děkuji za kladné vyřízení :-)))

          Řízek 28,37 - Profil | Pá 4.12.2009 12:54:19

          pepa-č >> at de ten celej system do haje, 100 prispevku denne uz psat nehodlam!

            pepa-č - Profil | Pá 4.12.2009 12:50:33

            Řízek 5,125 >> Řízek 28,37 >> málo se snažíš, málo píšeš a flákáš poradnu. Se nediv!

              Řízek 28,37 - Profil | Pá 4.12.2009 12:49:26

              kurva fix, jak je mozny, ze ten vecnej prochazec a zrout mirabelek je na 11. miste? a to uz vubec nemluvim o tom tlustoprdovi z chyne, jeste ze ten strejka je spravny loozer a je za mnou, sice o prsa, ale kazdej flek se pocita...!

                Mafi - Profil | Pá 4.12.2009 12:48:59

                pepa-č >> tak velkovezír to vyžral !! hezký
                nic si z toho nedělej musíš ty klacky příště házet do vody a né na louku !

                  sven - Profil | Pá 4.12.2009 12:48:54

                  pepa-č >> nežaluj ! :-))))))))

                    Pike-Pájka - Profil | Pá 4.12.2009 12:48:30

                    Mafi >> Povoluje se, jsem osvícený a tolerantní. První je tuším MM.

                      sven - Profil | Pá 4.12.2009 12:48:18

                      Mafi >> že si to Ty, tak alespoň jedno písmenko M. :-)))

                        pepa-č - Profil | Pá 4.12.2009 12:47:12

                        Mafi >> MM je první

                          pepa-č - Profil | Pá 4.12.2009 12:46:53

                          Sven >> sven >> prdlajs. já mám auru jako trám a kapra jsem chytil naposled loni v létě.

                            Mafi - Profil | Pá 4.12.2009 12:46:26

                            Sven >> sven >> prosím, !!!!
                            jinak dneska neusnu !!

                              sven - Profil | Pá 4.12.2009 12:45:34

                              Mafi >> pšt!!! To bys neuhodl :-)))

                                sven - Profil | Pá 4.12.2009 12:43:57

                                Aura je virtuální obdoba předpaženého ukazováku, vraženého do řiti šupinatého čuníka.

                                  Mafi - Profil | Pá 4.12.2009 12:43:02

                                  Pike-Pájka >> Tak nevím jestli vůbec tady smím otevřít hubu, ale měl bych nesmělý nováčkovský dotaz !! KDO JE PRVNÍ ???

                                    drozďák 30,42 - Profil | Pá 4.12.2009 12:42:03

                                    Andrew >> to je jedna z mála věcí, kterou jsem získal a klidně jí pustím do davu.

                                    Nejspíš ji pouštím tak lehce, protože ani nevím jak jsem k ní přišel...
                                    Jo prachy, daně, zaměstnání, byt, atd. atd. to ne! To mi nikdo brát nebude. Tady totiž vím, co mě to všechno stálo....

                                      Knapík - Profil | Pá 4.12.2009 12:39:36

                                      Rytíř >> někdy v létě jsem to už dával do plkárny, vyblejsknul jsem to kousek od náměstí v Plzni ..

                                        Netipa - Profil | Pá 4.12.2009 12:37:49

                                        Na rovinu. Bez aury jseš vyřízenej a nechytáš se.