Kde je má aura?

Neviděli jste mou auru? Já taky ne....
Autor diskuse: jehla - Profil , 4.12.2009 muškaření - ostatní

Le Big Mac - Profil | St 3.3.2010 12:19:59

Michal >> My s Bublajzem ne. Schválně jsme tam zůstali, protože to prd dělalo a říkali jsme si, že to musí bejt v noci jinaký. Ale Řízek, ten by si do trenclí pustil. S Bublajzem se přece bát nemusíš.

    Salmo1 - Profil | St 3.3.2010 12:16:36

    Řízek 5,125 >> Řízek 29,76 >> Mazáci se neplácají nadarmo,musíš vědět kam si stoupnout.
    Změnily,ale ryby také,mají hlubší kořeny než dvounožci.

      Michal - Profil | St 3.3.2010 12:15:45

      Le Big Mac >> a Bublajz se taky bál ?

        Le Big Mac - Profil | St 3.3.2010 12:12:49

        Řízek 5,125 >> Řízek 29,76 >> Jestli jsem já a Bublajz legenda, tak mi vypíchni oko.

          LSD - Profil | St 3.3.2010 12:11:43

          Le Big Mac >>
          Stačila mi jedna probdělá noc na Libočanským jezu, když tam ještě nebyl ani přechod, natož MVE. To byl rachot !!!

            Řízek 29,76 - Profil | St 3.3.2010 12:11:10

            Le Big Mac >> legendy legendy,nic nez legendy, byl sem a prd videl, stejne tak sem x krat chytal na mp i okolo pulnoci a chytil prd. Prikladam to tomu, ze se reka a podminky zmenily....

              Le Big Mac - Profil | St 3.3.2010 12:08:47

              Řízek 5,125 >> Řízek 29,76 >> Zkus na starý řece pobejt mezi půlnocí a třetí a naděláš si do trenclí, co je to za rachot na hladině, kdy žerou ty starý zkušený mazáci.

                Řízek 29,76 - Profil | St 3.3.2010 12:03:52

                Salmo1 >> :-) pekne a pak ze se u nas neda chytit velka ryba.

                  Salmo1 - Profil | St 3.3.2010 11:56:30

                  Řízek 5,125 >> Řízek 29,76 >> :-)
                  RS nikdy nespí:-)
                  Máme tady pstruhaře,co pozoruje ryby a vodu i v noci,ale je to tedy pan PSTRUHAŘ.Loni chytil(samo legálně) mj.PO 61,63,63,65 vše CaR ,50+ nepočítá,naštěstí ryby nejí.To byla prý jeho slabší sezona.Občas si dojdu k němu v noci sednout a pokecáme.

                    Řízek 29,76 - Profil | St 3.3.2010 11:43:52

                    Salmo1 >> ciste teoreticky-jak vis, ze jdou na suchou po pulnoci nebo za rozbresku?:-)))

                      Řízek 29,76 - Profil | St 3.3.2010 11:42:32

                      mimikry >> blbecku:-)))))))

                        Miksik the caddis - Profil | St 3.3.2010 10:11:18

                        u-x-a >> to si můžeme dát jako avatara ? :D

                          MatesPB - Profil | Út 2.3.2010 22:22:49

                          u-x-a >> takže hobit s 30+?

                            Royale with Cheese 31,95 - Profil | Út 2.3.2010 22:19:12

                            LSD >> nemusí pršet, jen když kape.

                              drozďák 30,42 - Profil | Út 2.3.2010 22:18:06

                              MatesPB >> rozměr sedí - malá fotka, malá ryba...

                                LSD - Profil | Út 2.3.2010 22:16:55

                                u-x-a >>
                                to je ten Ješita, jak vystavoval na Konopišti miniatury?
                                se pak nedivím
                                :-)

                                  u-x-a - Profil | Út 2.3.2010 22:14:23

                                  MatesPB >> jiná už není atorem fotky je Uko Ješita

                                    MatesPB - Profil | Út 2.3.2010 22:11:24

                                    u-x-a >> nemáš tu fotku ještě menší? :-)

                                      u-x-a - Profil | Út 2.3.2010 21:55:36

                                      jediná fotka na světě rkordního tlouště co je ,60plus

                                        Miksik the caddis - Profil | Út 2.3.2010 20:43:27

                                        Salmo1 >> naprosto souhlasím. Bohužel čech je čech a jak se říká "povolenka se ti nějak vrátit musí"
                                        jak říkal můj děda - na hovada platí bič