Lehky baitrunner na dlouhe hody

Chci vyzkouset volnobeznou brzdu. Mam predstavu neco 350 az max. 500 g (vozim to na kole na zadech), civka 4000 ci 5000 (ne plast). Pouziti jen nahazovani, ne vyvazeni. Nemuzu zatim najit nic spolehliveho s velkou vysokou civkou i pro delsi nahody treba s 0,30. Netusite nekdo o necem? Napr. Tica, Shimano se mi zda, ze nic takoveho nema. Cenovy strop tak 4000 Kc, kdyz bude levnejsi, nevadi ...

Hermis_s - Profil | Čt 3.12.2009 17:15:10

Red carp >> Redfish_Brno >> souhlasim

    Redfish_Brno - Profil | Čt 3.12.2009 17:15:03

    foxxx >> V Eurech by mu bohatě stačil 1000 :-))

      Redfish_Brno - Profil | Čt 3.12.2009 17:14:12

      Hermis_s >> Určitě neplatí, že čím větší, tím lepší - to souhlasím. Průměr navijáku musí být zřejmě adekvátní k velikosti oček.

        foxxx - Profil | Čt 3.12.2009 17:14:01

        Hermis_s >> Ne velká,ale vysoká...

          foxxx - Profil | Čt 3.12.2009 17:13:05

          Red carp >> Redfish_Brno >> :-)) Tak to je přesně on a do 3000 (ale Eur) by se kolega určitě vešel!:-))

            Hermis_s - Profil | Čt 3.12.2009 17:11:38

            N Redfish_Brno - ® [Poslat soukromou zprávu.] Čt 3.12.2009 17:04:16
            foxxx >> No právě - na odhoz je potřeba velká cívka, aby se silon lépe odvíjel.

            blbost,nejlip to lita ze stredne velkych navijaku

              Redfish_Brno - Profil | Čt 3.12.2009 17:09:56

              foxxx >> Psal, že chce s velkou a vysokou cívkou. Těch 500g je problém. To splňuje snad jen tenhle krasavec a nebo potom ty plastový atrapy co se prodávají :-))

                foxxx - Profil | Čt 3.12.2009 17:05:42

                Red carp >> Redfish_Brno >> Já vím,ale pán chce něco aspoň trochu kompaktní velikosti v ceně kolem 3000Kč.

                  Redfish_Brno - Profil | Čt 3.12.2009 17:04:37

                  Mě se líbí tenhle.

                    Redfish_Brno - Profil | Čt 3.12.2009 17:04:16

                    foxxx >> No právě - na odhoz je potřeba velká cívka, aby se silon lépe odvíjel.

                      foxxx - Profil | Čt 3.12.2009 17:03:08

                      Red carp >> Redfish_Brno >> Tak pán to chce jen na odhoz... lítá to z nich dobře,neměl jsem s nima problém!

                        Redfish_Brno - Profil | Čt 3.12.2009 16:50:27

                        Ten Fox má malou cívku a ta dvojklička taky nic moc.

                          foxxx - Profil | Čt 3.12.2009 12:14:58

                          hugo.hammer >> Všechny kvalitní baitrunnery,co mi napadají a aspoň trochu by splňovaly Tvoje nároky (s přimhouřenýmá očima) váží více jak 500g.Např.Fox Stratos FS 10000,který bych Ti jinak doporučil,měl jsem tři a sloužily dobře...(už mi zůstal jen jeden,dva jsem prodal).
                          Odkaz: http://www.carpproduct.cz/navijaky/volnobezna-brzd​a/fox-navijak-stratos-fs-10000.html

                            Aďo - Profil | Čt 3.12.2009 11:39:58

                            Mam tieto a som z nimi spokojny.
                            http://www.foxint.com/catalogues-products.php?lang​​=e&product=1600&catalogue=1§ion=71
                            Kapacita cievky je 0.30/305m, 0.27/390m,0.24/518m ak je pouzity obmedzovac kapacity tak je to 0.30/213m a pri pouziti plytkeho obmedzovaca je to 0.30/152m
                            Cena je pod 3000, podla toho od koho nakupujes.

                              malamut - Profil | Čt 3.12.2009 11:14:05

                              hugo.hammer >> možná by se tvým požadavkům mohla blížit Tica Sportera 4507H, já si je pořídil a je to dost muziky za rozumný peníze.

                                mi-ku - Profil | Čt 3.12.2009 11:13:47

                                hugo.hammer >> sorry ale už technicky to skoro není možné už když vezmu že mechanizmus BR váží ca 100-150 g a dále takto velká cívka potřebuje pevné tělo, takže kovové a lehké kovy třeba hořčík za 4000 kč nekoupíš...jedině, že bys sháněl lehký naviják bez BR..tak pak možná......něbo objetuj těch 500 g za třeba 750 g a budeš mít hromadu možností....

                                  Redfish_Brno - Profil | Čt 3.12.2009 11:07:25

                                  Myslím, že takovej naviják fakt není. Už ho taky pěkně dlouho hledám :-))

                                    hugo.hammer - Profil | Čt 3.12.2009 10:58:37

                                    foxxx >> hlavni param je hmotnost max 500g. Kdyz jsem videl napr Ticu baita s 3000 civkou prislo mi ze je fakt mala na nahazovani s 0,30. Nechce se mi verit, ze se nedela neco s civkou 4000 ci 5000, ktera bude +- rozumna na nahazovani, ale nebude to 700g navijak.(myslim, ze jsem neco no name ktere alespon podle obrazku vypadalo pouzitelne na webu videl, ale nechci jit vyloznene do necoho neznameho)

                                      Sla - Profil | Čt 3.12.2009 7:19:04

                                      hugo.hammer >> shimano ma dost velky vyber baitu-urco si z jejich nabidky vyberes.

                                        foxxx - Profil | Čt 3.12.2009 7:16:00

                                        hugo.hammer >> Nejsem si jístý,ale zdá se mi,že tyto Tvoje zadané parametry nepůjdou skloubit dohromady...asi budeš muset z některých požadavků trochu "ubrat"!:-)