jak řešíte ryby které mají zakonnou míru a mohou se chytat do váhy 7kg

co pak píšete do lístku každou rybu zvlášt´ s její mírou nebo kusy a jejich celkovou váhu všech ryb??? díky
Autor diskuse: Tomčaaa - Profil , 23.10.2009 všeobecné - RŘ, MO, svazy
22 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NZajda - Profil | Ne 25.10.2009 19:48:40

Juraj >> Vždytˇ je to fuk...

    NJuraj - Profil | Ne 25.10.2009 19:44:29

    Zajda >> Jo tak to znova pardon, ale ta poslední zpráva tam skočila těsně před mou a já to nezaregistroval.

      NJuraj - Profil | Ne 25.10.2009 19:42:27

      kakr >> Tak vidíš. To Zajdu omlouvá. Já si toho všiml až letos. :-)

        NZajda - Profil | Ne 25.10.2009 19:42:11

        Juraj >> Předpokládám, že synek se ptá, jak je tomu na severní Moravě když je z Haviřova..:-)

          Nroman - Profil | Ne 25.10.2009 19:41:07

          Juraj >> novinka?? Né to né ale buzarace to joo ....

            Nkakr - Profil | Ne 25.10.2009 19:40:10

            Juraj >>
            Správně, jen to není novinka roku 2009, platí to už 3 roky !!!

              NJuraj - Profil | Ne 25.10.2009 19:30:01

              Zajda >> Omyl! Každou rybu musíš zapsat ihned po vylovení (druh), u ryb s mírou i délku. Ostatní na konci lovu součtem. Novinka MRS 2009.

                Nkakr - Profil | Ne 25.10.2009 19:26:47

                fairak >>
                Žádná celková délka se nezapisuje, jsi trošku pomýlený, doporučuji si přečíst BP.
                Nebo snad do povolenky napíšeš tloušť 3ks 90cm ?

                  Ngrizzly72 - Profil | Ne 25.10.2009 18:35:08

                  já je prostě neřešim

                    Nfairak - Profil | Ne 25.10.2009 18:33:31

                    kakr >> samozrejme musim napsat i celkovou delku ponechanych ryb jestli narazis na tohle

                      Nkakr - Profil | Pá 23.10.2009 19:36:04

                      fairak >>
                      Pokud napíšeš do povolenky tloušť 3 kusy tak můžeš jít domů bez povolenky.
                      Taky jednoduše.

                        Nfairak - Profil | Pá 23.10.2009 19:13:04

                        ja to resim jednoduse,dokud nejsou dravci tak to vsechno poustim,jinak pokud potrebuji nastrahu na sumce tak si nejakou vezmu,ktera se musi pochopitelne jakoz to ponechana ryba zapsat,jinak samozrejme u nas na morave napisu do kolonky cejn a treba 5 kusu,pod to tloust a 3 kusy a tak dale

                          NAnýzový dědek - Profil | Pá 23.10.2009 18:53:27

                          Ucelove je nechytam. Pokud se chyti, tak ji pustim nebo dam nekomu, kdo je chce, aby si je napsal(cejnci). Jinak si vezmu za rok 10 ploticek a okounku a ty pisu jen kusy a pribliznou vahu.
                          Jde o CRS.

                            NDobrman93 - Profil | Pá 23.10.2009 18:46:49

                            Já to řešim stylem Chytit a Pustit, ale je to tak že nachytáš tydle ryby můžeš chytat až do hmotnosti 7 Kg ... a na konci lovu zapíšeš do lístku Druh, množstvý a váhu ...

                              Npepa-č - Profil | Pá 23.10.2009 15:16:01

                              Geneticist >> chyť a porcuj

                                NGeneticist - Profil | Pá 23.10.2009 15:14:35

                                Matez >> Chytit a Políbit?

                                  NMatez - Profil | Pá 23.10.2009 15:10:11

                                  CHaP

                                    NZajda - Profil | Pá 23.10.2009 14:52:27

                                    Záleží na tom, co chytneš - Rybu "ušlechtilou" musíš zapsat hned i s mírou, ty ostaní musíš zapsat na konci lovu - jejich celkovou váhu...Co je na tom nepochopitelného?
                                    Edit: Ty ostatní samozřejmě po jednotlivých druzích...

                                      Ndrozďák 30,42 - Profil | Pá 23.10.2009 14:38:08

                                      Řeším je konečným řešením.

                                      Etwas wie eine kleine fischendlösung.

                                      Napíšeš druh a jednotlivé míry, celkový počet a váhu až po skončení lovu (snad si to pamatuju dobře)
                                      Každopádně se to dočteš v papírech.

                                        NMrknato - Profil | Pá 23.10.2009 14:20:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Tomčaaa >> V kolonce sumáře je volné políčko, kde nahoru dopíšeš "macek" a tam sumarizuješ úlovky nad 7kg. Jinak ti hrozí nevydání povolenky na příští rok... bacha kontrolují to!

                                          NJarda Š. - Profil | Pá 23.10.2009 14:08:57

                                          Je rozdíl mezi revíry ČRS a MRS, v revírech ČRS je můžeš zapsat jen druhem, počtem kusů a celkovou hmotností, v revírech MRS musíš psát každou zvlášť.

                                            NSalmon - Profil | Pá 23.10.2009 14:06:06

                                            Pokud je beru, tak třeba na Dyji 5 musíš např. jesena hned zapsat. Dohromady píšu jen plevelné bez míry.