- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Chodíte někdo na revír Stropnice 1
Chodíte někdo chytat na revír Stropnice 1? Zajimají mě detaily o tomto revíru. Jako co je tam za ryby a tak
Autor diskuse: kwen - Profil , 22.10.2009 kaprařina - revíry, cestování
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
2x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
11 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.
Njoch - Profil | St 25.5.2016 21:54:12
aligator >> na výsledek Salfiho výletu se těším , já tam byl loni zkoušet mušku šel jsem od soutoku se svinenským potokem dolu směrem k Pašínovicům bylo dost málo vody a dost kalná spíš špinavá, ale něco se pochytat dalo, ale spíš droboť okouni, podoustve , ale jak říkám na mouchu . Plavaná bude asi příhodnější . Jak píšu na výsledek si rád počkám :)
Nsalfi - Profil | St 25.5.2016 21:43:14
aligator >> tak jsem se nakonec dostal k vode jen na pulhodinku. Na stropnici 2 jsem udelal tlouste 45 a nejaky pekny plotice
Nsalfi - Profil | Út 24.5.2016 0:36:07
aligator >> jedu tam zitra na tri dny, tak to tam prolezu. nikdy jsem tam nebyl, ale rad poznavam nova mista. nemuze se jeste vlacet, tak to zkusim s plavackou
Naligator - Profil | Pá 13.5.2016 10:38:42
obnovuji diskusi, máte někdo nějaké nové poznatky s tímto revírem?
Npriba - Profil | Pá 23.10.2009 7:09:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Ja tam chodil pred rokem 2002. Po tech velkych povodnich jsem tam nebyl. Predtim jsem chodival na Stropnici 1, tak cca 1km nad soutok s Malsi, protoze to mam kousek od chaty. Dalo se tam pekne zachytat kapry (krmil jsem si tam kukurici a psenici) a i pekny uhori tam byli. Jak je to tam ted netusim, ale pokud se podivam na Malsi pod soutokem, kde skoro neni ryba tak to asi zadna slava nebude. A co jsem videl kdysi tak tomu tam chataci davali pekne zabrat. Pristi rok to asi znova parkrat vyzkousim. Pravdou je ze je to krasna reka, stejne jako Malse, ale ze strany ryb. svazu hodne zanedbavana.
Njarousinecicek - Profil | Čt 22.10.2009 23:07:21
Už jsem tam nechytal tak 6 let. Mívali jsme chatu u Borovan (Dvorec), tam sem dřív býval u babičky na prázdninách a kromě Stropnice 2 jsem občas zavítal i na jedničku. Vzásadě bylo na Stropnici 1 dost tloušťů, menších okounů tam byly mraky, na pomalejších úsecích budou určitě kapři a líni (já sem je tam nechytal, přece jenom sem chodil spíš na přívlač - táhnout tam na kole celej vercajk bylo celkem namáhavý). Byly tam ale hlavně štiky pokuď vim, a né zrovna nejmenší (pár sme jich snědli :-) Nevím, jak to tam je z rybama teď, ale předpokládám, že se tam nic nezměnilo. Stropnice je bezvadná řeka.
Živě na MRK.cz
↻
Diskutujte o rybaření
Kde to žije - kaprařina
NeNFanclub značky Shimano 15901
NeNKrátkodobá kaprařina x 9612
NeNPřímá zkušenost se signalizátory Sonik Gizmo 15
NeNHarrison - vše o této značce 3708
NeNVypínač k motoru 11
SoNČluny Boat 007 10
SoNPřiposlech Fox rx 3
ČtNHlásiče MAD HI-T Bite alarm 3+1 29
ČtNZavážecí lodička s GPS 111
ČtNTěrlická přehrada - aktuálně !!!! 14601
ČtNFan Club navijáků Tica 993
ČtNDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54835
StNRevír - Jezero Jaroslav 1587
StNDalešice ?? 8145
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50833
Co je nového - kaprařina + obecné
ČtNBleskovka: Do Moravy se vrátilo 3000 jeseterů malých
. . . NBleskovka: Rybáři porušují pravidla. Porybní na Plzeňsku hlídají i z lodě.
. . . NBleskovka: Energetika vs. divoká voda: Kdo má větší nárok na naše řeky?
. . . NBleskovka: V Nizozemsku pomáhají lidé rybám překonat vodohospodářské stavby pomocí "rybího zvonku"
. . . NBleskovka: Velké zlepšení čistoty vody má háček - řekami tečou tuny neviditelné špíny
. . . NBleskovka: Zákaz vstupu a rybolovu v revíru Dyje 13/1 - ohrožený orel
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme prodejnu
Specialista pro kapraře Chyť a pusť
Plzeň, Rokycanská 1337/64











