zima a dírky

Jak se připravujete na toto zpestření zimních měsíců? Co za návnady používáte a na které soukromáky chodíte?
Můžete se zde podělit o dobré i špatné zkušenosti, dávat fotky a rady.Ale i své názory co se této techniky týče!
Čest a sláva všem zúčastněním-)))
Autor diskuse: noční ryba - Profil , 22.10.2009 všeobecné - techniky lovu
37 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

Npajinek - Profil | St 30.12.2009 17:47:45

noční ryba >> a vam Vsem ostatnim

    NSimik1987 - Profil | Po 30.11.2009 14:41:53

    Tak chlapi, já už se nemohu dočkat, až nám zamrzne a člověk konečně vyrazí na dírky. Už aby nám pčřálo počasí :o)

      Nrams - Profil | Po 30.11.2009 14:29:58

      noční ryba >> obrázek neodešel, tak snad teď.

        Nrams - Profil | Po 30.11.2009 14:28:55

        noční ryba >> Všichní tahali krásný duháky a já nic, až toho to "Rusáka", a zase všichni řvali: "To je úspěch", jenom já: "Proč mám takovou smůlu? Já chci pstruha". Výborný soukromý rybníček Rybnikářství Holohlavy. (i ty pstroužci potom přišli)

          NMoravadream - Profil | Po 30.11.2009 13:29:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          loňská zima

            NRobert1 - Profil | Po 30.11.2009 13:03:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            take miluji v zime dirky....

              Nxmac - Profil | St 28.10.2009 17:35:26

              noční ryba >> Mě to na to těstíčko moc nešlo, nejlepší byly žížaly a červi ...

                Nnoční ryba - Profil | St 28.10.2009 16:14:12

                xmac >> na Sobáčově jsem nikdy ještě nebyla.LoŃské dírky co se týče úlovků, no raději nebudu ani říkat-))))
                Ale letos už jsem připravená a už vím i jak navázat a taky už mám barevné těstíčko se třpitkama

                  Nnoční ryba - Profil | St 28.10.2009 16:11:57

                  GUGU >> nespletl sis otízku? Tahle by patřila asi někam jinam!!!!

                    NGUGU - Profil | Po 26.10.2009 9:56:22

                    noční ryba >> fšeci víme co je zima a co jsou dírky :-DD...---tahle otázka si myslím pojede ....možná to i zkusím(jak udeři těžkej minus),pak dám foto.

                      Npajinek - Profil | So 24.10.2009 22:50:54

                      xmac >> Jo jo

                        Npajinek - Profil | So 24.10.2009 22:50:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        A jeste jedna

                          Npajinek - Profil | So 24.10.2009 22:49:09

                          dalsi

                            Nxmac - Profil | So 24.10.2009 22:49:02

                            pajinek >> to je zrovna Sobáčov ne?

                              Npajinek - Profil | So 24.10.2009 22:47:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              noční ryba >> Cauky, taky neco sem dam

                                Nnoční ryba - Profil | So 24.10.2009 22:40:04

                                iwanhoe >> tož já z lednice radši vínko nebo slivku, tož to možu, je to dobrá medicína

                                  Niwanhoe - Profil | So 24.10.2009 22:39:01

                                  noční ryba >> srdce? to vlastně také ... já žrádlo prostě "mohu" .-)

                                    Nnoční ryba - Profil | So 24.10.2009 22:37:34

                                    iwanhoe >> každému čeho si srdce žádá-)))

                                      Niwanhoe - Profil | So 24.10.2009 22:36:18

                                      noční ryba >> si piš, já na dírky už neééé, já tak maximálně bílej sex - lednice nezklame :-)

                                        Nnoční ryba - Profil | So 24.10.2009 22:30:21

                                        iwanhoe >> a tu jsem si sama musela udělat, ale někdo je raději za kamny v teplíčku, že-))))))

                                          Niwanhoe - Profil | So 24.10.2009 22:28:48

                                          noční ryba >> ale dyť já vím furt :-)))

                                            Nnoční ryba - Profil | So 24.10.2009 22:21:01

                                            iwanhoe >> já myslela nějakou takovouhle...))))

                                              Niwanhoe - Profil | So 24.10.2009 22:18:01

                                              ano - je-li zima, zůstaňte doma v pelechu a zpestřete si to i "najakou přítulnou dírkou", to jo ..

                                                Nnoční ryba - Profil | So 24.10.2009 22:12:55

                                                Dandys >> to se musíš dobře obout a pak není zima....)))

                                                  NDandys - Profil | Čt 22.10.2009 14:50:23

                                                  certbert >> Nesmí u toho být zima od nohou :)

                                                    Ncertbert - Profil | Čt 22.10.2009 14:47:00

                                                    Dandys >> nekecej že to v zimě do dírky nestrkáš-:o)))

                                                      NDandys - Profil | Čt 22.10.2009 14:31:29

                                                      Zima a dírky, to u mě nejde vůbec dohromady

                                                        Nkraken - Profil | Čt 22.10.2009 14:11:23

                                                        Jezdil sem na svazovej do Račic a nebylo to špatný pstruha sem vyděl jen zdálky,ale celkem dost cejnu,plotic a okounku uš se těšim,jinak nic nepřipravuju snad jen nabrousit sekeru.

                                                          NRadža - Profil | Čt 22.10.2009 13:36:16

                                                          Už se celkem těším na dírky. Nikdy jsem to nezkoušel, ale letos to chci zkusit poprvé. Chtěli bysme jet s kamarády na Vysočinu zkoušet marmiškovat nebo vertikální přívlač. Problém je, že už teď se hádáme kdo bude řídit. Každej si chce vzít slivovičku :-)

                                                            NNeznaboh:-D - Profil | Čt 22.10.2009 13:32:55

                                                            čistě náhodou na severní moravě někde u Petrovic u Karviné by měl být svazový revír kde je povoleno chytání na dírkách na vlastní nebezpečí,neví někdo jakým způsobem to tam probíhá? Díky

                                                              NČendík - Profil | Čt 22.10.2009 13:25:53

                                                              Simík1987 >> Simik1987 >> Tak se tam třeba někdy uvidíme, už se na to taky těším - je to trochu jiná rybařina, která má své kouzlo. Měj se a ať ti berou

                                                                NSimik1987 - Profil | Čt 22.10.2009 12:05:41

                                                                Čendík >> Taky chodíš do Podolí, mi taky. Už se těším, až zamrzne a konečně vyrazit na ně. nádobíčko už je nachystáno, tak teď už jen čekat

                                                                  NMasařka - Profil | Čt 22.10.2009 11:58:35

                                                                  noční ryba >> souhlasím s xmac,do Sobáčova si vem mooooc peněz a chytej na co chceš protože tam je to jedno.

                                                                    Nxmac - Profil | Čt 22.10.2009 10:46:35

                                                                    Ahoj .. Ty to máš kousek na Sobáčov ... http://www.sobacov.estranky.cz/fotoalbum/rybnik
                                                                    Je to tam ale opravdu pstruhodrom, a když jsem tam jezdil, tak jsem tam dával záměrně na háček i těsta, která se mi moc neosvědčila, aby to tak nebralo .. Průšvih je, že si všechno musíš vzít, takže jsem se vždycky dohodl s pár známýma, abych měl odbyt .. Pro zkrácení nudy v zimě v pohodě...

                                                                      Ngama - Profil | Čt 22.10.2009 10:37:17

                                                                      noční ryba >> koukni na www.hrazkari.cz jsou tam aji nake fotky.

                                                                        Ngama - Profil | Čt 22.10.2009 10:32:36

                                                                        noční ryba >> jezdim na hrazky ve zdare nad sazavou-chyta se siven,duhak a sem tam jeseter,nastrahy-cervi,syr,testo.A pak sem tam do ostrova nad oslavou tam se chyta stika,okoun,candat.

                                                                          NČendík - Profil | Čt 22.10.2009 7:26:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                          Na dírky jsem začal jezdit poprvé loni. Jezdil jsem do Podolí, jelikož jsem z Brna a mám to kousek. Byla to bezva chytačka, dobře zarybněno duhákem a sivenem.Za nástrahy jsem používal bílé červy, těsto na pstruhy od firmy Berkley a na siveny mrtvé rybičky. Je to dobré zpestření si tak 3x za zimu zajít zachytat, když jsou oststní vody zamrzlé a člověka chytá po delší době "rybářskej absťák".