Ženy a brigády

Měli by ženy ( rybářky) si také poctivě odpracovat a nebo zaplatit brigády?
Už mnohokrát zaznělo v různých debatách ,že když mohou hrát hokej,fotbal, dělat kulturistiku, vzpírání boxovat a jezdit kamionem tak by mohli dělat i brigády.
Jaký je Váš názor na danou věc.?
Autor diskuse: Malda512 - Profil , 12.10.2009 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Jaký je Váš názor?

A) Ano73%

B) Ne27%

Od 13.10.2009 hlasovalo 130 čtenářů.

JKL - Profil | Út 13.10.2009 13:53:25

šeptal >> Správně. Já také doma rozhoduji o opravdu důležitých věcech - jako je třeba náš vztah k dění na Středním východě, věci kolem globálních změn klimatu, osídlení Marsu či měsíce, čistota oceánů a systém vřasného varování u tsunami. Manželka má na starost věci nevýznamné - vaření, nákupy, prádlo a úklid , termíny u doktorů, hlídání svátků a narozenin, placení účtů, vracení mého sumáře, placení mé povolenky. - prostě nic důležitého. Dělba zodpovědnosti je důležitá. :-))

    fajka - Profil | Út 13.10.2009 13:53:10

    Mitwa >> sorry,špatně jsem pochopila psaný text.Automaticky jse vyvodila, že když jsi kuchař, tak i pracuješ jako kuchař.

      noční ryba - Profil | Út 13.10.2009 13:52:01

      Mitwa >> Jasně, ale to bys musel zaútočit na nařízení místních MO! To vše záleží na nich. Třeba v té naší, brigády se prostě platí a když se zeptám kolik mám zaplatit, tak řeknou, že nic.Je mě to divné, ale co možu.Jak se usnesli, tak to je!

        fajka - Profil | Út 13.10.2009 13:51:51

        šeptal >> jasně, když to oběma vyhovuje, není co řešit.To vaření a utrácení sem tam stihnu taky. Větší radost mi dělá to drudé...

          Venca888 - Profil | Út 13.10.2009 13:51:08

          šeptal >> my to máme doma rozdělený - manželka rozhoduje o těch maličkostech - např. co se uvaří, kam pojedeme na dovolenou, za co utratíme peníze atd., a o těch zásadních věcech - např. o našem vztahu k Pobřeží Slonoviny, či o názoru na postup ČNB ve snaze zastavit vzestupnej kurz koruny - o tom rozhoduju já...

            Mitwa - Profil | Út 13.10.2009 13:49:22

            fajka >> hm ja sice pracuju ale ne jako kuchař vařím pouze doma...........

              šeptal - Profil | Út 13.10.2009 13:47:34

              fajka >> Nemám hospodyni. Mám regulerní manželku. A každý děláme to svoje. Já se prostě nemontuju do vaření a do utrácení. :o)

                Venca888 - Profil | Út 13.10.2009 13:45:07

                hraji >> hele, to je právě o tý dělbě práce... některý budou sekat trávu, jiný zametat kancl a další můžeš použít na něco jinýho... alespoň budeš motivanej při náboru členů... třeba ve zdravotní škole... :-)

                  fajka - Profil | Út 13.10.2009 13:42:16

                  Mitwa >> radši si hraji s čímkoliv jiným.MOžná, kdyby mi za to dobře platili, svůj názor bych změnila

                    mimikry - Profil | Út 13.10.2009 13:41:06

                    hraji >> aha,tak to tě asi nemá moc rád když nejsou nic moc :-)

                      hraji - Profil | Út 13.10.2009 13:39:09

                      mimikry >> ne, já

                        Mitwa - Profil | Út 13.10.2009 13:38:08

                        fajka >> tebe nebaví vaření?to snad neee?vždyť je to jen hra se surovinami.........nic víc:-)

                          mimikry - Profil | Út 13.10.2009 13:36:25

                          hraji >> Venca je předseda?

                            fajka - Profil | Út 13.10.2009 13:34:15

                            Mitwa >> jasně že ne. To vaření je tvá práce ,to nepočítám. A vzhledem k tomu, že tě to baví, tak není co řešit. Je fajn, když si někdo najde užitečného koníčka.Mě to třeba nebaví.

                              hraji - Profil | Út 13.10.2009 13:31:45

                              Venca888 >> to je blbý nápad, viděls ty naše rybářky? ;-)

                                Mitwa - Profil | Út 13.10.2009 13:31:31

                                fajka >> nejsem od toho osvobozený-vářím páč jsem kuchař,peru,žehlím nakupuju páč nákupy miluju,jo do práce chodím,a dítě mám jedno takže i o malou se starám.......ještě něco?

                                  fajka - Profil | Út 13.10.2009 13:29:41

                                  šeptal >> aha, takže máš doma hospodyni-).Služba to k nezaplacení, u nás je to doma stejné, jen tak můžu mít čas na vščechno to, co mě baví.

                                    šeptal - Profil | Út 13.10.2009 13:26:54

                                    Venca, mimikry: Dobře, kancelář radši vynecháme. :o)

                                      šeptal - Profil | Út 13.10.2009 13:24:49

                                      fajka >> Já neperu, nežehlím, nevařím. Já to jen platím. Od nákupu techniky až po suroviny. O děti se starám, seč mi nervy stačí. ;o)

                                        mimikry - Profil | Út 13.10.2009 13:24:40

                                        šeptal >> Když by jich bylo víc,tak to by byla v tom kanclu velká lízačka panečku :-) Ještě že moje žena nerybaří.

                                          Červené karty: Mrknato