Zkušenosti s třešňovačkou na stojáku

Můžete mi někdo popradit?Nějaké pokusy proběhly, ale bez kontaktu s rybou.
Autor diskuse: Lukynys - Profil , 2.7.2009 všeobecné - techniky lovu
4 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NNat - Profil | So 4.7.2009 15:13:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Ahoj, s čerešňami na amúra je dobré pár dní pred rybačkou krmiť a to najlepšie v maximálnej blízkostí rákosia. Chytaj potom potichu bez plaváka a olovka iba s háčikom tak 1-1/0 a čerešňou. Záber spozoruješ na pohybe silónu. Treba ale sekať okamžite lebo veľa krát to hlboko prehltne.

Ináč teraz začínajú dozrievať ringlóty a aj tie sú dobré.

    NRados - Profil | Čt 2.7.2009 21:12:23

    Taky jsem letos obsolvoval dva pokusy na třešně za účelem uhnat nějakého amura - bohužel bez potahu.

      Nchřenovák - Profil | Čt 2.7.2009 21:00:32

      Třešně a višně dobre do proudu

        NShimPaul - Profil | Čt 2.7.2009 20:55:03

        Specifická nástraha na tlouště na řece,na stojáku jsem s ní nikdy neuspěl.Jako i s ostatnim ovocem.