Lovosický úhoř 2009

Chtěl jsem se optat na termín letošních zavodů Lovosický úhoř. Dík za odpovědi.
Autor diskuse: jojokill - Profil , 5.5.2009 všeobecné - závodní sektor
4 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

Nfarňas - Profil | Pá 8.5.2009 20:53:33

taky se kouknu lovosickej uhor skvely zavody

    Njojokill - Profil | Čt 7.5.2009 8:45:27

    Bambus... T.maniak >> bambus >> dík moc ale jestli jsem nedostal spatne info tak by to melo 13.6.

      Nbambus - Profil | St 6.5.2009 14:01:55

      cuz u nas to vzdycky visi na nastence ale nic tam este neni.kdystak ti napisu. zdar

        Njojokill - Profil | Út 5.5.2009 18:02:36

        to fakt nikdo nevite kdy to je ??